Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

 

BEOGRAD - Neidentifikovani tinejdžer jutros je bacio suzavac u Drugoj ekonomskoj školi na Voždovcu.

Kako Kurir saznaje, suzavac je bačen u zgradi škole, a posle aktivacije nastao je stampedo, ali povređenih na svu sreću nema.

Prema nezvaničnim informacijama, suzavac je navodno aktivirao učenik prvog razreda ove škole. Učenici i nastavnici odmah su napustili zgradu, a povratak na nastavu trebalo bi da usledi kada se dim raziđe i provetri zgrada, saznaje Kurir.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Viđam je često kako ide sa psom u Vojvode Stepe i slika bahato parkirane automobile po trotoaru, tačno sam pomislio kako će neko da izađe nekad iz kola da joj "objasni" nešto.

Link to comment

Viđam je često kako ide sa psom u Vojvode Stepe i slika bahato parkirane automobile po trotoaru, tačno sam pomislio kako će neko da izađe nekad iz kola da joj "objasni" nešto.

 

Te automobile bi trebalo da slika neko drugi, pa da ih lepo natovari na kamion.

 

Nego, kako slepa žena slika? Kako zna gde da usmeri kameru? :unsure:

Link to comment

Te automobile bi trebalo da slika neko drugi, pa da ih lepo natovari na kamion.

 

Nego, kako slepa žena slika? Kako zna gde da usmeri kameru? :unsure:

gradjani joj se, koliko sam shvatila, uglavnom i obracaju sa idejom da i nije slepa jer se suvishe dobro snalazi -_-

Link to comment

gradjani joj se, koliko sam shvatila, uglavnom i obracaju sa idejom da i nije slepa jer se suvishe dobro snalazi -_-

 

uz cenu da ogrešim dušu i tračarim gde ne treba - mislim da ona i nije sasvim slepa

Link to comment

na nekoj temi bio pominjan onaj 'protest vozača' protiv UV tamnih folija, i po slikama se videlo koji je to uglavnom vozački i automobilski profil...

 

to je bilo u novembru, a u decembru se ekipa baš opustila - posle se neko čudi sudarima sa sažvakanim kolima, gaženjima sa bežanjima i sličnim čudima

 

vredi baciti pogled, čisto informacije radi https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1812228549004018.1073741860.1616662271893981&type=3

 

super im je fejzbuk profil, sve sami šmekeri  :isuse:

Link to comment

uz cenu da ogrešim dušu i tračarim gde ne treba - mislim da ona i nije sasvim slepa

sad u ovom tvojm lichno kontekstu mozda i nije bitno, svakako nije, ali srbi vole kad je disabiliti, da je ful i/ili vishestruko. ne priznaje se malo slep i malo gluv, malo uruke i malo u noge, a najbolje da je neshto mentalno, pa sa komplikacijama, da to bude bazis. mora da bude chovek ozbiljno ometen po vishe kriterijuma, i mora da izgleda apsolutno jadno, i on i njegova porodica. ako li su sluchajno veseli, deluju normalno i imaju drushtveni zivot (ili pokushaj drushtvenog zivota), tu neshto nije u redu, mora da im i nije toliko loshe...

 

a ako im nije loshe, onda su ili prevaranti ili lopovi ili oba -_-

 

 

edip. ali da dodam, chak se i ovde napreduje, chak i mi napredujemo, nekad mishijim, nekad machijim korakom, ali sve to ce da dodje jednog dana gde treba, to sam ubedjena.

Edited by gospa buba
Link to comment

na nekoj temi bio pominjan onaj 'protest vozača' protiv UV tamnih folija, i po slikama se videlo koji je to uglavnom vozački i automobilski profil...

 

to je bilo u novembru, a u decembru se ekipa baš opustila - posle se neko čudi sudarima sa sažvakanim kolima, gaženjima sa bežanjima i sličnim čudima

 

vredi baciti pogled, čisto informacije radi https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1812228549004018.1073741860.1616662271893981&type=3

 

super im je fejzbuk profil, sve sami šmekeri  :isuse:

 

Što bi rekao Fernoux, to što radiš je čista antinarodna propaganda.

Link to comment

na nekoj temi bio pominjan onaj 'protest vozača' protiv UV tamnih folija, i po slikama se videlo koji je to uglavnom vozački i automobilski profil...

 

to je bilo u novembru, a u decembru se ekipa baš opustila - posle se neko čudi sudarima sa sažvakanim kolima, gaženjima sa bežanjima i sličnim čudima

 

vredi baciti pogled, čisto informacije radi https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1812228549004018.1073741860.1616662271893981&type=3

 

super im je fejzbuk profil, sve sami šmekeri  :isuse:

 

nema ovde opasnosti, sve auta za pijacu :fantom:

Link to comment

Te automobile bi trebalo da slika neko drugi, pa da ih lepo natovari na kamion.

 

Nego, kako slepa žena slika? Kako zna gde da usmeri kameru? :unsure:

 

slepi i slabovidi je kategorija. nisu svi 100%, vide obrise.

Link to comment

@kurjak

 

Taj, taj. Stari RL poznanik. Izgubio je tipa 40 kila za godinu dana, jednostavno je odlucio da vise ne bude debeo i uskladio ishranu sa tom odlukom.

cudo kako takve stvari tebi ne padnu na pamet.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...