Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

sta pricas bre, pa klinci se ne skidaju sa youtubea, samo sa njega pustaju muziku. i, guess what, pustaju ono sta vide na tv-u.  internet je u ovom slucaju kanal koji prenosi potpuno isto djubre koje se moze naci i u "rl". zorana moze komotno da ima svoju emisiju na pinku.

 

 

ja sam njih gledo uzivo, cak mislim da sam i platio kartu.

- Zorana ne moze da ima emisiju na tv, ne uklapa se bas

 

- spotovi na yt su nesto drugo, pricam o autenticnim yt fenomenima

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

da , zorana je suvise subverzivna

 

previse mistifikujes te "yt fenomene", deci su oni nesto svakodnevno, u zavisnosti od interesovanja. nastupas sa pozicije 40ogodisnjaka koji je tek skoro otkrio ko zna sta sve na yt pa ne znas ni sta da mislis o tome. sam izbor yt kanala kao medija ne znaci nista, a ruzicasti modni vlog nikako, ni u kom univerzumu, ne moze biti underground.

Link to comment

bila je još jedna super masovka juče na sajmu, pričao mi drug očevidac. došo šešelj da pazari knjige. okuružilo ga i maldo i staro, svi hoće da se slikaju. nasatao haos. bio zakrčen prolaz između hale 1 i hale 2. vojvoda se našalio, samo gvupne, samo gvupne, ko hoće pojedinačno da se svika, sto dinava, hohoho. i još je dodao, požuvite, zakasniću na tvamvaj hohoho.

to mora da su roditelji koji su zapostavili svoju decu. :fantom:

Link to comment

@буба

Ево оно што адам каже за Дессанку важи и за Бору: "патетичан, китњаст и књижевно безвредан", а опет "сасвим пристојан песник".

 

Обоје су били звезде, вољени и признати, идеолошки исправни миљеници власти (Дессанка цео живот, Бора колико је трајао ДСС), сликали се са ким је требало, рецитовали када је требало... Разлика је само у Дессанкином и Борином времену. А и у томе што је Бора бар у неком тренутку свог живота био борац против власти, што је огроман плус за њега. И у томе што је уз песме имао и музику која је потпуно легитимна и битна у историји српског рок енд рола, тако да је Бора Чорба као део популарне културе >>>>> Дессанка као део популарне културе...

 

:unsure: Хммм, у праву си заправо. Бора је ипак значајнија фигура, а Дессанка је заправо Ђорђе Балашевић. :fantom:

borac za slobodu :D

 

ovo cu sad sve da ti popustim, po shumadjiskoj liniji, a i shto moram da radim neshto drugo ^_^

Link to comment

najbolji komentar na generacijske razlike je onaj viralni nedavno, od branka kockice. otprilike, evo kakav su svet napravili oni koji su odrastali na mojim emisjama (tema o tome kako mladi nemaju danas takve sadrzaje).

Link to comment

vishemilenijumski ostanak chovechanstva govori protiv vas mladi choveche ^_^

 

 

 

Istina, to j' argumenat koji je teško oboriti bez pozivanja na popularni nihilizam.

Edited by Bujodrag
Link to comment

da , zorana je suvise subverzivna

 

previse mistifikujes te "yt fenomene", deci su oni nesto svakodnevno, u zavisnosti od interesovanja. nastupas sa pozicije 40ogodisnjaka koji je tek skoro otkrio ko zna sta sve na yt pa ne znas ni sta da mislis o tome. sam izbor yt kanala kao medija ne znaci nista, a ruzicasti modni vlog nikako, ni u kom univerzumu, ne moze biti underground.

 

nije subverzivna nego ne stvara nesto sto je za nase pojmove good television

vecini ljudi koji ne njuse to sto ona prodaje, taj njen one person rijeliti / lajfstajl teatar sa nekim cudim nazivima brendova i losim engleskim bi bio nesto UBITACNO dosadno i besmisleno za gledanje. ali poenta i jeste u njenoj nepodnosljivosti - to je osnov za formulaciju elitizma medju njenom publikom: "vi nju ne kapirate jer ste stoka koja gleda farmu, vi ste hejteri". znaci nije andergraund (kao sto sam i ranije rekao da nije) nego je periferija, margina koja fantazira da je elita. zorana sama za sebe ne moze postojati, mora nesto da natera ljude da je gledaju, a to je isto ono sto je nekada decu teralo u supkulture kakve znamo

 

"zorana je najbolja zena na svetu" kaze ona devojcica

u cemu je najbolja, kako je najbolja? najbolja je samo u tome sto nije kao mimi oro. to je sve sto ta deca znaju, to je njihova konstelacija pojmova o svetu

Edited by Krošek
Link to comment

 

 

"zorana je najbolja zena na svetu" kaze ona devojcica

u cemu je najbolja, kako je najbolja? najbolja je samo u tome sto nije kao mimi oro. to je sve sto ta deca znaju, to je njihova konstelacija pojmova o svetu

 

ma jok, najbolja je zato sto su krpice, pomade, izlasci, price o simpatijama ceo njen svet. isto kao i tih devojcica. 

 

plus zoranah od toga zivi i ima para.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...