Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma pokusavam da shvatim sta je Teacher hteo da kaze...da se Blic nije dovoljno ogradio, ili da su to stvarno opasni sektasi

Link to comment
nije valjda tolika vrućina da moram da crtam?
jeste :isuse: ma nebitno, jako me zanima cela ta prica posto se pretvara u pravi lov na vestice
Link to comment

realno, šta znači "opasna sekta" u naslovu govnara iz blica? ja čitam ovako: "da je dokazano™ da u kafiću obitavaju članovi sekte, onda bi bilo sasvim ok da se kamenuje, spali, whatever, kafić i opasni sektaši"...

Link to comment
realno, šta znači "opasna sekta" u naslovu govnara iz blica? ja čitam ovako: "da je dokazano™ da u kafiću obitavaju članovi sekte, onda bi bilo sasvim ok da se kamenuje, spali, whatever, kafić i opasni sektaši"...
aaa, sad mi je jasno...zato si me zbunio. ja drugacije citam intenciju novinara, mislim da je hteo da se maksimalno ogradi ali je tekst smotano postavljen. zlobni tekstovi se pisu malo drugacije.
Link to comment

Ali pazi tu pijanu kravetinu, tacno u lice bezobrazno da je pljunes. Opajdara nepismena.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Pametnome dosta™
ja bih njene reci stavio u potpis ali ne mogu jer imam najbolji potpis like ever.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...