Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam imala u prvoj srednjoj profesora koji je čak i mene uspeo da ubaci u kondiciju, u sledećoj nismo praktično ni imali fizičko, trebalo da bude sedmi čas jednom nedeljno, i njemu i nama više odgovaralo da se prosto raziđemo. Ma svaki je scenario moguć, u svakom slučaju jadno dete i jadni njegovi roditelji.

Link to comment

^^mozda, ja bih stvarno voleo da upoznam coveka koji je imao ozbiljno fizicko u srednjoj. dakle po nekakvom planu i programu.

ja jesam, vrlo ozbiljno, sa planom i programom. sa vezbom na dvovisinskom razboju, u redovnom programu. al nije mi do upoznavanja ^_^

Link to comment

^^mozda, ja bih stvarno voleo da upoznam coveka koji je imao ozbiljno fizicko u srednjoj. dakle po nekakvom planu i programu.

 

upoznao si ga

 

kad smo radili igranje kola po planu i programu ostavio sma patie u torbi i uzeo minus. 

 

kad smo preskakali kozlic sa razbojm i upaljenim obrucem ispod, rekao sam, daj mi keca za kraj ja se ovde ne lomatam.

 

kada smo po planu i programu vezbali ono ledja o ledja pa te idiot prevrne, umalo mi konj iza mene nije polomio kicmu. 

 

znai ima plan, ima program i goni ih u pizdu materinu

Link to comment

Pa i ja sam imala u svojoj prvoj srednjoj. Svašta smo radili, za trbušnjake je bila štoperica i skala za ocenu, greda, skokovi u dalj, trčanje, itd itd. U sledećoj ne da nije bilo plana, nego ni fizičko nismo imali. Ta škola je doduše bila standardni BG raspad od gimnazije, možda je i do toga.

Link to comment

upoznao si ga

 

kad smo radili igranje kola po planu i programu ostavio sma patie u torbi i uzeo minus. 

 

kad smo preskakali kozlic sa razbojm i upaljenim obrucem ispod, rekao sam, daj mi keca za kraj ja se ovde ne lomatam.

 

kada smo po planu i programu vezbali ono ledja o ledja pa te idiot prevrne, umalo mi konj iza mene nije polomio kicmu. 

 

znai ima plan, ima program i goni ih u pizdu materinu

 

Upaljeni obruč? no fakin vej.

Link to comment

Ocene iz fizickog  :isuse:

 

Bez 60 trbušnjaka za valjda minut i po i 1.80 skoka iz mesta za devojčice, nisi mogao ni da sanjaš peticu.

Brate, šta sam ja sve nekad radila za ocenu :isuse:

treba da ih zamolim da krenu da nam dele ocene u gymu, inače ništa od mene. Kad me ne ocenjuju, ja ne funkcionišem.

Link to comment

ma dobro, mozda je tu i tamo bilo nekog ludog entuzijaste, koji je terao decu da puze u punoj vojnoj opremi il stagod. jbg, i ja sam u prvom srednje pao na popravni iz likovnog, jer sam verovao da niko ne moze da padne na popravni iz likovnog. ali to su sve bas izuzetci.

Link to comment

ma dobro, mozda je tu i tamo bilo nekog ludog entuzijaste, koji je terao decu da puze u punoj vojnoj opremi il stagod. jbg, i ja sam u prvom srednje pao na popravni iz likovnog, jer sam verovao da niko ne moze da padne na popravni iz likovnog. ali to su sve bas izuzetci.

 

izuzetci od uprošćavanja suglasničkih grupa? :cry:

 

sve mi se vraća sad...

Link to comment

Ocene iz fizickog su kretenizam nad kretenizmima.

 

Umesto da se tih 45 minuta iskoristi da se deca razdrmaju malo, protresu, strucno koliko se moze i sa vodjenjem racuna - koliko-toliko - o potrebama pojedinog deteta, casovi fizickog su sprdacina...

Ali su zato takozvani 'treninzi', 1 vrlo isplativa aktivnost na kojima roditelji uglavnom isteruju svoje komplekse glede sopstvenih neuspeha u sportu i ambicije da se ulaganjem/investicijom u mladunca, dokopaju nesto para, postali skoro pa obavezni.

Edited by namenski
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...