Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ma u pravu si. Nego meni je prvi instinkt da dovedem u pitanje ovakav snimak, ima tona bullshita po fejsbuku.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma u pravu si. Nego meni je prvi instinkt da dovedem u pitanje ovakav snimak, ima tona bullshita po fejsbuku.

 

Ne ti si u pravu sto se tice impulsa -_- , i ja sam se dvoumio na prvo gledanje.

 

Ali kada sam video sve u istoj prostoriji (inace inspekcija zatvara i za mnogo manje) dakle raspale proizvode tik uz sveze meso, nisam mogao da izvedem drugi zakljucak.

Link to comment

sta god bilo u tim kacama, moram priznati da sam sokiran koliko sve cisto i uredno izgleda ^_^

u neku ruku, to je i damning za firmu jer ako prihvatimo da je to povrat kao sto snimatelj kaze, onda mi se cini neverovatno da ce to da se unistava, pogotovo sto se nalazi tik do svezih sirovina (opet, pod pretpostavkom da je istina)

Link to comment

Odgledao sve sa kanala, najbolje mi je što je u fazonu "ovo se kod drugih baca".

Jbt, pa nigde se ništa ne baca odavno, kapiram da tehnolog to mora da zna...

Link to comment

jel on tehnolog? nisam uhvatio

uglavnom vise mi je sve ovo izreklamiralo pastete ("mora biti sveze meso") nego spustilo ionako nisko pouzdanje u ostale proizvode, tipa dzigernjacu i kupovnu svarglu koje su vec po sebi nesto toliko gadno da me uopste ne tangira od cega su :lolol: 

jos neko ko se razume mi je rekao da su pastete puno bolje od virsli i parizera, da je "vise skuvano" valjda

Link to comment

Odgledao sve sa kanala, najbolje mi je što je u fazonu "ovo se kod drugih baca".

Jbt, pa nigde se ništa ne baca odavno, kapiram da tehnolog to mora da zna...

Nije čovek tehnolog...
Link to comment

ja imam dugu tradiciju neidenja u matijevićeve objekte. od vremena.

 

ja nikad nista na -ić. osim gavrilovicke :heart:

 

(edit: da ne bude zabune, moj prethodni post nije brand-specific)

Edited by Krošek
Link to comment

ja nikad nista na -ić. osim gavrilovicke :heart:

 

 

e pa srećno onda sa podnim prerađevinama iz Yuhora  :lolol:

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Nije čovek tehnolog...

Može biti, ne da mi se da ponovo gledam sve, pominjao je tehnologe deset puta, a učinilo mi se da je on u matijeviću valjda na praksi (?), pa sam pomešao lončiće...

Link to comment

Vremenom sam naučio da više verujem Brkićevim brbljotinama nego Blicovom ćutanju.

1+ mozda je lud ko struja,pa ishalucinira nekad nesto ali nije pokvareno smece 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...