Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

eh, zasto, ljudi su u proseku zveri i govna tacno onoliko koliko im sistem dozvoli.

a ovaj nas ih cak ohrabruje.

+1

belolistićarskog premijera u narodu zovu Manijak :fantom:

 

"Ženu mnogo volim i ni za šta na svetu ne bih je menjao. Naprosto je obožavam. Kao ličnost veoma je suzdržana i odmerena. Nikada me ne pita gde idem i kada se vraćam. A ona ne ide nigde bez svoje dece i bez muža. S drugaricama u kafić izlazi kada ocenim da je u pitanju neki prikladan datum."

Link to comment

lebe mili... ima li šta friškije? jel revidirao i ovo u međuvremenu? osim što je promenio ženu tj...  ^_^

Edited by Joshua
Link to comment

Aj da podelim ovde pošto se pisalo ovde o Žitištu. Neka dva lika iz kraja, obojica 92. godište, lokalni dilerčići vanabi huligani se zatekli na mestu nesreće. U aftermathu su iz nekog razloga napali pandure, jedan od dvojice zapucao pandura flašom u glavu, uhapse ih, ovaj drugi napiše u izjavi da je hteo da otme panduru pištolj, da ga je vređao i psovao a pištolj je hteo da otme da ubije ovog što je pucao. Tu izjavu posle okači na fejs. Dobili su krivične, što im je otprilike deseta da ja znam za nju. Samo jedan od ove dvojice je ležao nešto malo u istrazi za neku drogu koju su mu našli u BG u stanu, nikakva presuda ništa. U zadnjih godinu dana ima jedno 3 napada na službeno lice da ja znam sigurno. Obojica su na slobodi. Fazon je što su likovi na prvi pogled krajnje smešni i manje više nemaju nikakva leđa da kažeš da neko ozbiljniji stoji iza njih, jednostavno dva kretena. Država Srbija.

Link to comment

Koren problema je u sudstvu.

Odradi policija, često, svoj deo posla ali kada dođe do sudije...

I tako jednom, dvaputa... Onda i policajci dignu ruke, što bi se zajebavao, rizikovao svoj život ili svoje porodice kada ovi neće ni stići do suđenja.

Naravno, kada se na to dodaju i varijante ortaka, korupcije dođeš do toga da se bave samo onim što moraju i sitnim krimosima.

Link to comment

pa da li moze sitnije od ovoga?

po ovome sto je ajverson opisao, to su neki lokalni dripci

 

samim tim, problem je naravno veci. kad (ako) se njih klone policija/sudstvo sta onda ocekivati kad su jaci "igraci" u pitanju

Link to comment

pa da li moze sitnije od ovoga?

po ovome sto je ajverson opisao, to su neki lokalni dripci

 

samim tim, problem je naravno veci. kad (ako) se njih klone policija/sudstvo sta onda ocekivati kad su jaci "igraci" u pitanju

 

Upravo to je i bila moja poenta. Potpune sitne ribe. Ovaj jedan se jeste kretao u nekim navijačkim krugovima u bg ali ništa specijalno, obični pešak što se kaže.

Link to comment

pa da li moze sitnije od ovoga?

po ovome sto je ajverson opisao, to su neki lokalni dripci

 

samim tim, problem je naravno veci. kad (ako) se njih klone policija/sudstvo sta onda ocekivati kad su jaci "igraci" u pitanju

Pa kada ga taj isti pandur vidi na ulici nakon što mu je napisao nekoliko krivičnih šta očekivati?

Sitni dileri prebijaju decu roditelja koji na školskim sastancima ukažu na problem dilovanja droge oko škole. Šta misliš koliko će mu trebati za dete policajca koji ga više puta hapsi, a ovaj pre izađe nego što uđe kod sudije?

Link to comment

za vreme argentinske hunte policajci su takve probleme resavali neformalno i nocu :misko:

 

mislim, moram malo sa crnim humorom kao odrazom straha da ne dodjemo u vremena kada ce policajci zaista uzeti pravosudje™ u svoje ruke

Edited by Pontijak
Link to comment

za vreme argentinske hunte policajci su takve probleme resavali neformalno i nocu :misko:

Šta za vreme argentinske hunte, mene je inspektor u MUP pre par godina savetovao da tako rešim problem lika koji nam je po naselju bušio gume na automobilima. Doslovno mi ne rekao kako oni nemaju vremena da se bakću time ali da ga sačekam i resim problem sam, bez svedoka...

Link to comment

Šta za vreme argentinske hunte, mene je inspektor u MUP pre par godina savetovao da tako rešim problem lika koji nam je po naselju bušio gume na automobilima. Doslovno mi ne rekao kako oni nemaju vremena da se bakću time ali da ga sačekam i resim problem sam, bez svedoka...

 

stavih i edit gore ali da ponovim: pomalo me hvata strah da ne dodje vreme kada ce policajci uzeti pravosudje™ u svoje ruke a sve u ime premoscavanja nesposobnog tuzilastva i sudstva, efekti bi bili isti kao za vreme argentinske hunte kada su tokom noci nestajali svi a narocito misleci ljudi i protivnici hunte a ne kriminalci

Edited by Pontijak
Link to comment

da, to bi bilo više nego opasno, daleko bilo. od svakoga, ne samo od nas.

 

kako je recimo  funkcionisala pravda pre cca 50 godina u jednom zabitom mestu u hercegovini

 

momak (inače u selu poznat kao ne naročito moralan, tj, porodica mu je bila na lošem glasu, tamo se tačno znalo po porodicama odakle može neko zlo da dođe) silovao (ili je bio samo pokušaj silovanja ali ipak sa povređivanjem, tu nisam skroz sigurna ali nije niko, to se tada krilo) mladu devojku - 15 godina

 

kada je njen brat, koji je inače bio na školovanju, stigao u selo, sačekao lika negde i ubio boga u njemu, nije ga ubio namrtvotm, ali malo je falilo

neki stariji ugledni seljani, prošli tu u blizini i napravili se da nište ne vide, znali su tačno šta se dešava, ali su oni smatrali da je to uzimanje pravde u svoje ruke sasvim u redu

 

kasnije dolazila policija u selo, brat ove devojke pobegao, niko ne zna gde je, a i ovaj drugi nije imao nikakve svedoke

 

devojka udanatm za  starijeg ali časnog čoveka i tako se stvar završila

 

zaniljmivo mi je to što je u selu vladao prećutni koncenzus ćutanja jer su svi smatrali da je tako pravedno

čak i porodica pretučenog nije mnogo talasala

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...