Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

AFERA EKSKURZIJA Ceca o navodnoj poseti đaka njenoj kući

 

blic.rs 

03.06.2016. 15:27 

 

Prema tvrdnjama jednog roditelja, đaci trećeg razreda O.Š. "23 oktobar" iz Sremskih Karlovaca tokom jednodnevne posete Beogradu obišli su i kuću folk dive Svetlane Cece Ražnatović, objavio je novosadski portal 021.rs.

 

Međutim, Svetlana Ražnatović je u kratkoj izjavi za "Blic" demantovala da su učenici iz Sremskih Karlovaca posetili njenu kuću tokom ekskurzije.

 

"Dešava se da mladi stanu ispred kuće i slikaju se, i da me, ako ja prođem zamole da se slikamo. Naravno da im izađem u susret, ali ova priča je potpuno besmislena", rekla je Ražnatovićeva dodavši da joj nije jasno kome ide u prilog da takvu priču izmisli.

 

Direktor O.Š „23. oktobar“ Goran Maravić kaže da nema govora o poseti dece Cecinoj kući.

 

- Tako nešto se nije dogodilo. Ja sam sve ispitao, deca su u obilasku Beograda dobila bonus da posete stadio Crvene Zvezde. Vodić je dok su prolazili na mikrofonu rekao da je tukuća u kojoj stanuje Ceca, ali to je bilo sve- kaže Maravić za „Blic“.

 

Kako dodaje sumnja da se novinarima obratio pravi roditelj iz škole i kaže da je tako nešto mogao da smisli samo maloumnik.

 

Načelnik školske uprave za Južnobački okrug Jovan Vukčević je kazao da nema sve informacije o slučaju i da zbog toga ne može da komentariše.

 

Odstupanje od plana puta na eksurzijama inače nije dozvoljeno.

 

Anonimni otac je, kako prenosi novosadski portal rekao kako je, revoltiran ovim događajem, lično pozvao direktora škole, koji mu je objasnio da su učiteljice Cecu "verovatno srele na parkingu", a kako tvrdi, nakon toga je počeo da ga vređa.

 

On je naveo i da su deca tokom posete Cecinom domu dobila i njene potpisane CD-ove.

 

 

 

by Tapatalk

Link to comment

u je koja drama, baca mi se pegluština je od građanista moralista koji se zgražavaju nad ovim garantovano poluizmišljenim prenaduvanim ne-događajem, dabogda se zagrcnuli kartama od filharmonije. u dupetu.

Link to comment

u je koja drama, baca mi se pegluština je od građanista moralista koji se zgražavaju nad ovim garantovano poluizmišljenim prenaduvanim ne-događajem, dabogda se zagrcnuli kartama od filharmonije. u dupetu.

da je tekst prenaduvan, to mi je bilo jasno, no ono što mi bode oko, a pod uslovom da je i to tačno, je to što im je vodič pokazao da je ono tamo cecina kuća. zašto? da sam mu ja poslodavac, popio bi zbog toga otkaz ko vrata.

Link to comment

Svi se zabrinuli što su možda videli Cecu, ne smeta im što su išli na Marakanu. Da ne spominjem redovne obilaske TC Ušće.

A i Delta je na listi za posete...

Link to comment

da je tekst prenaduvan, to mi je bilo jasno, no ono što mi bode oko, a pod uslovom da je i to tačno, je to što im je vodič pokazao da je ono tamo cecina kuća. zašto? da sam mu ja poslodavac, popio bi zbog toga otkaz ko vrata.

Ja nisam pokazivala, ali jesu uciteljice, a jednom su i trazile da kao vodic kazem da je tu njena kuca i ispricam nesto o tome ako znam, vole deca cecu pa ih interesuje to. Bilo je i pitanja da stanu da se slikaju ispred kuce ali sam to odbila, niti je po planu niti me zanima... a otkaz kao vrata tesko da ce dobiti zbog ovako necega, pre ce pasti otkaz ako odbijes gostu nesto nego ako ucinis.

I neka misli ko sta hoce ali mislim da ima zabavnijih i korisnijih sadrzaja za decu i od cece i od filharmonije u koju i ne idu. U posete Marakani idu uglavnom deca 4-5 razred, filharmonija mozda u srednjoj skoli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...