Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kao klinac sam mislio da samo amerikanci mogu da nazivaju trkama nešto što je samo "pun gas i ne diraj volan". Mislim da je trenutak kad sam saznao da i kod nas ima budala koje se na to lože bio onaj kad sam počeo da shvatam da nacija, vera, rasa ne znače ništa i da su ljudi samo ljudi.

Link to comment

na nekoj temi bio pominjan onaj 'protest vozača' protiv UV tamnih folija, i po slikama se videlo koji je to uglavnom vozački i automobilski profil...

 

to je bilo u novembru, a u decembru se ekipa baš opustila - posle se neko čudi sudarima sa sažvakanim kolima, gaženjima sa bežanjima i sličnim čudima

 

vredi baciti pogled, čisto informacije radi https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1812228549004018.1073741860.1616662271893981&type=3

 

super im je fejzbuk profil, sve sami šmekeri  :isuse:

 

Super im je ovo tajna lokacija - a na slikama mozes da iscitas sve znakove i sl. Samo neko ko je teska ladovina ne bi mogao da ih pohvata sve. :fantom:

Kakvi pavijani, majko mila...

 

A sve to rade po magli. Cisto ubistvo sa predumisljajem. Nema dalje.

Edited by Downforce
Link to comment

E to je ovaj nebeski narod jebo nam ja mater! Uh što me ove stvari naljute!

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

bez brige do 2100 ima da se ljutiš pola od ovoga sad  :fantom:

 

stampano_372_naslovna-informer-26-12-nov

tako se ostvaruje Prokletstvo Pravednika

 

 

izumrećete u roku od sledećih sto godina, a ovaj prostor će naseliti horde cigana, šiptara, pedera i azilanata.

 

Link to comment

 

izumrećete u roku od sledećih sto godina, a ovaj prostor će naseliti horde cigana, šiptara, pedera i azilanata.

pa, ako je za utehu, ni šiptarima kanda neće biti do horde™...  ^_^

Link to comment

pa, ako je za utehu, ni šiptarima kanda neće biti do horde™...  ^_^

 

Ustvari, pošto je u pitanju UN prognoza šiptari ™ su u onih 8.8 miliona, koji će spasti na 5 miliona, pri čemu će Srbi recimo sa jedno 7 miliona spasti na 3, a šiptari ™ sa nešto manje od dva ostati tu negde.

Link to comment

To izumiranje, vi to pominjete kao da je nešto loše. Jedna država, od Beča do Plovdiva, od Bratislave do Atine, Ciganistan je budućnost

 

I Rimljani su propali, što ne bismo i mi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...