Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Nakon Pronalaska beživotnog tela žene koja se, prema prvi informacijama ubila vešanjem, pozvana je Hitna pomoć ali je jedan od rođaka, prema nezvaničnim informacijama, po dolasku saniteta udarao pesnicama po vozilu dok je vozača gađao nekim tvrdim predmetom.

 

:fantom:

Link to comment

Nikakav problem, treba samo da pređu kod drugog poslodavca ako im se ne sviđaju uslovi. Pa će prvi poslodavac u kompeticiji sa drugim da poboljšava uslove rada. Posebno za najbolje radnike efekat će biti veći, jer poslodavcu ide u prilog da stimuliše svoje najbolje radnike boljim uslovima. Pa eto, nek se ovi radnici malo potrude da budu bolji, i njihov trud neće proći nezapaženo poslodavca koji će to adekvatno nagraditi da ne bi ostao bez najboljih radnika.

ne moraju da prelaze kod drugog poslodavca, sto bi? mogu da zapocnu sopstveni biznis i budu gazde.

Link to comment

Продаја торти са депоније без судског епилога



У поступку је утврђено да торте бачене на депонију немају вредност јер су класификоване као мешани комунални отпад, па пошто немају вредност, нису могле да донесу имовинску корист или направе неком штету.


...neobican zakljucak.

Link to comment

nasip je napravljen do ovde, a voda preshla preko. i to je to.

 

ove godine su valjda poslali generichku modlu za odgovore svima, da ne mora nishta da se mnogo misli. sve je logichno -_-

 

 

 

edip. da ne kazem nismo doshli s juga, doshli smo sa ladu. ili kako je vec to ishlo. ja imam rodjake koji tako funkcionishu verbalno, u privatnom zivotu i poslu, i uzasno se dobro zabavljaju. samo nisam znala da su doshli na vlast :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

zakljucak je u skladu sa optuznicom. nisu ih teretili za ugrozavanje javnog zdravlja, vec za kradju sa deponije. 

 

a zasto je to tako, treba pitati tuzilastvo.

Link to comment

zakljucak je u skladu sa optuznicom. nisu ih teretili za ugrozavanje javnog zdravlja, vec za kradju sa deponije. 

 

a zasto je to tako, treba pitati tuzilastvo.

ako ćemo pravo, ni javno zdravlje nije bilo ugroženo jer se niko nije otrovao. 

 

možda je optužnica mogla da prođe da se odnosila na prodaju bez izdavanja fiskalnog računa. a. 

Edited by djordje geprat
Link to comment

Šta sledeći put. To polako postaje praksa. Ovi su se samo bili ugledali na onoj cara što je uzimao Eurokrem na deponiji Svislajona i onda pakovao i prodavao.

Link to comment

Nisam stigao da slikam pošto sam vozio, ali malopre sam u Jagodini video bilbord sa Putinovom slikom i natpisom "Imperatore, volimo te". :s_w:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...