Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

I onda prvi komentar na tekst:

 

 

au koje je ovo zlo od komentara

 

moj najbolji prijatelj svoje dete prepisao u drugu školu zbog pc dogme koja je uključivala titranja jaja siledžijama i predavanja žrtvama o razumevanju siledžija i opraštanju i toleranciji i pomaganju nasilniku na času

 

onda se malo raspitao okolo skontao Situaciju i zaključio da je najbolje da dete prepiše u školu koja ima manje manjine a više većine a kad se razredna drznula da pita za razlog rekao joj je da njegovo dete više neće biti zamorac u kretenoidnim građanističkim eksperimentima i da ode na ppp napiše rakurs i sačeka miralema :fantom:

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

@beowl

 

Posao vazan po osudjenog, a ne po drustvo.

 

I meni je ovo bila smesna odluka, ali ispada da se takva odlaganja rutinski odobravaju i ne mogu da se ponavljaju, tj. ne mozes da tokom ta tri meseca napravis ugovor za novi vazan posao i da se na osnovu toga vadis sa robije.

Nije tačno da se rutinski odobravaju. Radila sam, između ostalog i IK predmete. Nijedan razlog za odlaganje izvršenja kazne zatvora nije obavezuući, čak ni terminalna faza bolesti, ni 9. mesec trudnoće, svi razlozi su fakultativne prirode. Ova oblast je jedna od natamniijih polja korupcije u pravosuđu.

Edited by halloween
Link to comment

@beowl

 

Posao vazan po osudjenog, a ne po drustvo.

 

I meni je ovo bila smesna odluka, ali ispada da se takva odlaganja rutinski odobravaju i ne mogu da se ponavljaju, tj. ne mozes da tokom ta tri meseca napravis ugovor za novi vazan posao i da se na osnovu toga vadis sa robije.

to znachi da bih i ja teorijski mogla tako, kad bih se nashla u situaciji? :unsure:

Link to comment

moj najbolji prijatelj svoje dete prepisao u drugu školu zbog pc dogme koja je uključivala titranja jaja siledžijama i predavanja žrtvama o razumevanju siledžija i opraštanju i toleranciji i pomaganju nasilniku na času

 

onda se malo raspitao okolo skontao Situaciju i zaključio da je najbolje da dete prepiše u školu koja ima manje manjine a više većine a kad se razredna drznula da pita za razlog rekao joj je da njegovo dete više neće biti zamorac u kretenoidnim građanističkim eksperimentima i da ode na ppp napiše rakurs i sačeka miralema :fantom:

 

shvatam ja to sto ti pises. povodom onog komentara, jednostavno nemam poverenja u pripadnike vecinskog copora koji smatraju da vise vrede od pripadnika manjinskog copora. psihologija copora mi je jednostavno odvratna

Link to comment

Nije tačno da se rutinski odobravaju. Radila sam, između ostalog i IK predmete. Nijedan razlog za odlaganje izvršenja kazne zatvora nije obavezuući, čak ni terminalna faza bolesti, ni 9. mesec trudnoće, svi razlozi su fakultativne prirode. Ova oblast je jedna od natamniijih polja korupcije u pravosuđu.

Najzad precizna informacija, hvala. Izgleda da lik koga sam pitao to zaista radi rutinski ali zbog tvoje poslednje cetiri reci  :lolol:

Edited by Грешни Василије
Link to comment

drugo je to što ono govno pokušava da se opere od svoje pinkovske prošlosti kada je iskorišćavala ljudsku bedu i nesreću zbog gledanosti 

nisam ni znala za slučaj tog mučenog dečaka i njegove porodice i zato sam gledala emisiju

naravno, užas što im se desio

 

ali voditeljica, pa to je katastrofa

otac priča nešto o ponašanju direktorke, a ona, valjda da bi pokazala koliko se slaže sa njim i ne odobrava dotično ponašanje, cokće, ono ccccccc

kao da priča sa komšinkom uz kafu

mislim, pristojan svet ne cokće nikad, ali eto, razumem da to neki rade u kućnj varijanti

a kod nas počeli i u javnim nastupima

Link to comment

Kad kažeš najtamnijih pretpostavljam da misliš najnevidljivijih?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

IK je u nadleznosti predsednika suda, to je njihova zlatna koka u kojoj mogu da manipulisu svojim ovlascenjima zbog fakultativnosti razloga za odlaganje. U najekstremnijim slucajevima(gde svakako ne deluju sami) moze da dodje i do zastarelosti izvrsenja kazne. Tesko je dokazivo jer on uvek moze (uz dostavljanje odgovarajuceg obrazlozenja), a nikad ne mora da usvoji zahtev, tj. veoma tesko se dokazuje da se usvajanjem zahteva za odlaganje krsi zakon.
Link to comment

Celokupna istorija govori u prilog da su zemlje u kojima je ukinuta smrtna kazna prijatnije i lepse mesto za zivot, sto se bezbednosti tice.

 

+1 za robijaše ludake je svakako prijatnije lepše i bezbednije :fantom:

 

Dragan Đurić, koji je pravosnažno osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva Tijane Jurić u julu 2014. godine, u strogoj tajnosti prebačen je iz Okružnog zatvora u Subotici u KPZ Beograd, u novi zatvor u Padinskoj skeli.

 

Đurić je smešten u samicu i potpuno je odvojen od ostalih osuđenika. Koliko se vodi računa o njegovoj bezbednosti govori i podatak da on ni u šetnju ne ide sa drugim robijašima.

 

- Đurić ima pravo na svakodnevnu šetnju po zatvorskom krugu, ali u nju ide sam, u večernjim časovima kada u dvorištu nema nikoga. Nije ostavljena ni najmanja mogućnost da dođe u kontakt sa ostalim osuđenicima pošto je poznato kako na izdržavanju kazne prolaze oni koji su osuđeni za krivično delo silovanja. Još je veća opreznost jer je slučaj Tijane Jurić podigao na noge i ujedinio celu Srbiju - kaže izvor.

 

KPZ Beograd je najbezbedniji i najmoderniji zatvor u našoj zemlji, a kao što je Alo! već pisao, Đurić, koji je brutalno ubio Tijanu, živeće u klimatizovanoj ćeliiji sa televizorom, a na raspolaganju će mu biti biblioteka, sportska sala, teretana, ljubavna soba, nekoliko jela po izboru.

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...