Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kruševac -- U selu Crkvina juče je uhapšena J.A. za koju se sumnja da je pre 15 dana ubila svoje tek rođeno dete. Ona je priznala da je ubila i drugo dete pre godinu dana.

Nakon što je privedena i pregledana, J.A, koja je kako saznajemo stara 35 godina, odvedena je u Specijalističku psihijatrijsku ustanovu u Nišu gde s ei danas nalazi. Kako smo saznali od policije, ona je nakon razgovora s njima priznala da je novorođeno dete ubila 26. jula, koje je potom zakopala u dvorište.Ona je priznala da je i pre oko godinu dana u dvorištu zakopala još jedno dete, za koje tvrdi da je bilo mrtvo rođeno. Suprug J.A. tvrdi da ništa nije znao o trudnoći J.A., tvrdeći da mu je ona veliki stomak pravdala zdravstvenim problemima. J.A. inače ima još troje dece, starosti pet, sedam i devet godina.http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=16&nav_category=16&nav_id=743305

Link to comment
Krvave slike s ulica egipatske prestonice i mrtvi koje ne mogu da prebroje u džamijama nisu obeshrabrili deo turista iz Srbije koji nastavljaju da uplaćuju letovanje u Hurgadi koristeći znatno niže cene.- Uplatio sam last minit za letovanje u Egiptu. Cena za 10 dana u Hurgadi je 300 evra. Iskreno, nije mi skroz svejedno, ali nikome se od turista nije ništa desilo, pa valjda neće ni nama - kaže za „Blic” I. P. (29), koji ide sa svojom verenicom.Da nije usamljen, potvrđuju iskustva iz agencija.- Kod nas je u poslednja tri dana 35 ljudi uplatilo last minit ponudu, koja je oko 300 evra za deset dana u hotelu sa tri zvezdice, a u poslednjih devet dana letovanje u Hurgadi uplatilo je 109 ljudi - kaže Aleksandar Vučković iz agencije „Argus” koja je sinoć imala smenu turista. Iz Hurgade se vraćalo 176, a redovnom linijom egipatske avio-kompanije odletelo 158 srpskih turista.
voleo bih da vidim neku statistiku koliko će turista doći u egipat u sledećih mesec dana.ljudi bez problema idu u zemlju u kojoj onako ubijaju ljude i slažu na gomile. zato što je jeftino. pa možda je kairo još jeftini, što ne probaju tamo da odu na izlet.
Link to comment
voleo bih da vidim neku statistiku koliko će turista doći u egipat u sledećih mesec dana.ljudi bez problema idu u zemlju u kojoj onako ubijaju ljude i slažu na gomile. zato što je jeftino. pa možda je kairo još jeftini, što ne probaju tamo da odu na izlet.
Meni je interesantna ona žena što nisu hteli da joj vrate pare, pa je otišla da joj ne propadnu. Jebo te, koliko lud treba da budeš da ideš u zemlju na ivici građanskog rata da ti ne propadne 1000€?
Link to comment
i23a.jpgDa pojasnim: u pitanju su maloletni Romi sa Kosova koji već jako dugo haraju po Subotici(jako velika grupa, tačno se zna ko). Grupa koja jednostavno zloupotrebljava tradicionalnu toleranciju Subotičana; odavno se ne kriju, napadaju ispred Gradske kuće(pomenuti Kertvaroš je zapravo centralni kvart, nešto kao Stari Grad u Bg) i očigledno imaju zaštitu među korumpiranim policajcima(koji takođe uglavnom nisu Subotičani). Mojoj svastiki su usred bela dana ispred Mlečne pijace strgnuli lančić(centralna gradska pijaca, kao npr.Bajloni ili Zelenjak, zamislite da vas maloletnička banda napadne ispred pijace u 10 ujutro?!).Jedan lančić, patike, novčanik, manje-više. Šta je, međutim, problem? To što ljudi zbog inertnosti države počinju da reaguju van sistema. Plemensko kadriranje u MUP i korupcija dovode do zaštite kriminalaca umesto zaštite manjine, plus karikatura od krivičnog zakonodavstva u koje ne veruje više niko stvaraju osnovu za situaciju kakvu već dugo imamo u Mađarskoj: getoizaciju cele etničke grupe i izloženost pobesneloj gomili, već dovoljno frustriranoj siromaštvom. Koga zanima, neka pogleda izvanredan mađarski film 'Samo vetar'. U takvim okolnostima, najviše pate oni koji su najmanje krivi.A šta radi dobri čovek Rasim? Romi ukradu kola, krenu da ih rasturaju; čovek ih nađe i prebije tokom posla na rasturanju njegovog automobila. Romi pozovu policiju koja uredno uhapsi vlasnika automobila i pošalje ga u zatvor na četiri meseca. Onda dođe Rasim da ih miri...kao poglavica, jebote. Znate koji je rezultat? Čovek odsluži četiri meseca u zatvoru, lopovi nastavljaju da kradu kola, ali to je manje bitno. Pravi rezultat je da romski kvart postaje okružen ksenofobijom, sa njihovom decom ne igraju se komšijska deca, nezaposleni Romi ne mogu da nađu posao jer im više niko ne veruje, a kome god zafali ratkapna sa točka odmah šalje policiju u njihove kuće. Sve zbog dva lopova i nesposobne države...a na korak od eksplozije.
Link to comment
To ubijanje je njihov problem a mi se samo dobro zezamo. Dobri su ljudi egipcani kakva su stoka turisti.
Naravno, za slučaj potrebe očekivaće da MSP organizuje avionsku evakuaciju, i proklinjaće svoju državu ako besplatni avion kasni par sati
Link to comment
Da pojasnim: u pitanju su maloletni Romi sa Kosova koji već jako dugo haraju po Subotici(jako velika grupa, tačno se zna ko). Grupa koja jednostavno zloupotrebljava tradicionalnu toleranciju Subotičana; odavno se ne kriju, napadaju ispred Gradske kuće(pomenuti Kertvaroš je zapravo centralni kvart, nešto kao Stari Grad u Bg) i očigledno imaju zaštitu među korumpiranim policajcima(koji takođe uglavnom nisu Subotičani). Mojoj svastiki su usred bela dana ispred Mlečne pijace strgnuli lančić(centralna gradska pijaca, kao npr.Bajloni ili Zelenjak, zamislite da vas maloletnička banda napadne ispred pijace u 10 ujutro?!).
kad sam ja pisao o tome, reko mi dabović da sam skins. i to pijani honvedski. :fantom:
Link to comment
ovo je kombinacija validnih poenti (drzava kao medjuplemenski posrednik, sto je valjda najveci problem odnosa savremene Srbije prema manjinama, korupcija u MUP i zastita kriminalaca) i stvari sa kojima se nikako ne slazem (tradicionalna tolerancija Suboticana). ako neko moze da zamrzi ceo narod zbog nekoliko lopova, taj nikada nije ni bio tradicionalno tolerantan. nemam razumevanja za to niti zelim da imam.takodje, covek koji ide da trazi lopova da ga prebije je vigilante. mogu da razumem njegov gnev, ali to se mora kazniti, bas kao sto i lopovluk treba kaznjavati. u suprotnom, ne zivis u drzavi nego u dzungli. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...