Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Presudu kojom je lekar Aleksandar Ivica osuđen na 11 meseci kućnog zatvora zbog nesavesnog lečenja Marijane Jojkić (30) razmatraće sud bez žalbe tužilaštva zbog propusta službenika pisarnice.

Pisarnica Osnovnog tužilaštva u Pančevu uspela je da misteriozno zaturi presudu, kojom je početkom decembra 2015. hirurg pančevačke Opšte bolnice Aleksandar Ivica osuđen na 11 meseci kućnog zatvora, kao i jednogodišnju zabranu rada u struci

Link to comment

Svaka čast VučićuMatijeviću!

A mogao bi neki dnevni list da ih nagazi oko tih komentara čisto da se igranka ne završi.

Edited by Moća
Link to comment

Demanti bi bio "Bela materija na površini vode je xyz stvar koja je normalan deo procesa proizvodnje i nalazi se u dozvoljenim količinama prema uputstvu Ministarstva poljoprivrede br 12433." 

 

Ovo je na nivou pas mi pojeo domaći i držte lopova.

Link to comment

Neuverljiv snimak, neuverljiv demanti.

Duplo golo.

Sta je neuverljivo na snimku, vracena roba (?) pred istekom roka u zardjaloj paleti na pola metra od mesa koje ide na preradu? Edited by Caligula
Link to comment

Sta je neuverljivo na snimku, vracena roba (?) pred istekom roka u zardjaloj paleti na pola metra od mesa koje ide na preradu?

 

Ti imas bas jak "confirmation bias", to je osobina emotivnih ljudi.

 

Hajde opisi mi snimak kao da ga gledas ocima deteta.

Sta vidis na njemu tacno?

 

No, demanti je takav da potvrdjuje snimak, jer je ovo optuzba pod imenom i prezimenom koja zasluzuje tuzbu do neba i nijedna firma bez putera na glavi je ne bi propustila. 

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Zardjalu paletu punu salama u crevu i ubudjalih kobasica na pola metra od mesa koje ide na preradu

 

Btw. Prvi put gledao bez tona, jer iskljucujem ton na FB

Edited by Caligula
Link to comment

Pa bez naracije na snimku moze da bude bilo sta.

 

No nema veze, drugi put citam ovaj dziberski "demanti" i sve mi je jasnije da je snimak apsolutno autentican.

Link to comment

Ti imas bas jak "confirmation bias", to je osobina emotivnih ljudi.

 

Hajde opisi mi snimak kao da ga gledas ocima deteta.

Sta vidis na njemu tacno?

 

No, demanti je takav da potvrdjuje snimak, jer je ovo optuzba pod imenom i prezimenom koja zasluzuje tuzbu do neba i nijedna firma bez putera na glavi je ne bi propustila. 

U sustini si u pravu, snimak nije dovoljan da moze da se zakljuci bilo sta pouzdano. Druga stvar je to sto vecina nas veruje da je to moguce i da se to vec desava.

Edited by precog
Link to comment

Pa bez naracije na snimku moze da bude bilo sta.

 

No nema veze, drugi put citam ovaj dziberski "demanti" i sve mi je jasnije da je snimak apsolutno autentican.

 

Aman Vaso, pa demanti bi zvucao tipa "to sto ste videli mozete svaki dan da vidite u nasem pogonu, to su palete spremljene za obradu psece hrane" i odmah zatim "tuzicemo mamlaza i zavrsice u zatvoru zbog stete koju je neosnovanim insinuacijama naneo nasem brendu"

 

Umesto toga, tuzna prica o sto dinara i spominjanje neke kradje od pre godinu dana uz upadljivo cutanje o sadrzaju snimaka. A ako je nedavanje 100 dinara (?) najveci greh ovog koji je okacio snimke onda jebiga, cistiji je i od Sase Jankovica, jos uvek nema leseve u ormanu he he

 

 

btw. ocajan im je krizni PR :isuse:

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...