Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Otkad je "organizovanje skupa ...", krivicno delo? Zar nije neprijavljivanje prekrsaj, a pri tome u ovom slucaju rok za prijavljivanje nije ni blizu?!

 

Mene NISU pitali zasto nisam prijavio skup, nisu me to pitali ni jednom. Ali su me pitali zasto pozivam na versku mrznju

 

Link to comment

zezanje je zezanje, ali dečkonja će najverovatnije biti krivično gonjen.

 

nisam siguran da on razume šta mu se sada dešava. dao je izjavu, a tužilaštvo lako može da odluči da ga krivično goni zbog raspirivanja verske mržnje, za šta sledi zatvor od šest meseci do pet godina.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Njemu je policija, na zahtev Odeljenja za visokotehnološki kriminal, uzela izjavu nakon prijave većeg broja ljudi. Nisu ga ni zvali na razgovor, nego su izašli na teren po prijavi.

 

Šta misliš da li sam ozbiljan?

 

On treba da nađe advokata, a ne da bleji na netu i skuplja lajkove od idiota koji mu pišu savete tipa "tuži policiju zbog toga što su ti povredili verska prava". 

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Njemu je policija, na zahtev Odeljenja za visokotehnološki kriminal, uzela izjavu nakon prijave većeg broja ljudi. Nisu ga ni zvali na razgovor, nego su izašli na teren po prijavi.

 

Šta misliš da li sam ozbiljan?

 

On treba da nađe advokata, a ne da bleji na netu i skuplja lajkove od idiota koji mu pišu savete tipa "tuži policiju zbog toga što su ti povredili verska prava". 

nene, neiskusna sam potpuno u procedure, zato pitam.

Link to comment

Ne mora da znaci, nema tu nekog slucaja, plus verske slobode , al sve je moguce kad zivimo u zemlji kafkinog procesa. Vadi(ce) se na sarkazam i satiru, videcemo epilog

Link to comment

Vadi(ce) se na sarkazam i satiru, videcemo epilog

kad izadje pred neku tetku sa ladnom trajnom, mnogo ce sarkazam da mu pomogne :(

 

one prvo pitaju a na kom kompjuteru vam je bio taj internet -_- ***

 

 

*** edip. odnosi se na procese kad te npr tuzi neko da si mu pokvario internet :s_w: :(

Edited by gospa buba
Link to comment

kad izadje pred neku tetku sa ladnom trajnom, mnogo ce sarkazam da mu pomogne :(

 

 

Baš tako.

 

Sklonio je event, ali i dalje priča po fejsbuku kako će "naći način da goni pseudohrišćane". Dude, chill, nije vredno toga.

Link to comment

Baš tako.

 

Sklonio je event, ali i dalje priča po fejsbuku kako će "naći način da goni pseudohrišćane". Dude, chill, nije vredno toga.

to neko bash dete rekla bih? :unsure:

Link to comment

Ma da bre, metalika neki simpatični.

 

Kapiram da verovatno neće biti ništa od toga, ali jbg treba da se uozbilji, kad uđeš u zgradu u kojoj još uvek upotrebljavaju pisaće mašine, nema više šale i smeha. Onlajn zajednica će mu pomoći isto tako žestoko i beskompromisno kao što je to učinila u slučaju naših forumaša.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

On treba da nađe advokata, a ne da bleji na netu i skuplja lajkove od idiota koji mu pišu savete tipa "tuži policiju zbog toga što su ti povredili verska prava". 

 

+1

Link to comment

Gresni vasilije , sve sve, al sto nam je zajednicki prijatelj na fb moj veroucitelj iz srednje :D

 

:lolol:

da sad ne petljamo sa identitetima, da li je bio upadljivo debeo i velik čovek?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...