Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

U ovom delu Banata su dosta ljudi pokupili tokom mobilizacije..mnogo njih se vratilo sa nekim trofejima sa fronta. Ne puca oruzje nego puca covek..a ovaj je pukao.

 

Sinoc se odrzavao pile fest u Zitistu..arbajteri su mi bili tamo. Treba da ih nazovem da vidim jesu li zivi i zdravi.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Istina, samo pola tih trofeja™ ili je pojela rđa ili je konzervirano da ti treba dva dana da je osposobiš.

Mislim, nagađamo, može biti i ovako i onako, za ovaj slučaj, ali generalno sela su puna kriminalaca.

Pod puna mislim ima ih mnogo više nego što se misli i šalje slika u svet™.

Link to comment

U ovom delu Banata su dosta ljudi pokupili tokom mobilizacije..mnogo njih se vratilo sa nekim trofejima sa fronta. Ne puca oruzje nego puca covek..a ovaj je pukao.

 

Sinoc se odrzavao pile fest u Zitistu..arbajteri su mi bili tamo. Treba da ih nazovem da vidim jesu li zivi i zdravi.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

 

Ja da puknem opet ne bih imala automatsko oružje...

Link to comment

Ja da puknem opet ne bih imala automatsko oružje...

Ja da puknem, mogao bih samo glavom o zid da udaram. Ovaj je nazalost imao cime da nastupi.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

vidljiviji su.odma ih primetis u selu.obicno su u lokalnoj birtiji sa lokalnim pandurima.sede zajedno a vrv i raduckaju zajedno

Link to comment

vidljiviji su.odma ih primetis u selu.obicno su u lokalnoj birtiji sa lokalnim pandurima.sede zajedno a vrv i raduckaju zajedno

Takvi biju i maltretiraju zene znajuci da im zakon a ni familija nece nista.

 

Mozda gresim ali meni ovde smrdi na "Dobar, povucen, miran". Takvi ce pre da puknu i odu sa puskom medj ljude ne sa namerom da prete nego da pucaju

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Takvi biju i maltretiraju zene znajuci da im zakon a ni familija nece nista.

Mozda gresim ali meni ovde smrdi na "Dobar, povucen, miran". Takvi ce pre da puknu i odu sa puskom medj ljude ne sa namerom da prete nego da pucaju

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Naravno, vrlo moguće.

Miran, tih, bolesno ljubomoran, još ako je je bilo povoda pa ga selo™ zajebavalo...

Link to comment

Naravno, vrlo moguće.

Miran, tih, bolesno ljubomoran, još ako je je bilo povoda pa ga selo™ zajebavalo...

Pa to, izašla žena u provod u skoro 2 posle ponoći. Još ako je bila sa nekim na koga je sumnjao/znao kvrcnulo. Ego šta li. Užas.
Link to comment

grehota za stradale :( a ovaj psihopata jos ima dete sa nesrecnom zenom koju je ubio, kakav je to ogavan i bolestan mozak, nikada mi nece biti jasni takvi likovi

Link to comment

Rastali se pre par meseci, kažu mediji™ ušao izašao otišao po pušku i vratio se...

Jbg sigurno nije ni poslednji koji počini zločin iz ljubomore samo manje bi bilo žrtava da nije bio ozbiljno naoružan.

 

Edit: Evo ga "miran i povučen". :ph34r:

Edited by wall
Link to comment

Rastali se pre par meseci, kažu mediji™ ušao izašao otišao po pušku i vratio se...

Jbg sigurno nije ni poslednji koji počini zločin iz ljubomore samo manje bi bilo žrtava da nije bio ozbiljno naoružan.

 

da, procitao sam vest ali opet, meni se mozak uvek pomeri, koliki skot treba covek da bude da ubije zenu zbog razlaza i to majku svog deteta, tragicno da ta zena tako pogine a i to dete, ostalo bez majke i jos ce ziveti sa svescu da mu je otac ubio majku, grehota i ostalih stradalih, meni je sve to... ma nemam reci

Edited by Pontijak
Link to comment

da, procitao sam vest ali opet, meni se mozak uvek pomeri, koliki skot treba covek da bude da ubije zenu zbog razlaza i to majku svog deteta, tragicno da ta zena tako pogine a i to dete, ostalo bez majke i jos ce ziveti sa svescu da mu je otac ubio majku, grehota i ostalih stradalih, meni je sve to... ma nemam reci

U tom trenutku, kada mu nešto kvrcne, čovek ne razmišlja racionalno...

 

Jbg, ja bih sačekao širu sliku™, ne radi se ovo zbog toga što ju je jednom video sa društvom u kafani....

Link to comment

U tom trenutku, kada mu nešto kvrcne, čovek ne razmišlja racionalno...

 

Jbg, ja bih sačekao širu sliku™, ne radi se ovo zbog toga što ju je jednom video sa društvom u kafani....

 

Video ju je sa novim momkom navodno. Jbg nema šire slike, njegova svojina otišla a se još priča da ima novog momka, pokazaće on njima svima. Skot, zajebi to kvrckanje, gomilao je on bes zbog odbeglog vlasništva već neko vreme.

Link to comment

U tom trenutku, kada mu nešto kvrcne, čovek ne razmišlja racionalno...

 

Jbg, ja bih sačekao širu sliku™, ne radi se ovo zbog toga što ju je jednom video sa društvom u kafani....

 

a u kurac i sira slika i a u kurac sto mu je kvrcnulo :rant:  jbt, pa i  ja sam se razveo jos pre 17 godina i kako ja jebote nisam kvrcnuo i krenuo kalasnjikovim na bivsu suprugu nego smo ostali prijatelji i odgajali svoje jedino dete? nema ovo veze sa tvojim komentarom ali imam takav talas gadjenja i uzasa od takvih zlocinaca da nemam reci

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...