Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo gore sa spenadlama i crncom lici na neku losu krimi seriju, barem meni ali ja sam malo iscasen i profesionalno deformisan

ovaj, lici na sve krimi/akcione serije i filmove iz 80ih, a bogami i 70ih dobrim delom.

Link to comment

Sarkassam moj Miraleme

 

ovaj, lici na sve krimi/akcione serije i filmove iz 80ih, a bogami i 70ih dobrim delom.

a meni lici da ce Slina pustati ovog tipa u gsp uvek kada Vucic treba da potpise prodaju Srbije ili kada ubije nekog novinara ili mu ukine emisiju :fantom: Osvetnik sa Sekirom je idealan GSP lik za medije, cudi me da se nije ranije pojavio Edited by Caligula
Link to comment

Ovo gore sa spenadlama i crncom lici na neku добру krimi seriju, barem meni ali ja sam malo iscasen i profesionalno deformisan

Link to comment

jok, ja bi mu dao jos desetak, pa onda mogu da okace mapu grada i zabadaju spenadle u nju.

 

i stave najboljeg inspektora na slucaj, onda ga suspenduju jer je previse nasilan u istrazi, ali on se ne obazire na to i nastavlja da traga za hasanom seckati u svoje privatno vreme. sef mu je, naravno, crnac koji stalno nesto pizdi i dere se.

 

zaboravio si da taj loose cannon (razveden je i zivi u stracari gde pusi i slusa ploce) ima partnera koji ima nedelju dana do penzije.

 

necete verovati sta se dogodilo sa partnerom (VIDEO)

Link to comment

jbt da se resurektuje džihadi džon u gsp-u i da počne da reže vratove, policija bi ga uredno sačekala na sledećoj stanici i kaznila zbog neponištavanja karte.

Link to comment

zaboravio si da taj loose cannon (razveden je i zivi u stracari gde pusi i slusa ploce) ima partnera koji ima nedelju dana do penzije.

 

necete verovati sta se dogodilo sa partnerom (VIDEO)

Pa pogino naocigled svoje zgodne cerke a loose canon krece da ga sveti

 

Informer vec balavi nad ovim, plasim se da ce u scenario ukljuciti frisku trudnicu kao ttaoca/nestalu osobu vatever

Edited by Caligula
Link to comment

pa dobro, neka ga. malo je dosadilo da samo cigani ulaze i dernjaju se

ma rade i grobari to isto Edited by Caligula
Link to comment

jbt da se resurektuje džihadi džon u gsp-u i da počne da reže vratove, policija bi ga uredno sačekala na sledećoj stanici i kaznila zbog neponištavanja karte.

I pustila ga napolje cim plati kaznu za svercovanje. Neki red mora da se zna.

Link to comment

zaboravio si da taj loose cannon (razveden je i zivi u stracari gde pusi i slusa ploce) ima partnera koji ima nedelju dana do penzije.

 

necete verovati sta se dogodilo sa partnerom (VIDEO)

licno preferiram varijantu gde je sefu ostalo nedelju dana do penzije, a za partnera mu dodele zenu ili nekog brbljivca i on se na pocetku duri jer mu samo smetaju i remete uspomenu na bivseg partnera, koji je ubijen nedelju dana pred penziju.
Link to comment

jok, ja bi mu dao jos desetak, pa onda mogu da okace mapu grada i zabadaju spenadle u nju.

 

i stave najboljeg inspektora na slucaj, onda ga suspenduju jer je previse nasilan u istrazi, ali on se ne obazire na to i nastavlja da traga za hasanom seckati u svoje privatno vreme. sef mu je, naravno, crnac koji stalno nesto pizdi i dere se.

 

Slučaj onda dobijaju njegove kolege detektivi, za koje inspektor misli da su seronje što i jesu. Mada se postavlja pitanje kako su došli do položaja ako su glupi.

 

Baja će svakako posetiti striptiz-bar pre rešavanja slučaja i tamo razbiti glavu nekom gilipteru. Takođe je razveden i ima klinca koji pravi veća sranja nego druga deca.

 

Naravno, ako je u pitanju serijski ubica, moguće je sprečiti samo poslednji zločin u nizu.

 

 

Ah, praforum i filmski klišei....

 

Link to comment

 Mada se postavlja pitanje kako su došli do položaja ako su glupi.

 

 

Učlanili se u neku stranku? Kod nas to funkcioniše odlično sa glupima i položajima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...