Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

vraže mali, kokain u džepu je u istoj ravni kad nekog ubiješ automobilom, ma važi

 

Ne da nije u istoj ravni nego se ne može porediti, ali to opet ne menja činjenicu da bismo ti ili ja i sa paketom vutre zaglavili robiju.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bogami mene ne bi procesuirali po kratkom postupku, nego bi me doveka ucenjivali, razvlačili i etiketirali i pravili sprdnju od nekad neugodnog političkog protivnika.

 

A dobro dođe i kad treba da se skrene pažnja sa Vučićeve švalerke, Mitrovićevog malog i Karadžićevog burazera.

Link to comment

Ne da nije u istoj ravni nego se ne može porediti, ali to opet ne menja činjenicu da bismo ti ili ja i sa paketom vutre zaglavili robiju.

 

To je ipak više do odličnih zakona ove tzv države.

Link to comment

vraže mali, kokain u džepu je u istoj ravni kad nekog ubiješ automobilom, ma važi

Nemas pojma koliko je ovo tacno, samo ne onako kako ti mislis :fantom:

Kokain u dzepu ti u Srbiji po pravilu donosi znatno vecu robiju nego gazenje pesaka. I to bez nedozvoljenih uticaja na pravosudje.

Link to comment

Ili da onaj ko zgazi ima kokain u džepu, pa onda pobegne sa lica mesta da se oslobodi nezgodnih dokaza...

Edited by JozoMujica
Link to comment

Ili da onaj ko zgazi ima kokain u džepu, pa onda pobegne sa lica mesta da se oslobodi nezgodnih dokaza...

Njega ćale (recimo vlasnik neke televizije ili tako nešto) sutradan dovede u policiju u pratnji advokata... :fantom:

Link to comment

primetio sam da starije dame u određenim godinama vole da mažu ruž na obraze.

nemam objašnjenje za taj fenomen.

 

To je ono kad lekar u anamnezi napiše za pacijenta "upadljivog izgleda i ponašanja", između redova hoće da skrene pažnju kolegi koji sledeći bude čitao da ima ludaka pred sobom.

Link to comment

vraže mali, kokain u džepu je u istoj ravni kad nekog ubiješ automobilom, ma važi

Stoji primedba, neukusno poređenje. Loš izgovor mi je da sam bio pod utiskom čitanja "obožavanje Biljane"

Link to comment

To je ono kad lekar u anamnezi napiše za pacijenta "upadljivog izgleda i ponašanja", između redova hoće da skrene pažnju kolegi koji sledeći bude čitao da ima ludaka pred sobom.

a ima i ono kad se lekar smori da pise prostoprosirene recenice, pa samo upise 5150.

Link to comment

Maloletnički zatvor se dosta retko dosuđuje, ovo je tipičan "vaspitni nalog", a sud je verovatno uzeo u obzir kajanje okrivljenog maloletnika itd. Možda je presuda suviše blaga ali to ne možemo znati dok ne vidimo sve činjenice o slučaju, a svakako je veoma loše da se rasuđuje na osnovu trivijalnih emotivnih "trigera" koje moralizatorski Blic redovno plasira.

 

No, to je već tipično za ovaj forum: red zgražavanja nad tabloidima, red pecanja na njihove banalne udice.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...