Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sto je za doom sto je neko tuzen za klevetu?

Mora biti za doom, kada na temu zdrave ishrane marketing menadzer sa Megatrenda preslisava doktora specijalistu higijene - dijetologa sa VMA, koja ima subspecijalizaciju iz Ishrane ljudi. Jbg, bez ulazenja u detalje i struku™ to kako god okrenes mora biti za doom.

Edited by Uskebasi
Link to comment

Mora biti za doom, kada na temu zdrave ishrane marketing menadzer sa Megatrenda preslisava doktora specijalistu higijene - dijetologa sa VMA, koja ima subspecijalizaciju iz Ishrane ljudi. Jbg, bez ulazenja u detalje i struku™ to kako god okrenes mora biti za doom.

pa znaš šta, za mene je simptomatično kada doktor specijalista do potpisivanja ugovora sa dijamantom priča o zdravostitm sira i maslaca, a posle se prešaltava na margarin

 

mislim, za mene nije bitno, ja jedem prema nekom svom osećaju, ali ovde se radi o preporuci za prehranu dece

i zato ću ovo pratiti sa interesovanjem, mislim da treba da se istera na čistac

Link to comment

Zato sam i napisao da je kako god okrenes za doom.

Mada, meni je simptomaticno to sto marketing menadzer sa Megatrenda uopste prica o zdravosti™ bilo kakve hrane.

Inace, sa pravne strane nema neizvesnosti kako ce se zavrsiti sudski postupak (i postupci koji ce uslediti nakon osudjujuce krivicne presude).

Link to comment

neka odbrana pozove nas sa sela koji smo od planinskobrdskog kajmaka i republičkošumskog maslaca narasli ovako kršni glavati pametni i gizdavi a svedoci tužitelja neka budu urbani patuljasti belolistićarski dežmeci na margarinu pa da vidite šta je suočavanje s neoborivim dokazima :fantom:

Link to comment

Zato sam i napisao da je kako god okrenes za doom.

Mada, meni je simptomaticno to sto marketing menadzer sa Megatrenda uopste prica o zdravosti™ bilo kakve hrane.

Inace, sa pravne strane nema neizvesnosti kako ce se zavrsiti sudski postupak (i postupci koji ce uslediti nakon osudjujuce krivicne presude).

 

Ja koliko vidim ova žena koristi svoje znanje iz marketinga na pravom mestu, vodeći blog o onome što je zanima - zdravoj ishrani.

 

Da li to što neko završi Megatrend znači da treba da uzme motiku u ruke i kopa? Šta da rade oni koji čak i ne završe fakultet?

 

A ova što okreće priču u zavisnosti od toga odakle kaplju pare može svojom diplomom da obriše dupe.

 

Edited by JozoMujica
Link to comment

Zato sam i napisao da je kako god okrenes za doom.

Mada, meni je simptomaticno to sto marketing menadzer sa Megatrenda uopste prica o zdravosti™ bilo kakve hrane.

Inace, sa pravne strane nema neizvesnosti kako ce se zavrsiti sudski postupak (i postupci koji ce uslediti nakon osudjujuce krivicne presude)

nisam pravnik, nemam pojma, ali zašto misliš da će to biti osuđujuća presuda, i to krivična ?

 

ja sam pročitala ceo taj članak i nisam videla da je ova blogerka negde vređala doktoricu,

čini mi se da je najviše što je rekla nešto u fazonu da nije etički preporučivati za dečju ishranu nedovoljno ispitan proizvod

i da, rekla je da određene izjave dotične doktorice nisu tačne, i ukratko, ceo tekst je takav, nisam videla neke uvrede

Link to comment

Svako treba da bude odgovoran za izreceno, posebno ako napise da je margarin ubica. Nadam se da ce izreceno dokazati na sudu a takodje se nadam debeloj kazni ako ne dokaze. Kao sto nece dokazati.

Link to comment

 

Da li to što neko završi Megatrend znači da treba da uzme motiku u ruke i kopa? Šta da rade oni koji čak i ne završe fakultet?

 

Mogu da pilotiraju. Jednako su kvalifikovani za pilotiranje kao i za naucnu ekspertizu stetnosti raznih vrsta masti.

 

nisam pravnik, nemam pojma, ali zašto misliš da će to biti osuđujuća presuda, i to krivična ?

 

Bice krivicna jer je sama blogerka navela da je doktorka podnela krivicnu tuzbu. A bice osudjujuca jer je tesko zamisliti da ce blogerka na sudu dokazati da je Dijamant margarin stetan po zdravlje, a kod ovih vrsta postupaka teret dokazivanja je na tuzenom (izuzetak od opsteg pravila). Pri tom ce tesko dokazati da doktorka "za novac" "trosi svoj kredibilitet i ugled" i u realizaciji "sramne saradnje" preporucuje opasnu i po zdravlje stetnu hranu. Svaka cast ako na sudu dokaze je "margarin otrov, stetan, plastika i kancerogen", a da doktorka za novac ucestvuje u zataskavanju te zavere proizvodjaca margarina.

Link to comment

Mogu da pilotiraju. Jednako su kvalifikovani za pilotiranje kao i za naucnu ekspertizu stetnosti raznih vrsta masti.

 

Bice krivicna jer je sama blogerka navela da je doktorka podnela krivicnu tuzbu. A bice osudjujuca jer je tesko zamisliti da ce blogerka na sudu dokazati da je Dijamant margarin stetan po zdravlje, a kod ovih vrsta postupaka teret dokazivanja je na tuzenom (izuzetak od opsteg pravila). Pri tom ce tesko dokazati da doktorka "za novac" "trosi svoj kredibilitet i ugled" i u realizaciji "sramne saradnje" preporucuje opasnu i po zdravlje stetnu hranu. Svaka cast ako na sudu dokaze je "margarin otrov, stetan, plastika i kancerogen", a da doktorka za novac ucestvuje u zataskavanju te zavere proizvodjaca margarina.

aha, jasno

 

no, ne čini mi se da blogerka treba da dokazuje da je margarin štetan

mislim da ona treba da dokaže da ne-štetnost tih masnoća u margarinu (a to su sada valjda neke nove, jerbo nisu trans-masti) još uvek nije dokazana, e da je zbog toga neetički takav proizvod preporučivati za decu

Link to comment

Mogu da pilotiraju. Jednako su kvalifikovani za pilotiranje kao i za naucnu ekspertizu stetnosti raznih vrsta masti.

 

 

Svemirskim brodom? :)

 

Screen-Shot-2013-01-17-at-4.25.41-PM.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...