Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

imas i vest sa prosle strane, ova se samo nadovezuje na nju i u sluzbi je cele price od pre 2 dana.

kao sto je recimo prometeus prikvel elijenima.

to su iz nekog razloga rekli da je prikvel, inace nema nikakve veze i sranje je.

Link to comment

ma ima kurac. alieni su se u proslim delovima uglavnom +/- slucajno zapacivali po svemirskim brodovima, a sad to ispade neki master plan master rase. nakalemili su neku kvazifilozofiju i mrsomudjenje bez ikakve potrebe, alien je kad ides svojim brodom i prikacis se na neki drugi svemirski brod koji izgleda napusten i onda pocinju monstrumi da te ganjaju, a ne neko proseravanje o tome kako je ljudska vrsta nastala. koga zabole.

Link to comment

pa ima deo de objasne da su alieni u stvari alat koji sluzi da sjebe zivalj na nekoj planeti kako bi krenuli from d skrec.

ne kazem da je dobar prikvel, al je ipak prikvel.

 

eno ti onda drugi primer, the thing iz valjda 2012. za to ne mozes reci da nije prikvel, niti da je sranje.

Link to comment

jok i nije sranje, film je tužna kolekcija "bu!" momenata i jeftina eksploatacija Karpenterovog originala. nemaštovito do zla Boga.

Link to comment

pa ima deo de objasne da su alieni u stvari alat koji sluzi da sjebe zivalj na nekoj planeti kako bi krenuli from d skrec.

ne kazem da je dobar prikvel, al je ipak prikvel.

 

eno ti onda drugi primer, the thing iz valjda 2012. za to ne mozes reci da nije prikvel, niti da je sranje.

pa dobro, sto koj moj ne posalju lepo te aliene na tu planetu da obave posao, nego ih pustaju da lutaju svemirom u nadi da ce se bas za njih neko nakaciti? sve to nema nikakve logike, nego su zbrljali nekakvu glupu pricu koja kao sve objasnjava.

 

i novi thing jeste sranje, ni prineti originalu.

Link to comment

pa dobro, sto koj moj ne posalju lepo te aliene na tu planetu da obave posao, nego ih pustaju da lutaju svemirom u nadi da ce se bas za njih neko nakaciti? sve to nema nikakve logike, nego su zbrljali nekakvu glupu pricu koja kao sve objasnjava.

 

i novi thing jeste sranje, ni prineti originalu.

pitaj to prvo ovog mastovitog

 

inace jebote otac, pa nemoj meni pricati o prinosenju originalu, meni je the thing mozda bolji od aliena.

(ako pri tom ne mislis na original original, iz 51.)

Link to comment

bolji je thing od aliena. inace, kad se pojavio, cale vodio u bioskop mene i brata od tetke, koji je tad imao 6 godina. bole njega sto to nije bas film za decu. nesretnik je posle godinama vukao tikove.

Link to comment

Nego jel Miljko Ristić prozborio još nešto danas? Jebo mu ja mater!

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

ja ti kazem, da je ishta pametan ne bi se ni chuo od pochetka <_<

 

a ako bi se i chuo ne bi testerisao di sedi. da ne kazem birao argumente :s_w:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...