Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Postoje Rudonja i Jablan, zvani Jabo, meni je to dovoljan dokaz da postoje.

Edited by halloween
Link to comment

nisam siguran da postoji grmecki bivo

+1

 

Bivo i bivolica je jedno.

Bik je nesto sasvim drugo.

Krava obaska.

 

A tek vo je 1 nesreca  :fantom:

Link to comment

Mada mi je tužakanje zbog pisanja na internetu jajarski,

Meni ne deluje da je tuzba podneta samo zbog pisanja na internetu, jer se doticna blogerka hvali kako uredno obavestava nadlezne™ o "sramnoj saradnji", a medju tim nadleznim™ je i ustanova gde doktorka radi. Mislim da izlazi iz okvira pisanja na internetu kada blogerka redovno salje pisma necijem poslodavcu sa pitanjem da li poslodavac podrzava razotkrivenu "sramnu saradnju".

Link to comment

ja više nisam siguran ni da postoji grmeč.

bate, to si sad reko i nikad vise, ko da nisi siguran dal postoji glamoc i glamocki krompir, il da kazes da je ivanjicki bolji.

ivanjicki, lol!

Link to comment

bate, to si sad reko i nikad vise, ko da nisi siguran dal postoji glamoc i glamocki krompir, il da kazes da je ivanjicki bolji.

ivanjicki, lol!

samo ravna gora, jedini cerifikovan™

Link to comment

Meni ne deluje da je tuzba podneta samo zbog pisanja na internetu, jer se doticna blogerka hvali kako uredno obavestava nadlezne™ o "sramnoj saradnji", a medju tim nadleznim™ je i ustanova gde doktorka radi. Mislim da izlazi iz okvira pisanja na internetu kada blogerka redovno salje pisma necijem poslodavcu sa pitanjem da li poslodavac podrzava razotkrivenu "sramnu saradnju".

 

vidiš, taj deo mi je promakao... poznajući vlogerku, ne čudi me, jer ona je povrh svega uverena u svoj rajčs fjuri. neka, neka se opeče malo, mada sumnjam da će je to išta promeniti.

 

a toni jbg, od glamočkog samo gluvo kolo.

Link to comment

vidiš, taj deo mi je promakao... poznajući vlogerku, ne čudi me, jer ona je povrh svega uverena u svoj rajčs fjuri. neka, neka se opeče malo, mada sumnjam da će je to išta promeniti.

 

ok, treba svako da pazi šta piše i ne sme da piše neutemeljeno

 

samo me zanima, da li je vama u redu da doktorka reklamira margarin sa nedovoljno ispitanim masnoćama, kao hranu zdravu za decu

 

mislim, ako je ona tako etablirana doktorka, i bavi se dotičnom problematikom, što ne objavi studiju o tome, a ne da reklamira margarin i to vrlo konkretan

 

za mene, te dve gospođe rade zapravo istu stvar

iznose nekakve stavove koji su podržani naučnim studijama nikako ili delimično

 

i sad će biti da je jedna totalni minus a druga plus

meni to skroz van pameti

Link to comment

za mene, te dve gospođe rade zapravo istu stvar

iznose nekakve stavove koji su podržani naučnim studijama nikako ili delimično

 

i sad će biti da je jedna totalni minus a druga plus

meni to skroz van pameti

 

Pazi, u principu smo saglasni, samo što em blogovnarku znam kakava je, em mi je malo verovatno da doktorka stavlja svoju celu reputaciju i, hajde da kažemo, naučni rad, "na liniju" zbog par iljada eura... mada opet, ovo je Srbija i male su šanse da će je ikada iko pozvati na odgovornost za to, ako ispadne da margarin sadrži plastiku iz kineskih piratskih barbika i sotonine čmarne dlačice.

Edited by Ariel
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...