Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Svaki put kad čujem tako neku priču o prevarantima, setim se onog lika što se predstavljao kao Putinov brat, i uzimao od seljaka po Bačkoj avans za uvoz traktora.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

19. 02. 2016

 
DRAMA VOZAČA AUTOBUSA SA NAORUŽANIM PUTNIKOM Pretio pištoljem, bombama pa izvadio sekiru

 

http://www.blic.rs/vesti/beograd/drama-vozaca-autobusa-sa-naoruzanim-putnikom-pretio-pistoljem-bombama-pa-izvadio/dzhwk06

 

03. 03. 2016

 

 

DRAMA U ZEMUNU Vitlao sekirom u autobusu i vikao "Alahu akbar"

 

http://www.blic.rs/vesti/hronika/drama-u-zemunu-vitlao-sekirom-u-autobusu-i-vikao-alahu-akbar/5mzwh6t

 

Pustite ga ponovo pa da za dve nedelje opet citamo o novim Mukijevim avanturama u gradskom prevozu.

Link to comment

Ali samo u Srbiji neko moze dva puta u 12 dana da sekira putnike po gradskom saobracaju. Bilo bi zanimljivo utvrditi otkud on na ulici posle prvog performansa.

Link to comment

chekaj, muki se ladno vozio sa sekrichetom od zeleznichke, od pochetka, a organ reda ga uredno sachekao u ledinama :blink:

 

koji je ovo majmunarnik <_<

Link to comment

Valjda je usao u Surcinu. I to je pocetna

 

http://www.gsp.rs/linija.aspx?id=601

 

Nego citam ponovo za prvu voznju

 

- Polazio sam sa okretnice na Zelenom vencu, a tik pored moje kabine stajao je sredovečni muškarac i zaklonio mi retrovizor. Zamolio sam da se pomeri malo na šta je on počeo da viče “došao sam iz Prištine, imam pištolj, mogu da te ubijem”. Ćutao sam, ali su se u raspravu uključili ostali putnici. Bilo je oko 60 u autobusu - ističe Ilić.

 

 

 

Tokom vožnje tenzija je bila sve veća.

- Taj putnik je ušao u žustru polemiku sa jednim mladićem da bi u jednom trenutku ponovo počeo da preti “imam dve bombe, baciću vam bombe”. Putnici su se tad već uznemirili, a ja sam odmah pritisnuo panik taster. Reagovao sam više zbog putnika nego sebe - priča Ilić.

 

 

 

Bold iz prvog citata nije bio dovoljan da Ilic stisne panik taster? Lik zvuci ko da ga je blam sto ga je uopste pritisao a nije sam savlado Mukija.

Edited by katamaran
Link to comment

chekaj, muki operishe duze vreme? :unsure:

 

pa shta ce da bude kad jednom stvarno eksplozira, oce komsiluk da se jada kako je bio miran i povuchen chovek koji nije gazio mrave? :unsure:

 

da li su kodnas problem propisi ili realizacija?

Link to comment

jok, ja bi mu dao jos desetak, pa onda mogu da okace mapu grada i zabadaju spenadle u nju.

 

i stave najboljeg inspektora na slucaj, onda ga suspenduju jer je previse nasilan u istrazi, ali on se ne obazire na to i nastavlja da traga za hasanom seckati u svoje privatno vreme. sef mu je, naravno, crnac koji stalno nesto pizdi i dere se.

Link to comment

Ovo gore sa spenadlama i crncom lici na neku losu krimi seriju, barem meni ali ja sam malo iscasen i profesionalno deformisan

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...