Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

to ce biti da je nasha stvar ^_^

 

Biće da jeste, no je čovek osetio da mora i on da se oglasi, pošto su u pitanju kolege naučnici sa svih strana.

 

jesu se izjasnili po ovom pitanju doktor alban i doktor igi?

 

Nisam još video, ali doktor dre je rekao da su studentikolege u pravu. Čeka se izjava doktora neleta karajlića.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Biće da jeste, no je čovek osetio da mora i on da se oglasi, pošto su u pitanju kolege naučnici sa svih strana.

 

 

Nisam još video, ali doktor dre je rekao da su studentikolege u pravu. Čeka se izjava doktora neleta karajlića.

i dr dre treba da se oglasi, kao inostrani chlan ^_^

Link to comment

Jeste smesno, ali ipak nije svejedno liku kome su pretili da siri versku mrznju jer se sprdao 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206921041442144&set=a.10200569778264534.1073741825.1161212354&type=3&theater


"O otkazivanju "parade satanista i demona".... Danas mi je dosla policija da mi uzme izjavu zasto sam napravio taj event pod izgovorom da im je odeljenje za visokotehnicki kriminal iz Beograda to nalozilo jer je veliki broj ljudi zapravo otislo u MUP i prijavilo ovaj event. Mene NISU pitali zasto nisam prijavio skup, nisu me to pitali ni jednom. Ali su me pitali zasto pozivam na versku mrznju i slicno. Na stranu policajaca koji su morali da obave svoju duznost (jedna od njih se jedva suzdrzala da se ne nasmeje) sad sam zapanjen cinjenicom da cak i odeljenje za visokotehnicki kriminal nije uspelo da prepozna ociglednu salu. U policiji ce sad zauvek da stoji slicica onog kontejnera na kome pise "SATANA CARUJE" i onaj moj citat koji pocinje sa "NECE MO DA CUTI MO.." i tako dalje.

E sad izjava za ocigledno retardirane osobe: Event je bio sala. Ljudi koji obozavaju satanu NE POSTOJE (ja se tome nadam) i event je napravljen u cilju socioloskog eksperimenta radi saznanja o tome u kolikom broju su ljudi koji zapravo imaju pravo glasa nesposobni da prepoznaju OCIGLEDAN sarkazam. Mnogi su uzivali citajuci one izvale, mnogi su bili zaprepasceni zbog ogromnog broja ljudi koja NE UME DA SHVATI SALU, a sada sam zatecen cinjenicom da cak i odeljenje za policiju ne razume salu i ovakve stvari shvataju veoma ozbiljno. Napominjem opet, NISU mi postavili pitanje zasto nisam prijavio skup.

A sta se dalje desava.... Event je izbrisan pod pretnjom policije (nije ga obrisao fb). Ja cu da nastavim da prozivam pseudohriscane i ove gluperde koji su na nivou intiligencije ravnom islamskim ekstremistima.

A vi cutite i dalje! Policija moze ovo da shvati ozbiljno i da ucini sve da ovako nesto ne postoji na necemu sto se zove DRUSTVENA MREZA. A kada je rec o mitrovicevom sinu, kada je rec o zlostavljanju u porodici, kada je rec o prijavljivanju neke ozbiljne pretnje = niko ne radi nista. Ali je veoma bitno da nesto kao sto je prozivanje pseudohriscanstva NE POSTOJI na drustvenim mrezama.

Nama u drzavi nece biti bolje nikada. Sad sam ubedjen u to. I do nekle ste sami krivi. Ne svi vi ali polovina vas jeste. Kad cujete pozivanje na nacionalnu mrznju u cast srbije, kada cujete o klanju u cast hriscanstva vi samo cutite i ne govorite nista. Suprostavite se jedan jedini put, recite im da grese,uradite nesto skupite hrabrost jednom!! U suprotnom ce glupi ljudi nastaviti da radjaju glupu decu koja ce biti jos gluplja i vasa deca ce rasti u ovom svetu koji ide u jednom uzasnom smeru."

 
 
 
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...