Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da su ga obukli u narandzasto dobili bi tri bambija za ambijent. Ovako..nista od toga se nije desilo, ti snimci su izvuceni iz nekog Falustana, Matijevic je sjajna kompanija koja ima sjajne proizvode i ne treba da se pitamo sta ide u parizer koji kosta 200 kinti kilo.

Link to comment

http://top10.zabaviste.com/deset-naj-bot-odbrana-im-matijevic-na-fejsu/

 

’’Usudiću se da dam svoje mišljenje kao neutralna stranka u ovoj aferi Matijević… Neka je na kraju i nešto tačno od bivšeg radnika ali ja nisam još čuo da se neko otrovao i oboleo od Matijević proizvoda. U Srbiji se sve prašta osim uspeha. Ovo pišem i ako se bavim poslom gde ovu kompaniju imam kao konkurenciju,ali lojalnu i zdravu. Ako Vam nešto znači uz Vas sam.’’

 

Edited by kurjak92
Link to comment

Ja da pisem zakone, uveo bih da se odgovor na neku optuzbu "U Srbiji se sve prasta osim uspeha", automatski racuna kao priznanje krivice. Bukvalno nikad niko ko nije govno nije izgovorio tu glupost.

Link to comment

 

’’Usudiću se da dam svoje mišljenje kao neutralna stranka u ovoj aferi Matijević…

 

Ovo pišem i ako se bavim poslom gde ovu kompaniju imam kao konkurenciju,ali lojalnu i zdravu.

 

Ako Vam nešto znači uz Vas sam.’’

botovi i logika :lolol:

 

ako nista drugo, videli smo 1 model koji ce se ubrzo pojaviti i u domacem politickom zivotu pa mozda dodje i do forumskog zivota pa pocnemo da dajemo ovakve video demantije svojih postova

 

Link to comment

Ja da pisem zakone, uveo bih da se odgovor na neku optuzbu "U Srbiji se sve prasta osim uspeha", automatski racuna kao priznanje krivice. Bukvalno nikad niko ko nije govno nije izgovorio tu glupost.

 

true that :lol: 

Link to comment

Ja da pisem zakone, uveo bih da se odgovor na neku optuzbu "U Srbiji se sve prasta osim uspeha", automatski racuna kao priznanje krivice. Bukvalno nikad niko ko nije govno nije izgovorio tu glupost.

:lolol: valabaš

to i ako se zoveš dragan tomić  ^_^

Link to comment

http://rs.n1info.com/a133635/Vesti/Beograd-Ukinute-narodne-kuhinje.html

 

 

Korisnici narodnih kuhinja u Beogradu, više neće dobijati hranu, već novac. To je odluka Sekreterijata za socijalnu zaštitu, objavljena na zvaničnom sajtu, koju u toj službi nisu želeli da obrazlože. Za korisnike to nije prihvatljivo, jer neće moći da prehrane porodicu za mesec dana.

"Kaže šta si jela juče, to ćeš da jedeš i danas. Moja deca gladuju juče ceo dan", žali se Gordana Životić korisnica Narodne kuhinje.

Deca Gordane Životić nisu jela ništa, zbog toga što je u Narodnoj kuhinji u beogradskom naselju Rakovica nije dočekala hrana, već katanac. Korisnike su takođe sačekali spiskovi i obaveštenje da će umesto obroka, za to dobiti novac.

"Ako podelimo 5.040 na 30 dana, znači da je 168 dinara po obroku, tako da smo u bezazlenoj situaciji sa tim novcem mi ne možemo da obezbedimo topli obrok sebi i svojoj deci", govori Snežana Petrović, korisnica Narodne kuhinje.

Link to comment

http://rs.n1info.com/a133635/Vesti/Beograd-Ukinute-narodne-kuhinje.html

 

 

Korisnici narodnih kuhinja u Beogradu, više neće dobijati hranu, već novac. To je odluka Sekreterijata za socijalnu zaštitu, objavljena na zvaničnom sajtu, koju u toj službi nisu želeli da obrazlože. Za korisnike to nije prihvatljivo, jer neće moći da prehrane porodicu za mesec dana.

"Kaže šta si jela juče, to ćeš da jedeš i danas. Moja deca gladuju juče ceo dan", žali se Gordana Životić korisnica Narodne kuhinje.

Deca Gordane Životić nisu jela ništa, zbog toga što je u Narodnoj kuhinji u beogradskom naselju Rakovica nije dočekala hrana, već katanac. Korisnike su takođe sačekali spiskovi i obaveštenje da će umesto obroka, za to dobiti novac.

"Ako podelimo 5.040 na 30 dana, znači da je 168 dinara po obroku, tako da smo u bezazlenoj situaciji sa tim novcem mi ne možemo da obezbedimo topli obrok sebi i svojoj deci", govori Snežana Petrović, korisnica Narodne kuhinje.

 

Videla sam gužvu ispred Centra za socijalni rad Palilula, ljudi su čekali spiskove za raspodelu novca. 

Nema održivog obrazloženja za takvu odluku, mrzi ih da se bakću organizacijom (nabavka, priprema i distribucija hrane) iako im je verovatno jasno da svota koju su predvideli  nije dovoljna za iole čestit obrok. Mufljuzi.  

 

edit: možda je predizborna skaska u kojoj Vučić na belom konju spasava gladne

Edited by Notorious
Link to comment

Moram da priznam da mi je ovo krajnje nejasno. Neki liberalistički pristup? Ne mogu da kontrolišu nabavku, kuvanje i distribuciju? Potpuno mi je nejasno ovo

Link to comment

Sto nisu nabavili neke bonove za hranu od nekog trgovinskog lanca sa nekim popustom npr. Mogli su da dobiju više hrane za te pare nego što ljudi mogu sami da kupe

Link to comment

Sto nisu nabavili neke bonove za hranu od nekog trgovinskog lanca sa nekim popustom npr. Mogli su da dobiju više hrane za te pare nego što ljudi mogu sami da kupe

 

Naravno da su mogli, ali to zahteva angažovanje (planiranje, organizaciju, sprovođenje), jednostavnije (za njih, naravno) je da ljudima dodatno otežaju život. 

 

 

svašta nešto zlo treba raditi tom degeneriku koji je doneo odluku da se iživljava nad najslabijima na ovaj način. 

 

Mislim da bi, za početak, bilo dovoljno omogućiti im da iskuse preživljavanje sa novcem koji su predvideli za siromašne. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...