Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ljudi, potpuna izolacija je najteza moguca kazna posle smrtne, ne ide mi u glavu da se neko bavi time kakva mu je celija u kojoj ce za nekoliko godina potpuno izgubiti razum i postati invalid.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

ljudi, potpuna izolacija je najteza moguca kazna posle smrtne, ne ide mi u glavu da se neko bavi time kakva mu je celija u kojoj ce za nekoliko godina potpuno izgubiti razum i postati invalid.

 

a doticni silovatelj i ubica je inace imao razum? dobro™

 

a i ako je imao razum pa ga izgubi za par godina bice mu lepo tako ludom u klimatizovanoj celiji sa tv a jos ima i ljubavnu sobu, bedaque je sto ce morati da ima dobrovoljni sex te nece moci da siluje i posle ubija, teske su to muke jednog robijasa

Link to comment

Da, cuo sam da je guzva ispred zatvora, zene redom cekaju da idu s njim u tu ljubavnu sobu...

 

Stepen civilizovanosti jednog drustva se meri i po tome kako se odnosi sa ovakvim osobama.

U kakvim uslovima robija Brejvik u Norveskoj? U kakvim uslovima robijaju srpski "junaci" u Hagu, koji su ipak malo vise zgresili od ovog? 

Edited by braca
Link to comment

Ma banja.

 

zaista je to teska tema, patnje monstruma silovatelja i ubice u klimatizovanoj celiji sa tv i potpunoj izolaciji. eto, ja se zalazem da ga puste medju ostale ljude na robiji da ne poludi pa kako mu bude, bitno je da monstrum ne pati u izolaciji

 

 

 

Da, cuo sam da je guzva ispred zatvora, zene redom cekaju da idu s njim u tu ljubavnu sobu...

 

Stepen civilizovanosti jednog drustva se meri i po tome kako se odnosi sa ovakvim osobama.

U kakvim uslovim robija Brejvik u Norveskoj? U kakvim uslovim robijaju srpski "junaci" u Hagu, koji su ipak malo vise zgresili od ovog?

 

ma neka robijaju u takvim uslovima, nemam nista protiv ali mi malo ogavno da ih jos i zalimo zbog teskih uslova robijanja u izolaciji

Edited by Pontijak
Link to comment

hajmo malo citanja sta je napisano, on je tu izolaciju debelo zasluzio ali mi ne ide u glavu da neko smatra da je ovo povlascen tretman, nema teze kazne od uskracivanja kontakta sa drugim ljudima, o tome su citavi tomovi pisani.

Link to comment

Za tu ljubavnu sobu mora da ima ženu koja može da dokaže vezu da bi ga pustili . Mislim, mafijaši to naravno zloupotrebljavaju, ali čisto sumnjam da će njega pustiti...

Link to comment

i jos nesto, ljubavna soba je privilegija a ne pravo osudjenika.

 

molim forumase da se ne hvataju na budalastine iz Ringierove kuhinje, to sto mu je "na raspolaganju" ljubavna soba uopste ne znaci da ce dobiti pravo da je koristi.

i meni je na raspolaganju Porseov prodajni salon, pa ne kupujem tamo.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

i meni je na raspolaganju Porseov prodajni salon, pa ne kupujem tamo.

vidi ti njega burzuja! imas na raspolaganju porseov prodajni salon, a? i ta bahatost, imas salon na raspolaganju a ne kupujes tamo :mad:

 

 

 

hajmo malo citanja sta je napisano, on je tu izolaciju debelo zasluzio ali mi ne ide u glavu da neko smatra da je ovo povlascen tretman, nema teze kazne od uskracivanja kontakta sa drugim ljudima, o tome su citavi tomovi pisani.

 

pa jeste povlascen tretman jer bi normalan tretman bio da ga puste da se druzi sa ostalim robijasima, tu su mu zveki™, legija i ostale cvecke, kako bi oni postupali sa njim i kako bi se druzili, to su vec robijaska posla

Edited by Pontijak
Link to comment

Nije mi uprava omogucila privilegije, nisam ih zasluzio.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Nije mi uprava omogucila privilegije, nisam ih zasluzio.

 

pusti ti ta opravdanja gradjanine! imas porseov salon na raspolaganju a mi ostali gulimo tabane do autobuskih stanica :mad:

Link to comment

pa jeste povlascen tretman jer bi normalan tretman bio da ga puste da se druzi sa ostalim robijasima, tu su mu zveki™, legija i ostale cvecke, kako bi oni postupali sa njim i kako bi se druzili, to su vec robijaska posla

Pa to je samo privremeno. Ne moze on stalno da bude u izolaciji. Mrzi me sad da trazim, ali ako se dobro secam osudjenik ne moze u samici da provede vise od 6 meseci u toku jedne godine, a mislim da je pravilo da ne moze duze od 15 dana bez prekida i to samo kao disciplinska kazna.

Edited by Uskebasi
Link to comment

Pa to je samo privremeno. Ne moze on stalno da bude u izolaciji. Mrzi me sad da trazim, ali ako se dobro secam osudjenik ne moze u samici da provede vise od 6 meseci u toku jedne godine, a mislim da je pravilo da ne moze duze od 15 dana bez prekida i to samo kao disciplinska kazna.

 

Da ali ovo nije kazna vec bezbednosna mera, pretpostavljam da se ona ne moze suspendovati ako i dalje postoje dobri razlozi za nju (a ovde svakako postoje).

Link to comment

Mislim da zakon ne poznaje taj termin i tu mogucnost, ali znam da se to koristi u domacim zatvorima. Verovatno i sam okrivljeni daje izricitu, ili bar precutnu saglasnost za takvu meru, a da pri tom nije svestan posledica koja ce takva mera imati (ili je preterano svestan posledica koje ce nastupiti bez te mere). Mada je praksa da se takvi zatvorenici drze u manjim grupama, a ne izolovani od svih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...