Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

bas sam pitao da li se komunalna kazna moze platiti u necije ime, sta ce mu zatvor u zivotu, mada je potpuno u pravu sto ne zeli da plati

Link to comment

Pre šest-sedam godina, kada su bili oni bombaški napadi u Egiptu, Kurir je imao naslovnu stranu, u boji, gde se vidi polovina čoveka na asfaltu, krupan plan. I propratnu priču sa fotografijama u istom stilu malo dalje. Ako taj "medij" tada nije bio odstreljen, zbog ovoga neće sigurno.

Link to comment

bagra nesmetano radi bez plaćanja poreza.http://www.telegraf.rs/vesti/783836-mali-heroji-srbije-osnovci-osnovali-firmu-kako-bi-zaradili-za-popravku-igralista-foto

Link to comment

tve totalno normalno pušta slike mrtvih ljudi, spikerica priča dosta prpošnim glasom - kao da se dogodilo na mjesecu a ne u Santiago de Composteli :mellow:

Link to comment
Časlav Rakić (47) iz sela Rečica u žitorađskoj opštini, umalo nije nastradao od ujeda zmije šarke dugačke oko jedan metar, koja ga je ujela dok je brao šljive. Časlav tvrdi da su ga minuti delili od smrti, a kada su njegovi ukućani pozvali Hitnu pomoć u Žitorađi oni su odgovorili da nemaju kola a ni gorivo i uputili ga da se snađe za prevoz i sam dođe do Doma zdravlja u ovoj varošici.
Link to comment

Nemaju ni kola, a ni gorivo :frust: . Pa kako znaju da imaju ili nemaju goriva, i šta će im uopšte gorivo ako nemaju kola ...

Kada su njegovi ukućani pozvali Hitnu pomoć u Žitorađi oni su odgovorili da ih boli kurac, a i dupe, da se cimaju po ovoj vrućini i uputili ga da se snađe za prevoz i sam dođe do Doma zdravlja u ovoj varošici.
Edited by Lezilebovich
Link to comment

Ovo me seti na pricu o vatrogascu koji je vatrogasnim kamionom otisao da zaliva pardajz i papriku a posle nije dopunio cisternu..igrom slucaja izbio je pozar, ljudi izasli da gase..i imali vode za 5 minuta gasenja.Ne bi me cudilo da se i u hitnoj pomoci Zitoradje sluzbena vozila i gorivo ovako namenski trose.

Link to comment

ovo je sjajna vest jer će u slučaju adekvatnog nelečenja kažnjenička kolonija odumreti brže nego što sam mislio.

Mladi lekari mahom napuštaju SrbijuIzvor: Tanjug subota 3.08.2013 | 21:43Beograd -- Samo od početka godine oko 650 lekara iz Srbije pokušalo je da nađe zaposlenje u inostranstvu, uglavnom mladi lekari koji čekaju posao, ali i specijalisti.http://www.b92.net/i...2&nav_id=739074
kako sns prostitutke pokušavaju da spreče bijeg u pobjedu:
Prave veliku gresku! kao sto je iskorenio korupciju i sredio visedecenijski problem jata gospodin Vucic ce srediti i zdravstveni sistem kad dodje na red. tada ce oni zeleti da se vrate ali mesta ce im zauzeti oni koji su imali malo vise strpljenja i poverenja u drzavno odgovornu poltiku gospodina vucica i celog SNS.(Marija, 3. avgust 2013 23:17Nazalost, to je jos jedna od posledica vlasti demokratske stranke, sa kojom ce gospodin Vucic morati da se uhvati u kostac. Ali ne treba sumnjati da ce on i sa tim problemom uspeti da se izbori. srbija konacno ima pravog coveka na pravom mestu i boljitak ce se osecati iz dana u dan! (Maja, 3. avgust 2013 23:38)
Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...