Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Još jedan rezultat socijalizma i socijalističkog state of minda. Ako ikad budemo težili da postanemo napredno društvo, besplatno zdravstveno osiguranje bi se trebalo iskorjeniti kao kancer društvenih odnosa, jer od svih tih ljudi u čekaonici jedno 70% su hipohondari kojima je sistem dozvolio da zajebavaju ljude na radnom mjestu, i zbog toga se i javljaju ovakvi slučajevi. To i obično blic pučanstvo zna, a i ne zna da zna zato što i oni nikakvim dobrom ne dolaze u medicinske ustanove pa staju u odbranu nasilnika, još se ovako kolektivno kljukaju socijalističkim tabletama pa stvaraju antibiotsku rezistentnost te će na kraju postati još gori teret društva. 

 

 

Đe ima i dima...

 

Stvarno, niti su svi pacijenti hipohondari niti svi doktori rade dobro svoj posao. Socijalizam ubija.

+1,000,000,000

 

Dr. Mengelea na celo zdravstva!!!

Endlösung za dokone hipohondre koji po cekaonicama srpskih zdravstvenih ustanova ubijaju dragoceno vreme, umesto da se okrenu preduzetnistvu i startapovima!!!

Penzionerima dozvoliti ulazak u domove zdravlja samo jednom u 3 meseca!!!

Sta tu ima vise da se prica koji...

Link to comment

+1,000,000,000

 

Dr. Mengelea na celo zdravstva!!!

Endlösung za dokone hipohondre koji po cekaonicama srpskih zdravstvenih ustanova ubijaju dragoceno vreme, umesto da se okrenu preduzetnistvu i startapovima!!!

Penzionerima dozvoliti ulazak u domove zdravlja samo jednom u 3 meseca!!!

Sta tu ima vise da se prica koji...

 

Za početak da se osnuje agencija za hipohondriju. Svakog uhvaćenog hipohondara da skinu sa besplatnog zdravstva na 10 godina.  :fantom:

Link to comment

Za početak da se osnuje agencija za hipohondriju. Svakog uhvaćenog hipohondara da skinu sa besplatnog zdravstva na 10 godina.  :fantom:

+1,000

 

I da se uvedu vauceri za penzionere: godina dana preskakanja idenja kod doktora i zajebancije tamo, besplatan vaucer za kapelu + 163.00 RSD naknade za pokruce pogrebnih troskova.

U domove zdravlja da mogu da udju samo oni koji puze ili koje donose na nosilima; one koji dodju sami, na 2 noge, nemilosrdno vracati i mandatno kaznjavati!!!

Raskrstimo vec jednom sa pogubnim posledicama socijalizma!!!

Link to comment

Na TT-u sam pa ne mogu quote.. Sa njegovog FB..

 

naime juče oko 17 h supruga koja je pred porođajem i ležala u GAK NF zbog nezadovoljnog tretmana ginekologa Tomislava Paunovć'a i sestara tražila je da izađe i ide da se ubije zbog porodičnih problema i bila je zapostavljena .Ginekolog umesto da je smiri i da sve od sebe da ostane samo je rekao U redu idi.Otšla je stajala je kod brankovog mosta gde sam je pronašao.Prethodno sam odišao do bolnice i pitao ga kako je smeo da je pusti kao astmatičara,u depresiji da ide i da pod hitno zovu policiju i zašto nisu zvali njene roditelje i mene i pokazao sam im papir iz LL i Gradske bolnice psihijatruje i da na osnovu tih dokumenata koje je imao dotični ginekolog nije smeo tako da postupa i da će da odgovara jer je doveo život bebe i verenice u opasnost.Kad sam je vratio nazad u NF došao je isti ginekolog tražio sam mu ime i prezime da bih ga prijavio za nesavestan rad.Okdenuo mi je leđa i supruga mu je rekla da će odgovarati zbog toga.U jednom trenutku me je udario glavom u slepoočnicu i tom prilikom se supruga isprečila izmegu nas.Tom prilikom je ginekolog T.Paunović gurnuo verenicu koja je pala na stomak zadobila povrede a pred porođajem je da bi ga kao pripadnik obezbeđenja savladao i oborio na pod iz straha da i dalje fizički ne nasrče na moju verenicu.I tada je me je udarao.Kad se smirila situacija pustio sam ga,ginekolog je ustao bio je na nekih pola metra od mene.Ispred njega su stajale dve sestre i dok sam ustajao udario me je svom snagom tri do četri puta pesnicomn u glavu.Da bi drugi zaposleni NF krenuo fizički na mene.Sve to je videla moja verenica a i imam medicinsku dokumentaciju povrede leve slepoočnice ,oka,levog lakta,desne šake i desnog kolena.Sa poštovanjem Vasiljević Boban Vasiljević

 

Fin neki mladić :fantom:

 

202b57810b75aa70c9a005417cd6de94.jpg

Edited by zoki
Link to comment

koje su (najvece) shanse da niko nije obratio paznju na taj detalj?

 

i kako ce sad ovo da se raspetlja? doktor po novinama, pacijent po drushtvenim mrezama i shta sad, narod zauzima strane ko besan, 4 dana i cao do sledece prilike?

Edited by gospa buba
Link to comment

Je li ona bila pod starateljstvim? Ako nije sta je trebalo da kaze, ti si u stvari luda i tvoja volja i potpis se ne vaze. Ili sta bi mu se desilo da je po njenoj zelji ostavio samu u ordinaciji? Pa bio bi razapet. Covek sa 20-ak godina staza sigurno je imao hiljade pacijenata, i raznovrsnog iskustva s njima. Cisto sumnjam da bi sad napao nemocnog verenika

Link to comment

pa niko ne biva zaista razapet ***, chak ni onaj ko je stvarno kriv. u tome i jeste problem, to daje *** pravo ljudima da sude, ili, u manje zestokim sluchajevima, da se osecaju nesigurno u sistemu i povodom sistema.

 

 

 

*** figurativno drugari.

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...