Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ti si sredovecan u krstenici :bee:

 

Nego sta nego su zapostavljene. Eno ti jedna prica kako nikad ne bi inace otisla na sajam knjiga, druga kako i sama blogerise, sve u fazonu kao da je to biznis i sl. Vidi se da ih je vaspitao kurir i farma. Sad ce kao da se pravimo da to sta su radili i sta su nas ucili nasi roditelji nije imalo nikakav uticaj.

 

Slavljenje sportista je primarni instinkt... ne bih ja imao nista protiv da su devojcice dosle da vriste na dolazak neke poznate glumice/glumca. Problem je sto im je zorannah uzor za njihov buduci zivot. Osim ako ne mislis da to sto neko dolazi na odecek kosarkasa znaci da planira da jede pljesku sa istim dodacima kao nemanja bjelica?

neverovatno. a nezapostavljena deca hrle na sajmove knjiga i nauke? vreme je da ti ovo neko saopsti: svet se vecinom sastoji od mentola koji se loze na svakakve gluposti. ove klinke se loze na zoranu. to je sasvim normalno.

 

a sad idi pitaj svoje roditelj sto su te zapustili i nisu ti ovo objasnili dok je bilo vreme.

 

Pretpostavljam da bih smatrao da nešto nisam dobro radio ako bi mi ćerka stajala u redu za zoranin autogram.

 

Fora je u tome što zorana ne prodaje samo (banalne) modne savete i estetiku (upitnog kvaliteta), već to što ceo taj paket nosi sa sobom neke poruke koje nisu baš inspirativne u smislu ženske emancipacije.

je bo te ku ra c :isuse:

Edited by Miralem
Link to comment

Sto se tice problema s tim da je ovim devojcicama uzor zoranaha i njen blog, to mi nije skroz jasno. Zoka jeste malo sporija u glavici i fejk je na svakom nivou, ali da neko ima problem s njenim poslom iz pozicije radnika/sluzbenika je veoma komicno. Pretpostavljam da vecina ljudi koji ovde pisu radi za novac koji smatra nedovoljnim za pristojan zivot (posto ogromna vecina gradjana ima tu percepciju). Znaci, sve sto si ti radio u karijeri i skolovanju se pokazalo kao kurcina, ali ipak mislis da bi sledeca generacija trebalo sve to isto da radi. Hajde budite realni, kome je zaista dobrobit deteta na srcu kako bi trebalo da reaguje kad ono pokaze klasicnu decju zelju da bude nastavnik? Pa to je da mu polomis noge i posaljes na casove striptiza iz odma.

Link to comment

Nema dovoljno mesta da sve one postanu blogerke/pevaljke/sponzoruse. Mala bara puna nilskih kobila. Vecina njih ce zavrsiti kao radnice u lokalnoj cevabdzinici ako krenu tim putem, sto je losije cak i od toga da budu nastavnice.

Link to comment

Sere Djubre ko konj.

 

Što se tiče tih godina, moram da priznam da sam u odsustvu drugih medija, ja sama bacala pare na strane modne časopise i vadila isečke i nešto ko fol pravila od toga svoj magazin. E da, paralelno sam ono baš pratila i politiku tokom devedesetih i zato sam jedan od boljih poznavalaca opskurnijeg domena srpske političke scene u periodu 1991-2007, recimo. Uglavnom, bila sam versatilno dete, svakako privilegovano, ali imala sam tu stranu vezanu za roze, za modu, za trendove, etc. E da, tokom osnovne škole sam želela da budem nastavnica ili bibliotekarka.

Link to comment

ja kad sam bio klinac sestra i ostale devojcice su sve bile navucene na zenske casopise koji su otprilike taj fazon koji zourannah rabi - gledale suknje i aljine, kako se sminkati, koja boja je moderna koje sezone, koja frizura, koji ruz.... i vecinu to nije sprecilo da odrastu u normalne, pristojne, pametne osobe.

Link to comment

Mogli su ladno Vulkanu da daju nagradu za izdavacki poduhvat.

2000 slikovnica po ceni od 1200 dindzi :Hail:

 

Pri tom na svim onim štandovima imaju ukupno 20 naslova :Hail: Preterujem naravno, ali i ne toliko.

Link to comment

Ali da se vratimo na ovo oko zanimanja. Kad pogledam svoju školu, oni za koje bih rekla da očigledno nisu želeli da budu nastavnici su danas taksisti ili rade u kladionici. Mi koji smo želeli da budemo nastavnici smo svi sasvim well off u odnosu na ove druge. 

Link to comment

Moja 2 dinara™ :

 

Zoka je za DOOM zato što je nikakva i ništa ne radi. Niti ume da glumi, niti da peva, niti je lepa, niti ima ikakav skill, veštinu, osobinu stečenu ili urođenu, ona je takav mediokritet i ništavilo da je to za posmatranje.

 

Kako je moguće da neko ovakav ne radi u ćevabdžinici?

Ono zapravo ne stvara nikakvu novu vrednost, ja bih rekao. Niti ume da šije, kroji, sastavlja, aranžira, ona nije nikakav proizvođač mode ili modnih artefakata, niti ume da se lepo i ukusno obuče. Ume samo - skupo... a to brale mogu i ja.

 

Daleko od toga da nam ne treba moda i modni blogeri, trebaju nam. Narod uglavnom ide odenut u neke kineske rite...

Link to comment

Pri tom na svim onim štandovima imaju ukupno 20 naslova :Hail: Preterujem naravno, ali i ne toliko.

 

pa rasprodali su vecinu knjiga na trafikama, 2 za trista, 3 za pe'sto...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...