Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

ništa čudno, u neprijateljskoj štampi sam našao članke koji navlače mlađe devojke da napadaju starije muškarce (mi osvešćeni znamo da su to samo propagandni pamfleti industrije kojoj je stalo da se stariji muškarci pljačkaju istrašajući se na "potrepštine" žena i ljubavnica).
eto ga na sad, sudac vizionar :fantom:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Hv5VMMihFnY
Link to comment

ne znam kako da izbegnem drugaciji zakljucak - najveci deo naseg stanovnistva jednostavno voli da cuje kada negde nekakva drzavna ili paradrzavna sila ubija civile, to im prija, na to im se dize kurac i vlazi picka.najpopularniji komentar na vest o danasnjem masakru u Kairu.

Ma Vojska im je sjajno reagovala....u principu izbegnut je gradjanski rat, oteran islamista koj je zeleo da izoluje tu prelepu zemlju i natera ih da zive po serijatu...stradalo je neizmerno manje ljudi za razliku od Sirije ,samo po neki ekstrem koj viljuskom napada oklopljenog vojnika...Vojsko ODLICNO ODRADJEN ZADATAK...ispunila si ono za sta te taj narod placa, zastitila si drzavne interese, u najpotrebnijem momentu si preuzela rizik na sebe....e da smo mi 1989 imali takve kadrove...JNA umesto da pohapse bagru po republikama i mirno pretvori federaciju u konfeferaciju sada bi bilo tooootalno drugo stanje...a oni?? odmah se uvatili za puce medjusobno da ratuju....Kao sto je egipatska vojska zastitila svoj narod od unutrasnjeg neprijatelja juce zastitice i od spoljasnjeg sutra da se zna samo...a Nas?? ko ce nas? mi danas ni nemamo vojsku...a uvek ima ona poslovica "Ko ne hrani svoju Vojsku hranice tudju"!!!comment-android.gif (oblakoder, 14. avgust 2013 09:10)# Link komentaraPreporučujem (+305)Ne preporučujem (-50
Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

ali ta zbrka u glavama domacih patrijota...ameri su prvo srusili mubaraka da bi doveli islamsku bracu na vlast, onda su opet organizovali nerede i puc da ih sruse, da bi sada aplaudirali vojnoj hunti koja te iste islamiste ubija ko zeceve po ulicama kaira... :isuse:

Link to comment
ali ta zbrka u glavama domacih patrijota...ameri su prvo srusili mubaraka da bi doveli islamsku bracu na vlast, onda su opet organizovali nerede i puc da ih sruse, da bi sada aplaudirali vojnoj hunti koja te iste islamiste ubija ko zeceve po ulicama kaira... :isuse:
nema tu zbrke, sve je to prosto. oni koji u tom trenutku dižu pobunu imaju podršku amera, jer ovi koji su na vlasti su baš u tom trenutku odlučili da amerima okrenu leđa i pogledaju interes svog naroda.
Link to comment

Juče sam se dvoumio da li da kačim ove ponosite reportaže:BlicKurirSrbin je uvek pobedijo, ne možeš ti njega prevariti. Sve dok se ne zatekne usred upravo objavljenog vanrednog stanja, policijskog časa i sveže započetog građanskog rata, pa onda krene da zivka tabloide i nariče kako je već 24h zarobljen bez hrane, vode i informacija. SKANDALOZNO: DRŽAVA OSTAVILA TURISTE NA CEDILU! Sad će Jat opet morati da šalje avione u Šarm kako bi navrat-nanos spasavali naše prkosne sunarodnike koji će po povratku uz osmeh izjaviti: "Ma, super nam je bilo, u Egiptu je mirno, to sve mediji preuveličavaju".

Edited by beowl
Link to comment
Juče sam se dvoumio da li da kačim ove ponosite reportaže:BlicKurirSrbin je uvek pobedijo, ne možeš ti njega prevariti. Sve dok se ne zatekne usred upravo objavljenog vanrednog stanja, policijskog časa i sveže započetog građanskog rata, pa onda krene da zivka tabloide i nariče kako je već 24h zarobljen bez hrane, vode i informacija. SKANDALOZNO: DRŽAVA OSTAVILA TURISTE NA CEDILU! Sad će Jat opet morati da šalje avione u Šarm kako bi navrat-nanos spasavali naše prkosne sunarodnike koji će po povratku uz osmeh izjaviti: "Ma, super nam je bilo, u Egiptu je mirno, to sve mediji preuveličavaju".
da, jeste, prvo cvile da ih vrate drzavnim letom, a onda se dzekiraju kad prodju pasosku kontrolu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...