Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Sad procitah ovaj clanak, pretpostavljam da je se ovo sa ponizavanjem odnosi na deo, zasto je otisao kuci po pusku. Za samo ubistvo nema sanse da ne proba da se vadi na neuracunjivost.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iako ne menja mnogo, ipak je ova odbrana makar teorijski bolja od ovih drugih opcija.

 

sanse da ce dobiti manje od 40 godina su minimalne i odbrana ih pokusava iskoristiti. bio bi los advokat kada to ne bi uradio.

Link to comment

Sad procitah ovaj clanak, pretpostavljam da je se ovo sa ponizavanjem odnosi na deo, zasto je otisao kuci po pusku. Za samo ubistvo nema sanse da ne proba da se vadi na neuracunjivost.

 

ma laze, verovatno je ubio coveka jer se prosto tu zadesio a on je poceo da puca po masi.

Link to comment

Zaobiđite danas u širokom luku 'Kurir', i sajt i štampano izdanje, čuvajte decu da ne vide naslovnu stranu na kioscima... Pretpostavljam da će i ostali uskoro preneti slike i snimke. Ne znam šta da napišem o tome...

Link to comment

Ekskluziva bato!

Gledam sad na novinarnici, ne mogu da se odlucim cija je naslovna danas najodvratnija. Kurir svakako najdirektnije, ali ne kasne ni Novosti i Alo sa slikom otvorenog sanduka i Blic sa slikom pred ubistvo sa sve zigom preko nje, da im neko slucajno neko ne ukrade ekskluzivu.

Link to comment

Vremenom sam poceo da razumem zasto svi ti govnari trpaju nesto sto oni zovu "ekskluzivom" na naslovne stranice.

Nije mi jasan narod koji to kupuje. Ko zaista zeli da unese te slike u svoju kucu..u svoj mir, pred svoju decu ili roditelje. Nije im prvi put da objavljuju ovakve stvari i ako se tih dana kada su naslovne strane monstruozne prodaja ne smanji na trecinu ili cetvrtinu normalne, onda oni imaju savrsen povod da nastave sa istom praksom.

Zasto bi iko pobogu zeleo te slike u svojim rukama..pred sopstvenim ocima..a stariji je od 15 godina.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

naravno da se poveca. vole ljudi da gledaju tudju nesrecu. u italiji crna hronika pola dnevnika...

Edited by aram
Link to comment

Vremenom sam poceo da razumem zasto svi ti govnari trpaju nesto sto oni zovu "ekskluzivom" na naslovne stranice.

Nije mi jasan narod koji to kupuje. Ko zaista zeli da unese te slike u svoju kucu..u svoj mir, pred svoju decu ili roditelje. Nije im prvi put da objavljuju ovakve stvari i ako se tih dana kada su naslovne strane monstruozne prodaja ne smanji na trecinu ili cetvrtinu normalne, onda oni imaju savrsen povod da nastave sa istom praksom.

Zasto bi iko pobogu zeleo te slike u svojim rukama..pred sopstvenim ocima..a stariji je od 15 godina.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

eh, zasto, ljudi su u proseku zveri i govna tacno onoliko koliko im sistem dozvoli.

a ovaj nas ih cak ohrabruje.

Link to comment

eh, zasto, ljudi su u proseku zveri i govna tacno onoliko koliko im sistem dozvoli.

a ovaj nas ih cak ohrabruje.

 

Nije to ništa novo, u malim mestima kad je neka sahrana to je glavna tema, prepričava se, zaviruje u dvorište i tako to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...