Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

U proseku, danas, skoro svakodnevno nas ubijajumnogo više ljudi-zveri, nego tzv. "opasni" psi.

 

I to je stvarno postalo opasno. Ovo je postalo jezivo, do bola!

 

Prosečan "naš" čudak-ludak je;

- stanovnik totalne provincije, 

- belac bez porodične sigurnosti ili porodičnog utičišta,

- srpske nacionalnosti od koga zaziru komšije i kompletna familija, 

-  starosti 22-27godina,

- bez policijskog dosijea, prijatelja i normalnog posla,

- problematičnog društvenog statusa i nesigurne egzistencija, 

- redovi posetilac kladionica i u stalnim dugovima,

- ako je i bio u braku to je trajalo ispod tri godine .... ..... itd .. itd ..itd ..itd ..

 

Sada sam, ozbiljno, prvi put za vraćanje smrtne kazne, pod hitno, na neki ograničen period (generaciju dve) od jedno 50-100 godina.

Nudim se i da doniram cevku i municiju za izvršenje prvih nekoliko presuda. Spreman sam i da pucam, ako treba ako niko neće ili ne ume.  Garantujem da ne mašim do 250m.

Edited by zmanic
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

jack russell, deaths: 2?!

i mene su neke pasmine iznenadile, takodje i neki koji se spominju, a tu su negde oko 2, nisu me iznenadili. 

Link to comment

Te statistike opasno varaju. Najujedljiviji su najrasprostranjeniji psi za zaštitu, nemački ovčari, dobermani, rotovi i drugi čupavci (ovčarske pasmine). Godišnje u americi, sa 400 i kusur miliona umire od pasa 2-6 ljudi, a imaju do 4 miliona registrovanih pitova i još toliko neregistrovanih.

 

Od toga otprilike polovina pogine od pitova i miksova - bandoga i sličnih, a ostalo uglavnom od NO i rotova. 

 

Sa druge strane, na Jamajci u berbi kokosa, pogine 20-30 ljudi u sezoni branja oraha.  I niko ne brani kokosove orahe, ali su svi za zabranu pit bulova!?!

Edited by zmanic
Link to comment

Te statistike opasno varaju. Najujedljiviji su najrasprostranjeniji psi za zaštitu, nemački ovčari, dobermani, rotovi i drugi čupavci (ovčarske pasmine). Godišnje u americi, sa 400 i kusur miliona umire od pasa 2-6 ljudi, a imaju do 4 miliona registrovanih pitova i još toliko neregistrovanih.

 

Od toga otprilike polovina pogine od pitova i miksova - bandoga i sličnih, a ostalo uglavnom od NO i rotova. 

 

Sa druge strane, na Jamajci u berbi kokosa, pogine 20-30 ljudi u sezoni branja oraha.  I niko ne brani kokosove orahe, ali su svi za zabranu pit bulova!?!

Slon godišnje ubije 500 ljudi. -_-
Link to comment

Te statistike opasno varaju. Najujedljiviji su najrasprostranjeniji psi za zaštitu, nemački ovčari, dobermani, rotovi i drugi čupavci (ovčarske pasmine). Godišnje u americi, sa 400 i kusur miliona umire od pasa 2-6 ljudi, a imaju do 4 miliona registrovanih pitova i još toliko neregistrovanih.

 

Od toga otprilike polovina pogine od pitova i miksova - bandoga i sličnih, a ostalo uglavnom od NO i rotova. 

 

Sa druge strane, na Jamajci u berbi kokosa, pogine 20-30 ljudi u sezoni branja oraha.  I niko ne brani kokosove orahe, ali su svi za zabranu pit bulova!?!

 

nece biti da 2-6 ljudi umire od pasa. 

https://dogbitelaw.com/dog-bite-statistics/the-breeds-most-likely-to-kill

 

As of May 25, 2013, the USA death count from dogs in 2013 is 14. Of these, 13 people were killed by pit bulls. In recent years, the dogs responsible for the bulk of the homicides are pit bulls and Rottweilers:

Link to comment
Link to comment

Ja sam gledao onaj video gde dva psa, mislim da su pitbulovi kidisu na nekog starijeg coveka. Svacega sam se nagledao u zivotu ali to je ubedljivo najzverskija stvar koju sam ikad video. Kapiram da i kad bi te napala neka zver iz prirode uvek bi postojao neki odnos straha izmedju oboje, ono je bilo cisto ubijanje iz ubijanja.

Link to comment

Te statistike opasno varaju. Najujedljiviji su najrasprostranjeniji psi za zaštitu, nemački ovčari, dobermani, rotovi i drugi čupavci (ovčarske pasmine). Godišnje u americi, sa 400 i kusur miliona umire od pasa 2-6 ljudi, a imaju do 4 miliona registrovanih pitova i još toliko neregistrovanih.

 

Od toga otprilike polovina pogine od pitova i miksova - bandoga i sličnih, a ostalo uglavnom od NO i rotova. 

 

Sa druge strane, na Jamajci u berbi kokosa, pogine 20-30 ljudi u sezoni branja oraha.  I niko ne brani kokosove orahe, ali su svi za zabranu pit bulova!?!

 

Mislim da se više insistira na odgovornom vlasništvu nego na zabrani. Nažalost, činjenica je da postoji  korelacija sklonosti vlasnika i izbora rase. 

Ujak je imao pita pored koga je moja ćerka obožavala da se ušuška i zaspi dok je bila mala, leti, kad bi ga poveli sa sobom u CG,  po ceo dan bi se brčkao, izranjao kamenje iz reke i skupljao ga na gomilu, ostale pse je ignorisao ili upozoravajuće režao ako se previše približe kući (sad sam se rascmoljila). 

 

edit: kasno sam primetila da si svirao povlačenje s teme 

Edited by Notorious
Link to comment

gde su vlasnici petrovaradinskih pitbulova pogresili? 

svakako sto psi nisu imali korpu. ali cime je izazvan poriv kod pasa da ubiju tog coveka?

Link to comment

I te kako sam uključen u neke priče oko zabrane zabrana i uvođenja nekog reda kod kučevlasnika ali mrka kapa.

Mogu samo da dam proglas našeg APBT kluba, ali nemamo mnogo dodira sa FCi i KSS, ignorišu naše napore. Zinulo im je dupe za trofeje, pehare, medalje i izvoz pasa, a o karakteru i edukaciji uzgajivača niko ni da bekne, niti imaju šta da ih nauče.

Još gori su ovi zaštitari, žene u šarenom i slične sponzorisane organizacije za sisanje para.

 

http://www.astplanet.com/index.php?topic=6886.msg100939#msg100939

Link to comment

gde su vlasnici petrovaradinskih pitbulova pogresili? 

svakako sto psi nisu imali korpu. ali cime je izazvan poriv kod pasa da ubiju tog coveka?

Psi su bez kontrole napustili dvorište, kraj odgovornosti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...