Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Caligula, kako je bre Radulović zasrao s Dverima, nisi ispratio, to je bila Blicova podmetačina.

 

 

Ne znam za to, nisam na blicu citao svakako?

 

Moze biti da je podmetnuto

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izvinjavam se što prekidam raspravu ali dosta je veliki propust, obzirom na tvoju struku, što ne znaš ko je Riči Hotin. 

 

... tek sad vidim ovo.

 

A ko je covek?

Link to comment

Nebitan je ostatak teksta. Samo ovaj deo rečenice dovoljan je za stavljanje na Doom.

 

Kada upravnik dođe na vlast u stambenoj zgradi

Link to comment

ne mogu da nađem globalni doom topik pa kačim ovde:

 

http://www.thecanary.co/2016/02/15/pharma-bro-shkreli-scammed-millions-kanye-wests-album-tweets/

 

martin shkreli strikes again. 

 

ne znam kako ovo da objasnim. uhvatio sam sebe da osmišljavam teorije zavere koje su omogućile spodobu ali izgleda da je realnost gora. u pitanju je krajnji i spontani nusprodukt savremenih ekonomskih škripaca. nešto kao druga strana novčića kom smo već videli ISIS stranu. 

Link to comment

ne mogu da nađem globalni doom topik pa kačim ovde:

 

http://www.thecanary.co/2016/02/15/pharma-bro-shkreli-scammed-millions-kanye-wests-album-tweets/

 

martin shkreli strikes again. 

 

ne znam kako ovo da objasnim. uhvatio sam sebe da osmišljavam teorije zavere koje su omogućile spodobu ali izgleda da je realnost gora. u pitanju je krajnji i spontani nusprodukt savremenih ekonomskih škripaca. nešto kao druga strana novčića kom smo već videli ISIS stranu. 

ko je u stvari taj lik, zapamtila sam samo da je napravio neku brljotinu sa cenom nekih retkih (ili tako nekih specifichnih) lekova. na koju foru je on iopshte uticajan iz bilo chega i josh sa tolikom kintom? kao neka karikatura sistema :unsure:

Link to comment

ko je u stvari taj lik, zapamtila sam samo da je napravio neku brljotinu sa cenom nekih retkih (ili tako nekih specifichnih) lekova. na koju foru je on iopshte uticajan iz bilo chega i josh sa tolikom kintom? kao neka karikatura sistema :unsure:

 

Mislim da nije nikakva karikatura, jedan od mnogih takvih samo on malo jače dao po drogama nego što je to običaj ili tako nešto + je tu sad twitter a neki se navuku na to.

 

To je valjda sve.

Link to comment

Mislim da nije nikakva karikatura, jedan od mnogih takvih samo on malo jače dao po drogama nego što je to običaj ili tako nešto + je tu sad twitter a neki se navuku na to.

 

To je valjda sve.

lik je suvishe filmski, to mi je problem. ja volim kad je film na filmu ^_^

Link to comment

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=02&dd=17&nav_category=16&nav_id=1097626

 

BG: Pretučen ginekolog u GAK Narodni front

Beograd -- U GAK "Narodni front", na radnom mestu, dok je dežurao, pretučen je sinoć dr Tomislav Paunović, pišu “Večernje novosti”.

Njega je udario muž pacijentkinje koja bi za nedelju dana trebalo da se porodi, koji inače negde radi na obezbeđenju, a doktor mu je uzvratio. Obojica, kako je ustanovljeno u Urgentnom centru, imaju lakše povrede i dobro su.

Doktor Paunović, danas je ostao kod kuće. Prof Snežana Rakić, direktorka GAK "Narodni front" potvrdila je "Novostima" da se incident dogodio, ali pre sastanka sa predstavnicima Ministarstva zdravlja u dr Berislavom Vekićem, državnim sekretarom u ovom Ministarstvu, nije htela da komentariše incident. 

Povod za tuču koja se na zaprepašćenje svih dogodila u ovoj bolnici je - nesporazum. 

Naime, trudnica je na svoj zahtev izašla iz bolnice, kad je došla kući mužu je rekla da su je izbacili. On je besan odmah krenuo u "Narodni front", gde je nasrnuo na lekara.

 

 
 
 
 
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...