Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Njega mogu da gone zbog raspirivanja verske mržnje, a sada je sve na sudiji i njegovoj proceni. Lično ja ne verujem da ima ikakve šanse da ga gone.

 

Ja verujem da ima taman tolike šanse da mu se isplati da provede pola sata u razgovoru sa poznanikom ili rođakom advokatom

Link to comment

Njega mogu da gone zbog raspirivanja verske mržnje, a sada je sve na sudiji i njegovoj proceni. Lično ja ne verujem da ima ikakve šanse da ga gone.

ne mozesh da pojmish kakve budalashtine chame na sudovima, koliko se sudija promeni na besmislenim sluchajevima visokotehnoloshkog kriminala tipa pokvario mi je internet uzmite mu stan, koliko godina ljudi provedu chekajuci da skinu neku budalu s vrata i kolike troshkove imaju u procesima <_<

 

to naravno mozda i nije tako otkako su se visokotehnolozi uozbiljili poslednjih godina, a jesu, ali znam ljude koji se sude godinama u besmislenim procesima koji imaju veze sa... inter-netom™. s tim ne treba imati posla iz razloga mentalnog zdravlja, pre svega, pa onda sve drugo. to shto je momak bio vickast na fejsu, to je super, ali danak mladosti platice na gorem mestu :ph34r:

 

Ja verujem da ima taman tolike šanse da mu se isplati da provede pola sata u razgovoru sa poznanikom ili rođakom advokatom

+200

Edited by gospa buba
Link to comment

@kurjak

 

Taj, taj. Stari RL poznanik. Izgubio je tipa 40 kila za godinu dana, jednostavno je odlucio da vise ne bude debeo i uskladio ishranu sa tom odlukom.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

ne mozesh da pojmish kakve budalashtine chame na sudovima, koliko se sudija promeni na besmislenim sluchajevima visokotehnoloshkog kriminala tipa pokvario mi je internet uzmite mu stan, koliko godina ljudi provedu chekajuci da skinu neku budalu s vrata i kolike troshkove imaju u procesima <_<

 

Shvatam, nisam upućen

Link to comment

@kurjak

 

Taj, taj. Stari RL poznanik. Izgubio je tipa 40 kila za godinu dana, jednostavno je odlucio da vise ne bude debeo i uskladio ishranu sa tom odlukom.

Da da, neverovatan covek, a i ovako dobar i zanimljiv, plus donekle nestandardan i moderan , za veroucitelja.

Jbt imam duplo vise zajednickih prijatelja sa tobom, nego sa ferveksom, pa kuda ide ovaj svet 

Link to comment

Njega mogu da gone zbog raspirivanja verske mržnje, a sada je sve na sudiji i njegovoj proceni. Lično ja ne verujem da ima ikakve šanse da ga gone.

 

Cenim da je naše sudstvo idealno za uvodjenje pojma mikroagresije.

Link to comment

zezanje je zezanje, ali dečkonja će najverovatnije biti krivično gonjen.

 

nisam siguran da on razume šta mu se sada dešava. dao je izjavu, a tužilaštvo lako može da odluči da ga krivično goni zbog raspirivanja verske mržnje, za šta sledi zatvor od šest meseci do pet godina.

Polako sa krivičnim gonjenjem. Od "prikupljanja obaveštenja od građana" tj. davanja izjave policiji do optužnice nije baš toliko kratak put.

 

Zvoniće na uzbunu kad ga budu saslušavali u svojstvu osumnjičenog, za sad liči samo na žuti karton.

 

TT tj. CZ M57

Link to comment

Da, reterirao sam posle od reci "najverovatnije" i sveo pricu na to da bi trebalo da poprica sa nekim kako bi bio pripremljen ako stvar podje po zlu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...