Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Toga se ja secam, jos su mi ruke krvave, ispadoh najgori jer sam krenuo s nozem u novosaCku policiju da presudjujem divljacki

 

Sad vidim karma nekad moze nekad ne, dgjbm ko ce ovaj ppp da pohvata.

 

Mada i Brakus kuka da je svejeDno, sad vidim kuka i dalje da svejeDno ali nije svejeDno, pa mora u Srbiji mozak da se slomi jal pored belch, jal pored Brakusa i Pesicke, jal pored Pickoustog :fantom:

znas li ti cally girl da je zvezdocka izgubila u kosarci i da je vucic tuzan

onda znas put!!

Link to comment

znas li ti cally girl da je zvezdocka izgubila u kosarci i da je vucic tuzan

onda znas put!!

 

 

ja vidim dobio neke leptirice u stomaku kad ono u jednoj udaljenoj hali neke hormonske kraljice provukle vise puta loptu kroz savijenu zicu nego neke druge hormonske kraljice

 

sad znam odakle mi malicija, sekiram se zbog razlike u toj simetriji

Edited by Caligula
Link to comment

+1

 

neke meseceve pege garant. -_-

proverila, nishta. josh 17og smo izasashli iz nekog vetra. pege beznachajne. u utorak ce mesec da chini neku poziciju sa jupiterom. al kad je tek utorak <_<

 

kakogod :blink:

Link to comment

ja vidim dobio neke leptirice u stomaku kad ono u jednoj udaljenoj hali neke hormonske kraljice provukle vise puta loptu kroz savijenu zicu nego neke druge hormonske kraljice

 

sad znam odakle mi malicija, sekiram se zbog razlike u toj simetriji

Ne budni elitist po svaku cenu

Zivot je nizak stvor

Link to comment

sine koja kritična masa ludaka i onda kao vučić ne valja mi zaslužujemo bolje :fantom:

 

 

Pazi, fakat je da Vučić ne valja, ali, niko pametan ne tvrdi da zaslužujemo bolje.

Link to comment

Pazi, fakat je da Vučić ne valja, ali, niko pametan ne tvrdi da zaslužujemo bolje.

 

Nečoveče, on sad mora da nađe bar dvoje - troje koji tvrde da zaslužujemo bolje, te da se složi sa tobom. A već ponoć prošla.

Link to comment

Leskovac -- Učenik Tehničke škole „Rade Metalac“ preminuo je iznenada u Urgentnom centru Opšte bolnice u Leskovcu, nakon što mu je pozlilo na času fizičkog vaspitanja

Mladić se onesvestio i pao na pod, prenose “Južne vesti”.

Ekipa hitne pomoći ga je brzo prebacila u Urgentni centar, ali nakon nešto više od jednog sata borbe za njegov život lekari su konstantovali smrt, saopšteno je iz škole.

Dečak se onesvestio na času, a prvu pomoć mu je pružio nastavnik fizičkog vaspitanja, koji je odmah pozvao i hitnu medicinsku službu. 

S. A. je rođen sa srčanom manom i dva puta je operisan u Londonu. Poslednja operacija urađena je u maju 2015. godine. 

"Iako je imao ozbiljne srčane intervencije S. A. nije od ordinirajućeg lekara oslobođen nastave fizičkog vaspitanja, o čemu su bili obavešteni i profesori. Na časovima fizičkog vaspitanja on je radio vežbe koje su bile adekvatne njegovom fizičkom stanju", naveo je direktor škole Slavoljub Stanojević. 

On je na na časovima fizičkog vaspitanja radio vežbe koje su bile adekvatne njegovom fizičkom stanju, dodao je Stanojević.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...