Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

a što ako to decu zanima ? zar nje posao vodiča da gostima bude lepo i zabavno ?

decu i droga zanima. i nozevi.

pa ipak toga ne sme biti u skolama.

Link to comment

Ne znam da li ste znali, nekad je tu bio najbolji đelato u gradu.

 

to obavezno da udje u program za ekskurzije, mesto gde je nekada bio najbolji djelato u gradu

Link to comment

a što ako to decu zanima ? zar nje posao vodiča da gostima bude lepo i zabavno ?

a zašto postoji jebeno obrazovanje ?

 

ali, da, u pravu si, ne postoji

ovde je svrha svega podilaženje ukusu narodatm zarad kao nekih, ne znam kakvih, poena

 

znam neku decu koja su u detinjstvu volela lepu brenu jer su čuli u školi da je to super i da je kul

al' kod kuće to nikad nisu čuli, pa je na kraju prevagnulo to što su roditelji pričali neku drugu priču

Link to comment

Ne znam da li ste znali, nekad je tu bio najbolji đelato u gradu.

 

А још поред тебе седе Цеца и Аркан и договарају послове... :fantom:

 

Link to comment

А још поред тебе седе Цеца и Аркан и договарају послове... :fantom:

I zovu da se ide u nabavku bele tehnike...
Link to comment

I zovu da se ide u nabavku bele tehnike...

 

Пфф, то је било и пре њихове свадбе.

Овде се договарало о фудбалу и осталим легалним пословима.

 

Link to comment

 sto se uopste to pominje....te najbolji sladoled, bila super poslasticarnica i valjda pekara...ne mislim upravo sad nego sam to dosta puta cula, ari poslasticarnica blabla...pa sta sad s tim? to je valjda prva asocijacija kad se pomene arkan?

Link to comment

 sto se uopste to pominje....te najbolji sladoled, bila super poslasticarnica i valjda pekara...ne mislim upravo sad nego sam to dosta puta cula, ari poslasticarnica blabla...pa sta sad s tim? to je valjda prva asocijacija kad se pomene arkan?

Ne pratiš sve teme...

 

Jedan forumaš je ovde pričao kako je negde u jsen 91 otišao sa društvom na đelato u Ari poslastičarnicu jer je čuo da je tamo najbolja u gradu... I tamo ga jedan momak pitao  da pođu malo u Slavoniju, jer izgledaju OK momci... I tako... Pa je ovo, sad, sve zeza sa tim...

Link to comment

Ne pratim, istina ziva, zato nikako da saznam o Djordju Vukadinovicu i golubovima....

 

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

Link to comment

cekajte, ispostavilo se da je vodic samo pokazao djeci cecinu kucu, iduci prema stadionu? 

 

ama. svi znate koja je kuca cecina, sto znaci da cecina kuca ima izvjesnu atraktivnost, buduci da je njena, a da je ona zvijezda.

e sad, zasto je bas ona zvijezda i zasto od svih zvijezda bas ona ima kucerinu, drugo je pitanje.

 

kada beograd bude imao elvisa koji je popularan kao, je li, elvis, bice zgodno klincima na ekskurziji pokazati elvisovu kucu.

Link to comment

Učiteljice iz Sremskih Karlovaca, a treba im vodič po Beogradu.

Kakva je to škola?

Edited by halloween
Link to comment

Učiteljice iz Sremskih Karlovaca, a treba im vodič po Beogradu.

Kakva je to škola?

ne treba im, agencije za ekskurzije sada po difoltu daje animatora, vodicha i jos 300 usluga uz osnovno putovanje. materijalizuje se, shta mislish zashto koshta 100 dukata.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...