Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Aman ljudi koji vam je, ne moramo da ocekujemo da svako ovde bude dosledan i stane iza svojih stavova. Juce kazem da brutalni silovatelj i ubica deteta treba da ima posteno sudjenje, sutra da je doktor s razlogom dobio batine, sta koj qratz, svi se mi menjamo onako kako vetar dune zar ne

Edited by Caligula
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije stvar u doslednosti. Nije ni u empatiji. Koga zabole kurac da li si ronila suze zbog doktora i kako bi ja to uopste mogao da znam. Stvar je u tome sto, nakon sto je neki doktor prebijen, ti postavljas ovde pakosne smajlije i jos se svadjas sa drugima sto ti "ne daju pravo" da kiptis od besa za kompjuterom zbog toga sto ti je neki lekar pre 30 godina sjebao ruku.

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Aman ljudi koji vam je, ne moramo da ocekujemo da svako ovde bude dosledan i stane iza svojih stavova. Juce kazem da brutalni silovatelj i ubica deteta treba da ima posteno sudjenje, sutra da je doktor s razlogom dobio batine, sta koj qratz, svi se mi menjamo onako kako vetar dune zar ne

to je bila karma, a ne batine. nisi ti tu nešto dobro shvatio ;)

Link to comment

drečiš mnogo, belč, u nadi da ćeš se oprati zbog licemernosti sopstvenih stavova i pozivaš se, kobajagi, na karmu al isključivo onda kada tvom dupetu tako više odgovara. 

pa, presmešna si :thumbsup:

Link to comment

ne :fantom:

 

+1 samo se grubo salim

 

@renne, nisam znao za tu epizodu. btw. ne mogu da kazem da nemam razumevanja za bes prema doktoru koji bi mi licno napravio problem nesavesnim lecenjem, ono sto ne razumem je dvostruki arshin zavisno od toga je li dupe moje ili tudje.

Edited by Caligula
Link to comment

Rene laže kao po običaju. Gaza je pozivao na smrt, ja sam samo rekla da bih se ja karmički zadovoljila time da moj™ doktor završi prebijene ruke.

Orderka, ti očigledno ne vidiš razliku između toga kad se zlurado cerim kad nemarni govnar koji me je osakatio dobije masicu na oku i toga da govorim kako bih ja lično ubila nekoga. Ne bih nikad, niti bih ja svesno nikad uradila ništa nažao nikome, pa čak ni tom doktoru od pre 30 godina™

Edited by belch
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...