Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

zato si se razvio u takvog atletu.

 

Клет многих спортиста.

Престану да тренирају, али наставе да једу као пре.  :fantom:

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

moj profesor fizickog je pio kilo vinjaka po smeni i zalivao pivom. pojavio bi se na pocetku casa da pobaca lopte i na kraju da ih pokupi a ostalo vreme je provodio za kafanskim stolom popunjavajuci sportsku prognozu i zureci u prazno. i tako cetiri godine. nikad ga niko ni opomenuo nije. doduse, ortak u sljokanju mu je bio zamenik direktora. 

Link to comment

zato je iz muzickog pokido :fantom:

 

elem, ja kolko se secam, nismo imali nikakav sistematski u skoli, u stvari, mozda jesmo jedanput, a trcali smo i 800 i 1600, i to neretko u avgustu, na fazon 50 stepeni na asvaltu.

Ovo boldovano, avgust mislim, neki popravni?

Iz fizickog?  :)

Link to comment

išla moja sestra rođena na popravni iz fizičkog.

 

iz razloga bežanja sa časova, naravno, jerbo je profa umislio da će od nje da napravi rukometašicu, a ona tela u manekenke il pesnikinje. :lolol:

Link to comment

U osnovnoj sam imao idiote iz fizickog je ladno mogao da nas pobije treninzima za foke.

Medjutim u gimnaziji je bilo drugacije - odlazak na dve izlozbe i njihov prikaz, ocena vise, iz muzickog odlasci na operu i balet isto. Tako da osim piva i vinjaka u Plitvicama imali smo solidan ulaz u kulturu i sve ustanove. Danas deca ne znaju gde je koji muzej ili pozoriste.

Link to comment

Мени је у средњој био профа Дарко Русо, око 2000-те кондициони тренер кошаркашке репрезентације (ћелав, мршав).

Било је ту занимљивих екшна на његовим часовима. Знао је лако да нам позапали све мишиће, и то само у фискултурној сали, без тегова и сличних глупости.

 

Други профа нам је био водитељ на РТС-у почетком 90-их. Троскокаш, мислим да се звао Неша. Висок, витак, плава коса и очу. Све се девојке окретале за њим. :naughty:

Link to comment

Ovo sa 'telima stradalih diplomata' postaje krajnje degutantno. Nisu poletela iz Libije, poletela iz Libije, sletela u Istambul, stigla u Beograd, malo je morbidno. Jadne porodice poginulih.

Link to comment

moj profesor fizickog je pio kilo vinjaka po smeni i zalivao pivom. pojavio bi se na pocetku casa da pobaca lopte i na kraju da ih pokupi a ostalo vreme je provodio za kafanskim stolom popunjavajuci sportsku prognozu i zureci u prazno. i tako cetiri godine. nikad ga niko ni opomenuo nije. doduse, ortak u sljokanju mu je bio zamenik direktora. 

otprilike u svakoj skoli ima po jedan takav koji ne radi nista, i obicno je iz muzickog/fizickog/likovnog. samo je 4ta bila izuzetak, sa cuvenim seletom. na casu cita novine, a kad dodje pismeni po 25 keceva podeli. u stvari, kad bolje razmislim, nije on mogao da cita novine sve vreme, verovatno je samo tupo zurio u njih.

Link to comment

moj nastavnik fizičkog u osnovnoj školi bio nagradnoigroholičar, legenda sedamdesetih i osamdesetih, nema novina koje ga nisu intervjuisale

nadobijao se svega i svačega, a lik napadao statistički i zakonom velikih brojeva

časovi fizičkog su nam se, najčešće, sastojali iz izrezivanja kupona iz kojekakvih novina, zavisi šta je tada bilo aktuelno

sećam se, bilo pogađanje broja stanovnika iz popisa '81., u tri ture je dovozio "novosti" belim fićom (kojeg je dobio u nagradnoj igri :D ) i zadavao nam šta ko redom da upisuje

dobio prvu i treću nagradu :D

 

ne ide mi guglanje, a zaboravio ime

Link to comment

otprilike u svakoj skoli ima po jedan takav koji ne radi nista, i obicno je iz muzickog/fizickog/likovnog. samo je 4ta bila izuzetak, sa cuvenim seletom. na casu cita novine, a kad dodje pismeni po 25 keceva podeli. u stvari, kad bolje razmislim, nije on mogao da cita novine sve vreme, verovatno je samo tupo zurio u njih.

Uh, gde me podseti ološa, bemusve!

Link to comment

Jel' imao rupu u novinama? Moj Vulović (ONO i DSZ) je imao.

ne, njega apsolutno nije zanimalo sta mi radimo. ni opravdanja, koja smo vise puta prepravljali u cilju igranja stonog fudbala umesto blejanja na casu, nije zagledao. al zato na pismenom kec.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...