Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

a u kurac i sira slika i a u kurac sto mu je kvrcnulo :rant:  jbt, pa i  ja sam se razveo jos pre 17 godina i kako ja jebote nisam kvrcnuo i krenuo kalasnjikovim na bivsu suprugu nego smo ostali prijatelji i odgajali svoje jedino dete? nema ovo veze sa tvojim komentarom ali imam takav talas gadjenja i uzasa od takvih zlocinaca da nemam reci

 

Nije mu kvrculo tek tako - video ih i pao mu mrak na oči, nego je gajio i negovao svoju ljubomoru i nenormalnost neko vreme, moguće i uz neku socijalnu podršku tipa ortaka koji mu govore jebeš kurvu i drugih koji ga podjebavaju zbog nje.

 

I tačno, da je ikad bio normalan ne bi držao automatsko naoružanje u kući.

Link to comment

Nije mu kvrculo tek tako - video ih i pao mu mrak na oči, nego je gajio i negovao svoju ljubomoru i nenormalnost neko vreme, moguće i uz neku socijalnu podršku tipa ortaka koji mu govore jebeš kurvu i drugih koji ga podjebavaju zbog nje.

 

I tačno, da je ikad bio normalan ne bi držao automatsko naoružanje u kući.

Upravo ovo. S tim sto, kako pisu novine, nije se on razveo nego ga je zena napustila. U malom mestu je to stigma..svi znaju sve i svakoga. Jaci se izbore sa tim a slabiji pucaju.

Nezgodno je sto je ovaj pored slabosti imao automatsku pusku.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

a u kurac i sira slika i a u kurac sto mu je kvrcnulo :rant: jbt, pa i ja sam se razveo jos pre 17 godina i kako ja jebote nisam kvrcnuo i krenuo kalasnjikovim na bivsu suprugu nego smo ostali prijatelji i odgajali svoje jedino dete? nema ovo veze sa tvojim komentarom ali imam takav talas gadjenja i uzasa od takvih zlocinaca da nemam reci

Prvo, da se razumemo, nikako na opravdavam skota, nego me čisto fenomenološko zanima zašto je došlo do ovoga. Što se mene tiče, treba da truli u samici mitrovačkog zatvora još 100 godina.

 

Ali, znaš, svi smo mi različiti, i naše društvo nas formira, način odrastanja, porodica. Ljudi retko ovo urade iz čista mira i da nisu već nekom saopštili, često i žrtvi da će se ovako zavriti. Samo se na to gleda kao na rant i ništa drugo i svi idu sa idejom, "neće valjda", umesto da pomognu tom čoveku i zbrci u njegovoj glavi.

 

Pitanje kavo mu je i društvo, da li su ga pumpali, u stilu "kurva jedna, ostavila te" ili su probali da mu pomognu. Uopšte, i to veče, on je bio video, rekao da će se vratiti i otišao kući po pušku... Pa jebem mu miša, kako ga niko ga nije shvatio ozbiljno?

 

Ovo jeste za doom, jer ovde je ključni problem otuđenost ljudi jednih od drugih, neobraćanje pažnje na druge, pogrešno vaspitanje (što kaže dagmar "utekla mu svojina", ja verujem da to jeste tako u njegovoj glavi) i na kraju krajeva, čuveno srpsko "neće valjda"...

Link to comment

Nije mu kvrculo tek tako - video ih i pao mu mrak na oči, nego je gajio i negovao svoju ljubomoru i nenormalnost neko vreme, moguće i uz neku socijalnu podršku tipa ortaka koji mu govore jebeš kurvu i drugih koji ga podjebavaju zbog nje.

 

I tačno, da je ikad bio normalan ne bi držao automatsko naoružanje u kući.

Toga uvek bilo i biće. Mislim na ovo prvo.

Teško možeš sprečiti to luđenje™

Ali možeš sprečiti da ludak ubije petoro i rani dvadesetoro.

Mislim da ta puška nije prvi put zapucala u selu.

Bilo je svadbi, slava, veselja (verujem) ali eto neće niko da se zamera, valja se™ običaj je, domaćinska kuća i sl.

Link to comment

Upravo ovo. S tim sto, kako pisu novine, nije se on razveo nego ga je zena napustila. U malom mestu je to stigma..svi znaju sve i svakoga. Jaci se izbore sa tim a slabiji pucaju.

Nezgodno je sto je ovaj pored slabosti imao automatsku pusku.

 

Kod mene u gradu pola ih je razvedeno, ali im to ne smeta da pokazuju prstom na ljude i govore "ona se razvela" ozbiljnim tonom glasa. A sutra se i ti razvode, mislim svi se razvode, potpuno mi je van pameti da je to i dalje kao neki faktor a jeste.

Link to comment

ma sta koji kurac kvrcnulo, ludaci rade sta ludaci vide, i pritom ludaci vrlo lako nadju razlog da kvrcnu, a ako isti ne postoji, jos lakse ga izmisle.

zaista mislim da je ovo danak svim tim pogodnostima i super stvarima koje moderne tehnologije i komunikacije donose.

Link to comment

Kod mene u gradu pola ih je razvedeno, ali im to ne smeta da pokazuju prstom na ljude i govore "ona se razvela" ozbiljnim tonom glasa. A sutra se i ti razvode, mislim svi se razvode, potpuno mi je van pameti da je to i dalje kao neki faktor a jeste.

Što manja sredina, veći faktor...
Link to comment

 

 

Mislim da ta puška nije prvi put zapucala u selu.

Bilo je svadbi, slava, veselja (verujem) ali eto neće niko da se zamera, valja se™ običaj je, domaćinska kuća i sl.

Jebem ga, nije Banat Mosul ili Faludza pa da se senluci kalasima. Pojavila bi ti se murija na gajbi u roku od odmah.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Jel ima negde da se vidi ko je poginuo i jel ima negde puno ime ovog imbecila? Sreća sam bio umoran sinoć, ko zna gde bih završio, možda i u Žitištu.

Link to comment

Kod mene u gradu pola ih je razvedeno, ali im to ne smeta da pokazuju prstom na ljude i govore "ona se razvela" ozbiljnim tonom glasa. A sutra se i ti razvode, mislim svi se razvode, potpuno mi je van pameti da je to i dalje kao neki faktor a jeste.

U Zitistu, tipujem..mozda ima dva ili tri mesta za izlazak mladje kategorije..do 30 i kusur godina max.

Ona je imala decka, verovatno izlazila sa njim..ako izadju na isto mesto, cirkus.

 

Doduse sta cirkus..evo desio se uzas.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Jebem ga, nije Banat Mosul ili Faludza pa da se senluci kalasima. Pojavila bi ti se murija na gajbi u roku od odmah.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Nije ali nije baš ni tako lako sakriti da imaš funkcionalnu automatsku pušku.

Malo mesto, svako svakoga zna, (pro)čuje se, vidi se...

Link to comment

Prvo, da se razumemo, nikako na opravdavam skota, nego me čisto fenomenološko zanima zašto je došlo do ovoga. Što se mene tiče, treba da truli u samici mitrovačkog zatvora još 100 godina.

 

Ali, znaš, svi smo mi različiti, i naše društvo nas formira, način odrastanja, porodica. Ljudi retko ovo urade iz čista mira i da nisu već nekom saopštili, često i žrtvi da će se ovako zavriti. Samo se na to gleda kao na rant i ništa drugo i svi idu sa idejom, "neće valjda", umesto da pomognu tom čoveku i zbrci u njegovoj glavi.

 

Pitanje kavo mu je i društvo, da li su ga pumpali, u stilu "kurva jedna, ostavila te" ili su probali da mu pomognu. Uopšte, i to veče, on je bio video, rekao da će se vratiti i otišao kući po pušku... Pa jebem mu miša, kako ga niko ga nije shvatio ozbiljno?

 

Ovo jeste za doom, jer ovde je ključni problem otuđenost ljudi jednih od drugih, neobraćanje pažnje na druge, pogrešno vaspitanje (što kaže dagmar "utekla mu svojina", ja verujem da to jeste tako u njegovoj glavi) i na kraju krajeva, čuveno srpsko "neće valjda"...

 

ma jasno je bilo meni da ne opravdavas skota, napisao sam to, kao sto je valjda jasno da sam emotivno reagovao na tu vest o zlocinu jer mi takve vesti uvek pomere mozak

 

za ovaj tvoj post +1, nemam ni rec da oduzmem, hvala ti sto mi vracas mozak u leziste svojim razumnim komentarom :)

Edited by Pontijak
Link to comment

A sta li je radio Centar za socijalni rad? Verovatno ono cuveno "imali smo ih na evidenciji".

S obzirom da su imali maloletno dete Centar je sasvim sigurno morao biti u toku sa njihovim razvodom. Da je Centar radio svoj posao kako treba znalo bi se i za automatsku pusku i za profil licnosti, pa bi se mogle predvideti ovakve situacije, a mozda se moglo nesto uraditi da se izbegne ovakav ishod.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...