Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

mene je napao sarplaninac, doduse nepunu godinu star, inace ko zna sta bi bilo.

isao sam u neku firmu da zavrsim nesto, u dvoristu su imali sarplaninca i labradora.

ja ga video onako cupavog i krenuo da ga mazim. on krenuo da se umiljava, i sve bilo super. udjem u kancelariju, zavrsim sta treba i krenem nazad.

tu naidje labrador i krenem da njega pomazim, kad evo ti ovog prvog idiota. skocio na mene i krenuo da rezi.

krenem ja unazad, a on me capi za butinu.

udario sam ga u panici najjace sto mogu pesnicom posred lobanje, a efekat je bio otprilike kao da sam udario panj - samo me pogledao i opet krenuo ka meni.

na srecu, naisli su zaposleni u toj firmi, i oterali ga.

imao sam sigurno 2 meseca na butini 2 paralelna podliva, koja su po izgledu licila na recimo modricu od pendreka.

jedini put u zivotu da sam bio srecan sto nisam ron dzeremi il tako neki topdzija, posto su doslovce santimetri odlucili.

 

Mislim da je ovo boldovano najvjerovatniji razlog što te napao. Šta ti ima da maziš ovog labradora a ja sam tu? Ljubomora, kod pasa je i te kako ima. Moja iskustva sa šarplanincima su skoro ista kao i tvoja, dragi su mi ali nikad ni sa jednim nisam pravo prijateljstvo uspostavio. I April je u pravu za terijere, sitni i prgavi do balčaka, meni omiljena rasa.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

krenem ja unazad, a on me capi za butinu.

 

Biće da je tu bila najveća greška, ali to je sasvim prirodna i ljudska reakcija. 

 

Inače, takvi incidenti su česti i ne krivite za njih ni pasminu, niti veličinu psa. Imam cane corso i držim ga u boksu, a na ulici šetam haltijem ili sa korpom. Ima odličan karakter i verujem joj, ali pas je pas, i psa ne možete kriviti što nije razumeo neki pokret ili reakciju, krivac je uvek i samo neodgovorni vlasnik. 

 

Šarplaninci su posebno osetljivi. Na mene je zarežao jedan šarplaninac koga sam odlično poznavao jer sam ga slučajno počupao u igri(to se jako često dešava zbog preduge dlake), moju cenjenu taštu je oborio na zemlju jer je pokušala da mu pomeri tanjir iz koga je upravo jeo; mislim, neke stvari se jednostavno ne rade. 

 

E sad, to držanje šarplaninaca po stanovima, to je već ozbiljno suludo. On i ovako nije adaptiran na klimu, još mu samo fale lift i televizor. I ne poludeo od toga. Mislim da više smisla ima držati argentinsku dogu u stanu nego ovčarskog psa.

Link to comment

Mislim da je ovo boldovano najvjerovatniji razlog što te napao. Šta ti ima da maziš ovog labradora a ja sam tu? Ljubomora, kod pasa je i te kako ima. Moja iskustva sa šarplanincima su skoro ista kao i tvoja, dragi su mi ali nikad ni sa jednim nisam pravo prijateljstvo uspostavio. I April je u pravu za terijere, sitni i prgavi do balčaka, meni omiljena rasa.

 

ali bukvalno je tako izgledalo. dok nisam krenuo da mazim labradora, ovaj se potpuno normalno ponasao.

 

Biće da je tu bila najveća greška, ali to je sasvim prirodna i ljudska reakcija. 

 

Inače, takvi incidenti su česti i ne krivite za njih ni pasminu, niti veličinu psa. Imam cane corso i držim ga u boksu, a na ulici šetam haltijem ili sa korpom. Ima odličan karakter i verujem joj, ali pas je pas, i psa ne možete kriviti što nije razumeo neki pokret ili reakciju, krivac je uvek i samo neodgovorni vlasnik. 

 

Šarplaninci su posebno osetljivi. Na mene je zarežao jedan šarplaninac koga sam odlično poznavao jer sam ga slučajno počupao u igri(to se jako često dešava zbog preduge dlake), moju cenjenu taštu je oborio na zemlju jer je pokušala da mu pomeri tanjir iz koga je upravo jeo; mislim, neke stvari se jednostavno ne rade. 

 

E sad, to držanje šarplaninaca po stanovima, to je već ozbiljno suludo. On i ovako nije adaptiran na klimu, još mu samo fale lift i televizor. I ne poludeo od toga. Mislim da više smisla ima držati argentinsku dogu u stanu nego ovčarskog psa.

 

bajo, veruj mi, ne verujem da bi iko iskusan mogao da iskulira i ostane na mestu. bavim se kucicima puno godina, da kazem, ceo zivot, buduci da, dok ih jos nisam imao, citao sam sve sto postoji u knjigama a u vezi je sa psima.

i naravno da niko normalan nece da krivi kuce ili jos gore, celu pasminu. ali neke rase jesu svojeglave vise nego druge, cak i cesto agresivne, tu mislim da nema diskusije.

 

 

pas video gomilu slanine i zagrizao.

moja slanina je rezervisana za tvoja usta, nema potrebe za ljubomorom.

Link to comment

 moju cenjenu taštu je oborio na zemlju jer je pokušala da mu pomeri tanjir iz koga je upravo jeo; mislim, neke stvari se jednostavno ne rade. 

 

Моју колегиницу је кокер шпанијел ујео за лице кад се сагнула да нешто дохвати и прошла на пола метра од тањира из ког је овај јео. Иначе су врло пргави, тада (пре скоро 10 година) су имали највише напада на људе код нас.

 

Link to comment

da ne bude zabune, ovaj moj kretenoid bi me pocepao da je hteo, i nema leba da bih se uspeo odbraniti niti da bi me neko od prisutnih mogao spasti.

 

ljudi ne kapiraju koliko su to sumanuto jake zivotinje.

Link to comment

bajo, veruj mi, ne verujem da bi iko iskusan mogao da iskulira i ostane na mestu. bavim se kucicima puno godina, da kazem, ceo zivot, buduci da, dok ih jos nisam imao, citao sam sve sto postoji u knjigama a u vezi je sa psima.

i naravno da niko normalan nece da krivi kuce ili jos gore, celu pasminu. ali neke rase jesu svojeglave vise nego druge, cak i cesto agresivne, tu mislim da nema diskusije.

 

Pa to i kažem, najprirodnija ljudska reakcija je da se trgneš unazad, nema tu iskustvo,hrabrost,blablabla.

 

Ali ima na tu temu i jedan zanimljiv nastavak: pošto sam godinama udomljavao razne landarice, jednom prilikom sam primio nekog mešanca vučjaka i na početku je bio ok; družili se, hranio ga, i tako, manje-više normalno. Vremenom se skompao s mojim pok.ćaletom i njih dvojica su preko dana sedeli na verandi, sve dok on nije počeo da brani verandu od - mene. Kulminiralo je kad je sa verande pokušao da me napadne u kući - tad sam toliko popizdeo da sam uzeo štanglu i krenuo da mu pocepam mozak. U životu nisam ni vrapca gađao vazdušarom, a kamoli zaklao pile ili tako nešto; ali njemu bih - u tom trenutku - razbio lobanju bez griže savesti. Sreća da je razumeo i pobegao: dva dana nismo znali gde je. Mesecima kasnije smo se obilazili u širokom luku. Privikli smo se posle jedan na drugog, doživeo je kod nas duboku starost, ali hoću da kažem - nismo mi manje zveri nego oni. 

Link to comment

Моју колегиницу је кокер шпанијел ујео за лице кад се сагнула да нешто дохвати и прошла на пола метра од тањира из ког је овај јео. Иначе су врло пргави, тада (пре скоро 10 година) су имали највише напада на људе код нас.

 

ja sam svojevremeno pricao sa ortakom koji je veterinar i bas sam se zacudio kad mi je covek rekao da ljudi s decom prilicno grese kad uzmu kokere. kaze da kokeri imaju prilicno tanku kozu, nervi zavrsavaju otprilike na dlaci i najverovatnije zbog toga imaju vrlo nizak prag drazi. kaze, staforda mozes da stipas i razvlacis koliko hoces, recimo, nista ne oseca. kokera pomazis, on je vec u frci. a klinci cesto znaju da pocupaju i/ili ustinu sto kokere dobro zaboli pa se brane. ne zvuci nelogicno, ima tih malih pasa koji vaze za prgave, i to bas tih koji nisu premaleni. prema premalenima su svi nekako pazljivi. 

Link to comment

Prosto me sramota koliko nam dobro ide

 

Beogradski aerodrom je u prošloj godini ostvario dobit od 3,3 milijarde dinara, a kompanija je odlučila da akcionarima podeli ukupno 221 miliona dinara. Tako će svaki građanin koji je zadržao akcije aerodroma, a koje je dobio od države pre pet godina, dobiti po 38,5 dinara bruto, odnosno po 32,8 dinara neto. Tolika je, naime, dividenda koju će ova kompanija 20. juna isplatiti akcionarima po svakoj deonici.

 

Ja sam moju prodao jos onomad pa ne mogu na Ibicu sa ostalima :(

Link to comment

Prosto me sramota koliko nam dobro ide

 

Ja sam moju prodao jos onomad pa ne mogu na Ibicu sa ostalima :(

a koko beshe imamo tih akcija? :unsure:

 

mislim ako moze da se skupi za rumenko smuti, onaj skuplji. da se izbahatimo -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

 

BG: Muškarac brutalno pretučen u punom autobusu 65

 

Beograd -- U autobusu na liniji 65 tridesetogodišnjak je brutalno pretučen oko podneva naočigled svih putnika, javlja RTS.

 

Vozač tvrdi da ovo nije prvi put da ista osoba napada putnike po autobusima.

Do incidenta je došlo, prema rečima putnika, kada je muškarac star oko 30 godina iz čista mira napao muškarca koji je stajao do njega.

Povređeni putnik se onesvestio od bolova. Autobus je u tom trenutku bio pun, očevici prepričavaju šta se dogodilo, ali iz straha od napadača ne žele pred kamere. 

 

"Počeo je da viče na njega i da ga davi, da ga udara pesnicom u glavu", priča putnica.

 

Povređeni putnik 32-godišnji S. M. je kolima Hitne pomoći prevezen u Urgentni centar. Trenutno je u stabilnom stanju. 

 

Vozač Goran Petrović kaže da to nije prvi put da ista osoba napada putnike po autobusima. 

 

"Pre par dana taj isti čovek je udario putnika nogom u leđa. Agresivan je, udari nogom kada vidi slabije", kaže Petrović. 

 

I putnici potvrđuju da su napadača i ranije viđali u gradskom prevozu. Uvek je bio sa pratnjom – ženom. Kažu da ga je ona u prethodnim slučajevima smirivala, ali da su u ovom slučaju bili razdvojeni. 

 

Vozači dodaju da su neretko i oni žrtve napada. Samo od početka ove godine u Beogradu je napadnuto 26 vozača, a u poslednje dve nedelje četvoro njih.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=06&dd=16&nav_category=78&nav_id=1144424

 

 

Pre nekoliko meseci jedan koji stalno sekira™ putnike po prevozu, sad jedan koji stalno bije. Naravno, nikom ništa, šta li je sledeće...  :ph34r:

Link to comment

pa jbt pa taj vozač da je normalan, odmah bi zaustavio autobus, a da su još dvojica priskočila, mogli su da obore idiota i da se ne pušta dok ne dođe milicija da ga apsi

 

sve dok ne budemo bar toliko solidarni, mlatiće nas i kuso i repato

Link to comment

pa jbt pa taj vozač da je normalan, odmah bi zaustavio autobus, a da su još dvojica priskočila, mogli su da obore idiota i da se ne pušta dok ne dođe milicija da ga apsi

 

sve dok ne budemo bar toliko solidarni, mlatiće nas i kuso i repato

 

Par puta sam čitala u nvinama kako je tako neko počeo da se koška sa nekim, došao treći drug krenuo da zagrli obojicu i da rastavlja, dobio nož izvučen odnekud za tu priliku, i umro.

Link to comment

Ili u boljoj varijanti prekrsajnu za ucestvovanje u tuci / remecenje javnog reda i mira. Pa posle objasnjavaj po sudovima da si ustvari hteo da miris i razdvajas..

Edited by Topola
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...