Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pse i macke. A nisu im zabranili, taj seoski obicaj se i dalje drzi.

 

Sto se ove vesti o konjima tice, ona nema kredibilan izvor.

 

Ima izvor. Kazu da se goveda jos bolje kotiraju  :blink:

 

 

 

Auffällig ist beim Blick auf das Fallmaterial zudem der hohe Anteil an zoophilen (sexuellen) Handlungen bei an Pferden begangenen Tierquälereien. So betrifft fast jedes zehnte Verfahren, das wegen einer an einem Pferd verübten Tierquälerei geführt wird, einen zoophilen Übergriff.

 

http://www.tierimrecht.org/de/news/2015/11/Auswertung_Tierschutzstrafpraxis_2014.php

 

Switzerland's 20 Minuten newspaper reported that experts believe there are up to 10,000 people in Switzerland “predisposed” to zoophilia.

 

 

http://www.independent.co.uk/news/world/fears-over-rise-in-horse-sex-abuse-in-switzerland-a6751841.html

Edited by Gricko
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ispod ovog teksta u Kuriru...
 

OTAC NEVINOG IZGLEDA: Ovaj čovek krio je tajnu koja će vas proganjati danima!

Posmatrajući površno, Denis Rejder vodio je prilično normalan život. Ovaj doživotni stanovnik Kanzasa bio je predsednik crkvenog sabora, živeo je sa suprugom i dvoje dece.

Svi koji su poznavali Denisa mislili su sve najbolje o njemu. Međutim, niko nije znao da se ispod njegovog normalnog eksterijera krije srce jednog od američkih najstrašnijih serijskih ubica. Njegovo ubijanje počelo je 1974. godine sa sva četiri pripadnike porodice Otero. Jednog po jednog on je mučio i ubio. Nakon toga, poslao je poruku policiji sa zahtevom da ga zovu BTK ili (Bind Torture Kill/Vezivanje, mučenje, ubistvo). BTK je nastavio da ubija tokom 70-ih i 80-ih, njegovi rituali postajali su uvrnuti i bizarni. Fotografije koje su kasnije pronađene kod njega prikazivale su kako je mučio žrtve, a ponekada se i sam oblačio u njihovu odeću. Kako su se ubistva nastavljala, stanovnici Vičite postali su paranoični i počeli su da instaliraju razne sigurnosne sisteme po kući. Nije im palo na pamet da je upravo ubica postacvljao te kamere jer mu je to bio posao za ADT bezbednosni servis, znanje koje je tu skupljao omogućilo mu je da lako ulazi u domove svojih žrtava.

BTK je ubio 10 ljudi pre nego što je konačno uhapšen 2005. godine. nakon što je policija pratila metapodatke na disketi koju im je on poslao. Denis je osuđen po svih 10 tačaka za ubistvo i osuđen je na 10 uzastopnih doživotnih robija. On će ostatak svog života provesti u samici u El Dorado - popravnom zavodu u Kanzasu.

Ovo samo pokazuje da ne možete da sudite o knjizi po njenim koricama. Ljudi poput Denisa mogu sve lako da nas prevare.

 

...

Sledi ovaj komentar čitaoca (sa 843 pozitivnih i 125 negativnih brojanja)
 

Boze,kad sam video sliku podsetio me je,isti moj otac, kad sam procitao tekst jos vise.Zivim sa blazom verzijom ovog coveka,bar se tako nadam,moj otac sebe zove Doktor Mengle,sam je sebe prozvao jer voli da muci porodicu,batinao je taj od kad sam se rodio majku 2-3 puta dnevno modra cela jedno 20-25 godina nikad nije osudjivan stitio ga je otac visoki funkioner KPJ i bivsi poslanik u SFRJ.Majka je umrla pre 3 godine,prebio jos par zena one ga ostavile, sad iskaljuje bes na meni,slomio mi je ruku prosle godine,tek sam mogao kod lekara kada sam rekao da ga necu prijaviti.2 teske tahikardije 2 uputa za interno od ovog skota sam dobio 256 nepravilnih otkucaja smeje se kaze sta ces kod lekara.Ako ti da 100 din od deteta moras da uzmes sa zemlje baci da bi se ti savio ponizno,obavezno pita da li si zasluzio da jedes danas.
Na kraju kad sam otisao da ga prijavim,razocarao sam se policija kaze,ko on? pa znam ga ja,dodaje drugi i ja on je dobar covek.Nista.
Ima takvih mnogo,nema ovde pravde.

 

Link to comment

 

 

VEŠTAK LAŽIRAO NALAZ O SMRTI DEVOJKE: Sve nelogičnosti na suđenju sinu Željka Mitrovića CRNA HRONIKA 14:54, 10.12.2015.3
 

Branimir Aleksandrić na osnovu nepostojećih povreda utvrdio da je Andrea Bojanić pretrčavala ulicu. Veštak naveo da je povredila potkolenicu, dok u nalazu sa obdukcije piše da je reč o podlaktici, što je ključno za utvrđivanje kako je tačno stradala, tvrdi tužiteljka Božović

BEOGRAD - Branimir Aleksandrić, sudski veštak, penzionisani direktor Instituta za sudsku medicinu, izmislio je povrede pokojne Andre Bojanić (17), na osnovu kojih je zaključio da je devojka, koju je na pešačkom prelazu BMW usmrtio Aleksandar Mitrović (22), sin vlasnika televizije Pink Željka Mitrovića, pretrčavala ulicu!

 

Ovo je juče pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu izjavila Milena Božović, zamenica prvog osnovnog tužioca, i navela da se povrede na osnovu kojih je Aleksandrić dao nalaz i mišljenje ne pominju u obdukcionom zapisniku, niti se vide u foto-dokumentaciji.

Link to comment

3) Tačno je, da se u izveštaju od 17. novembra najavljuje tek "procenjivanje indikacija za transplantaciju". Međutim, s obzirom da smo kroz komunikaciju sa pacijentima kojima je izvršena transplantacija, saznali da je potrebno prikupiti 120.000 EUR što je ogromna svota, a da nam je nagovešteno da Miloša na kraju svakako pre ili kasnije čeka transplantacija, odlučili smo da sa prikupljanjem sredstava počnemo odmah, kako Miloš ne bi nespremno dočekao trenutak u kom će potreba za transplantacijom postati neposredna.

Opet ne znam šta da kažem, iz ugla porodice svaka žurba je razumljiva i opravdana, oni su premotali film unapred, doduše na bazi komunikacije sa pacijentima i nagoveštajima lekara, i rekli "daj da krenemo sada". Na neki način se ipak dobrotvori dovode u zabludu.

Edited by Prospero
Link to comment

Posten, dobro potkrepljen odgovor. 

Jebote navukli me debili iz "Blica", idem da se ubijem.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Posten, dobro potkrepljen odgovor. 

Jebote navukli me debili iz "Blica", idem da se ubijem.

i ko ce da ga prochita, poshten odgovor <_<

 

ja pratim situaciju sa jednim drugim bolestima vec duze vreme, od kojih ljudi umiru bez lekova, bilo zato shto ih nema kod nas, bilo zato shto ih nema uopshte. arogancija i prostakluk dobrog jednog broja zverova iz klinichkog centra ne moze da se opishe, koliko su ti ljudi spremni da brane svoju sliku o sebi i svoje vidjenje struke kod nas, i po koju cenu, to je neshto neverovatno. po cenu da ljudi umru proglasheni za ludake i da im se i porodice naknadno proglase za ludake. ja ne vidim da ce to ikad da se reshi :(

 

daj choveku neki dinar, i ja cu. i od nas dosta za ovu prichu -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

evo javlja se slavni doktor iz penzije.

kaze da momku nije potreban taj zahvat i da sve moze kod nas da se zavrsi i da bi bio veliki gubitak po ugled nase struke da to odradi nedje vani.

isti taj slavni doktor sebi odradio bajpas u svajcarskoj.

Link to comment

Ovo je jedna od najgorih stvari koje sam čula u poslednjih x nedelja. Koji monstrumi, nema druga reč za to.

 

i btw to kako kod nas nema dovoljno transplantacija jer nema dovoljno donora je imo čista izmišljotina. Većina ljudi koje pitaju daju organe preminulih.

Edited by Dagmar
Link to comment

Ovo je jedna od najgorih stvari koje sam čula u poslednjih x nedelja. Koji monstrumi, nema druga reč za to.

 

i btw to kako kod nas nema dovoljno transplantacija jer nema dovoljno donora je imo čista izmišljotina. Većina ljudi koje pitaju daju organe preminulih.

Za transplantacije se ne koriste preminuli, vec mozdano mrtvi ili zivi donori. Postoji i eurotransplant ciji smo clanovi, pa nesto stize i odatle.

Nije moj fah, ali imam u okolini nekog ciji jeste.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...