Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Nesreća da se održavao taj festival pa je bilo krcato, s druge strane sreća pa je bilo policije i hitne pomoći inače bi bilo još crnje... Treba jedna kometa...

 

Ja negde videh da su dvojica gostiju njega zaustavili.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja negde videh da su dvojica gostiju njega zaustavili.

I da i ne, nastalo povlačenje i guranje i ovaj pobegao, koliko znam sve sa puškom.

Policija ga je uhvatila posle par minuta.

Mada više sam mislio na brzo pružanje pomoći i transport povređenih do bolnice.

Naravno, bilo je tu i civila koji su vozili ranjene no bez hitne pomoći i policije dosta njih ne bi stiglo živo.

Link to comment

 

Na konkretno pitanje tužioca o supruzi, Zlatić je odgovorio:

 

“Nisam hteo da ih ubijem. Hteo sam da uplašim Dijanu. "Šveđanina" (Stevan Jojić, koji je živeo u Švedskoj, prim. nov) sam hteo da ponizim. Hteo sam da mu priđem i kažem mu da klekne i da ga udarim kundakom u glavu i nateram da me moli kako bih ga ponizio pred ostalima. Nisam želeo da ih ubijem“, rekao je Zlatić.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=07&dd=03&nav_category=16&nav_id=1150815

Link to comment

Rekao mu advokat sta da kaze :fantom:

ochigledno. hteo malo da ponizi a onda ubio petoro i osakatio dvadesetoro. ne navode ga dakle na ludilo nego na neku drugu kombinaciju?

Link to comment

Jasno je da nema sanse da nije bio uracunljiv (otisao kuci po pusku, prvo ubio bivsu...), pa mu ostaje samo da pokusa na planu umisljaja da skine neku godinu. Mada ni to nije previse realna opcija.

Link to comment

Pa da. Nije se zaustavio sam, nego su ga savladali preživeli.

Mada, on je postigao šta je hteo, on je živ, oni koji su se zezali na njegov račun- nisu.

Link to comment

ochigledno. hteo malo da ponizi a onda ubio petoro i osakatio dvadesetoro. ne navode ga dakle na ludilo nego na neku drugu kombinaciju?

metke je pono u slucaju da naidje medved u selo, ili kakva divlja svinja.

 

jebote, kakav ljudski otpad, i on i advokat koji ga je savetovao.

Link to comment

A sta je trebalo da ga posavetuje?

 

1) Pao mi mrak na oci, nisam znao sta radim ...

2) Nesto je uslo u mene, preuzelo kontrolu ...

 

Ovo, da ih je valjda slucajno poubijao, je najgluplja odbrana koju je mogao da smisli.

Link to comment

Ovo, da ih je valjda slucajno poubijao, je najgluplja odbrana koju je mogao da smisli.

Iako ne menja mnogo, ipak je ova odbrana makar teorijski bolja od ovih drugih opcija.

Edited by Uskebasi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...