Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Nije baš lepo da se poredimo sa takvom imperijom, al ajd. Na račun dodaj nemogućnost evoluiranja iz naroda u naciju, dušmansko ponašanje prema ovoj lepoj od Boga datoj glini, pilićarski mentalitet i šta još sve ne. I ne mislim samo na Srbe.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbt je l moguce da (na naslovnoj strani) pise: ako je za utehu izumiru i albanci i hrvati?

S nestrpljenjem očekujem naslovnicu Informera na kojoj će nekome biti upućena poruka Puši kurac, ustašo ili Jebem ti mater šiptarsku.

Mislim da je samo pitanje trenutka, zapravo, ne znam šta se više uopšte čeka. 

Link to comment

Inače, rečenica ,,izumreće 3,5 miliona Srba" nema nikakvog smisla,  niti logičkog niti gramatičkog

 

Svejedno je jako tužna... :( Ok, dok se ne setim da će izumreti i Albanci i Hrvati.

Link to comment

Mis'im, ima osam milijardi ljudi na planeti. Jeste li svesni koliko velik  je to broj?

Probajte, jednom, pred spavanje, da brojite do hiljadu.

Al', probajte.

Kad izbrojite, razmislite da treba da brojite tako još osam miliona puta da biste izbrojali do osam milijardi.

U tom mnoštvu, par miliona Srba, gore dole, ma, ko će da primeti.

Link to comment

Bio u hladnoratovska vremena 1 vic, radio Jerevan, cisti tetkica neki sovjetski bunker/silos sa onim raketama, razmahala se metlom i slucajno pritisne neko dugme, iju sinko ja ovo pritisnula, nisam namerno kaze prolazecem oficiru, ovaj pogleda, kevo jebes Belgiju, ali pripazi ubuduce...

Edited by namenski
Link to comment

 

Danas oko 16.00h , vozač na liniji br 25 P, garažni broj ‚18 mi je upravoobjašnjavao da to što sam ja sa psom vodičem je razlog da on ugasi vozilo, izbaci više od 100 putnika na toj liniji i da samo ako njemu jave da sem on će da me vozi .Dobila sam i upustvo zašto je ASTOR opasan, jer ako ga neko zgazi na rep i nogu on može da ujedea ja ..E sada ovako , teško mi je jer psihički svaki dan svašta preživljavam od kada sam došla iz Maribora sa Astorom, m verbalno i fizički me zlostavljaju , ali ne odustajem a VI ..MOLIM VAS PRENESITE OVU PORUKU jer valjda ima nekoga da shvati da i ja imam pravo da idem kao i svi gradjani PREVOZOM da udjem u SVE OBJEKTE i da je ASTOR PAS VODIČ SLEPIH ...eto molim Vas u svoje i ime više od 12000 slepi za koje se mi u Savezu slepih i slabovidih Srbije Beli štap borimo.i naravno HVALA SONJI I MILICI koje su danas ostale samnom i bile mi svedoci u davanju izjave i policiji ii saobraćajnoj policiji

 

https://www.facebook.com/coka.nestorovic

Link to comment

 

Kako je ovo jako :D

 

 

"Pomogla je svakome ko je došao kod nje, nema tarifu, već koliko ko da... Sve je to za zdravlje. Leči ljude olovom, topi ga iznad njihove glave i ako krene da pršti, znači da vam je neko bacio crnu magiju. Mom unuku je spasla život, neko mu je zamađijao motor i trebalo je da padne sa njega. Međutim, ona je to razmađijala i nije pao", tvrdi baka Ljubica koja živi u blizini kuće G. S.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...