Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Koja patetika...

 

Zanimljivo je kako se svi pateticni ljudi sveta ujedine u nekom trenutku pa bili oni desnicari, feministkinje ili nesto trece.

 

Da kazem prvo jednu stvar: osoba koja pise ovakve postove na forumu nije sposobna da udari nikog niti da uradi nesto slicno ovom liku sa kajlama.

 

Drugo, Utvara, niko tebi ne zabranjuje nista. Mozes ti do sutra da budes ozlojedjen i da zbog toga ostavljas pateticne postove po forumu, ne vidim da pravila PPP to zabranjuju. Ali onda ocekuj i reakcije, ismejavanja i sl. Prosto, za vecinu normalnih ljudi ovakve tirade o "zakonu jaceg, da se stvari ogole" itd bice malo debilne. Za vecinu ljudi likovanje ili impotentna zelja za zlom nekoj drugoj osobi jesu osobine koje nisu preterano privlacne. Kada pisete ovakve stvari javno vi samo pokazujete svoju nemoc, svoje slabosti pred drugim ljudima, cinite svoju sramotu javnom.

 

 

Ja sam vec govorio o tome da nama treba drugaciji odnos prema zdravstvu i da je ovakva tenzija, tenzija izmedju lekara i pacijenata neizbezna kada je pritisak na te lekare ogroman, sistem nikakav, a onda i njihov odnos prema pacijentima ne moze biti bolji (profesionalna sujeta, itd)

 

Umesto sto pozivate po forumima na nekakav vigilantizam (za koji vrlo dobro znate da nikada necete biti sposobni) pozivam vas da uzmete lepo da glasate za Levicu Srbije i da probamo zajedno da sprecimo urusavanje naseg zdravstva i da probamo da smirimo ovu sveopstu tenziju koja je rezultat produbljivanja krize politikom stednje.

 

The most real man in the world. He's seen it all...

Link to comment

Sve to je videla moja verenica a i imam medicinsku dokumentaciju povrede leve slepoočnice ,oka, levog lakta, desne šake i desnog kolena.

 

Да ли је носио заштитну обућу па није имао повреде стопала?

Све друго чим се удара је оверио.

Link to comment

 Онда га је дедин син напушио и свашта му ружно рекао, што је говедо примило у тишини јер се усрао, па је и прмио деду

 

Uputstvo za odbranu sopstvenih prava u srpskom zdravstvu. Funkcioniše - uvek. Objasnio me kum, zdravstveni radnik sa 30 godina staža.

 

Na početku sam se malo ustezao, prosto nisam tako vaspitan; ali kad sam se prvi put prepustio besu(dok je moj pok.otac urlao od bolova btw.), naučio sam jedini jezik koji gospoda razumeju. Džaba vam pare, mora da im bude neprijatno. Posle su ljubazni i profesionalni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...