Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

 Osnovna razlika između Zorane i Stanije ili Mimi Oro je u tome što ove dve poslednje nisu napisale knjigu koju promovišu na Sajmu knjiga.

to se da ispraviti brzo i lako -_-

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni deluje da ove devojcice i mogu samo da dobace do nivoa jedne zoranneh, pa nije ni cudo sto im je presawrsena. Pravo pitanje je sto su ih njihovi roditelji zapostavili.

Link to comment

odakle ti ideja da su ih zapostavili i kakvo je ovo tetkinsko moralisanje? 

samo vam fali Buum da ih nazove posrnulim devojkama.

 

ovo je zestoko sredovecan forum. u glavi, ako ne i u krstenici.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

inace nisam slusao ovakve ocene kada klinci odu na docek sportista na kakvom trgu (i ima ih hiljade a ne desetine), a oni idu da se dive ljudima koji rade stotine cucnjeva dnevno i umeju da prebace loptu sa tacke A na tacku B, umesto da se bave kvantnom fizikom.

 

dakle, postoji neki drugi problem sa Zorannah, a to svakako nije njen izbor posla. 

Link to comment

Ti si sredovecan u krstenici :bee:

 

Nego sta nego su zapostavljene. Eno ti jedna prica kako nikad ne bi inace otisla na sajam knjiga, druga kako i sama blogerise, sve u fazonu kao da je to biznis i sl. Vidi se da ih je vaspitao kurir i farma. Sad ce kao da se pravimo da to sta su radili i sta su nas ucili nasi roditelji nije imalo nikakav uticaj.

 

Slavljenje sportista je primarni instinkt... ne bih ja imao nista protiv da su devojcice dosle da vriste na dolazak neke poznate glumice/glumca. Problem je sto im je zorannah uzor za njihov buduci zivot. Osim ako ne mislis da to sto neko dolazi na odecek kosarkasa znaci da planira da jede pljesku sa istim dodacima kao nemanja bjelica?

Link to comment

Pretpostavljam da bih smatrao da nešto nisam dobro radio ako bi mi ćerka stajala u redu za zoranin autogram.

 

Fora je u tome što zorana ne prodaje samo (banalne) modne savete i estetiku (upitnog kvaliteta), već to što ceo taj paket nosi sa sobom neke poruke koje nisu baš inspirativne u smislu ženske emancipacije.

Link to comment

Meni Zorana nije za doom. Da je Madona 80-ih objavila neku knjigu bila bi pomama, bilo gde u svetu.

Tad neke mtv zvezde, sad odne blogerke, čudna mi čuda.

Ovo mi je za doom:

 

http://www.politika.rs/rubrike/kultura-i-zabava/Izdavac-godine-Sluzbeni-glasnik.sr.html

 

Издавач године „Службени гласник”

Награду за издавачки подухват равноправно поделили књига Милована Витезовића „Вук наш насушни” и едиција Филолошког факултета „Језик и књижевност” на руском језику

 

Жири, који је радио у саставу: Драган Симеуновић (председник), Весна Капор, Милица Лилић, Слободан Кањевац и Срба Игњатовић, одлучио је да за издавача године прогласи „Службени гласник”. Ова издавачка кућа каже се у образложењу жирија, већ годинама спада у ред наших најплоднијих и по издавачком дијапазону, као и објављеним садржајима, најквалитетнијих издавача. Иако ни њега у протеклим годинама нису мимоишле разне издавачке слабости и промашаји, он је ове године несумњиво једна од оних издавачких кућа које заслужују епитет издавача године.

У најужем избору биле су и издавачке куће: „Креативни центар”, „Catena Mundi”, „Логос”, „Агора” и „Архипелаг”.

Издавачки подухват године, по оцени жирија, јесу књиге Милована Витезовића „Вук наш насушни” (издавач: „Православна реч”, Нови Сад) и едиција: „Језик и књижевност” (Филолошки факултет Универзитета у Београду). Награду за дечју књигу равноправно деле књиге Раше Попова: „Необичне приче о спортистима света и Србије” (издавач: „Bookland”) и „Лепенски вир” (едиција „Овако се живело”, „Креативни центар”). Награда за најбољег издавача из дијаспоре припала је равноправно издавачкој кући Западноамеричке епархије Српске православне цркве – издавачкој кући „Sebastian Press” (САД) за издање књиге „Хришћанска баштина Косова и Метохије – историјско и духовно средиште српског народа” (The Christian Heritage of Kosovo and Metohija) и издавачкој кући СПЦ Митрополија црногорско-приморска – Издавачко информативној установи „Светигора”, за књигу „Цетињски манастир”.

Посебно признање за допринос у области науке поделили су равноправно Ћемал Б. Долићанин и Анатолиј Б. Антоневич за књигу „Dynamical Systems Generated by Linear Maps” и Учитељски факултет у Београду за „Лексикон образовних термина”. Специјално признање за издавача, књигу или стрип у 2015. години, добили су „Арс либри – Задужбина Владете Јеротића”, и Књижевна заједница „Борисав Станковић” из Врања за књигу Јована Хаџи Васиљевића „Јужна стара Србија”.

Награде је уручио Драган Симеуновић, председник жирија, а у име награђених захвалила је Александра Вранеш, декан Филолошког факултета у Београду.

Жири који је радио у саставу: Југослав Влаховић (председник), Тијана Којић и Оливера Батајић Сретеновић, једногласно је одлучио да награда „Богдан Кршић” за најлепшу књигу на овогодишњем сајму припадне књизи Слободана Шијана „Филмус” (Приче о филму), коју је опремио Милош Мајсторовић (издавач: „Службени гласник”). Специјално признање за младог дизајнера додељено је групи „Метаклиника”, из Београда, за опрему књиге Саше Илића „Душановац – Пошта”. 

 

Ziloti. Fali još moj omiljeni izdavač Catena Mundi.

Link to comment

Ti si sredovecan u krstenici :bee:

 

Nego sta nego su zapostavljene. Eno ti jedna prica kako nikad ne bi inace otisla na sajam knjiga, druga kako i sama blogerise, sve u fazonu kao da je to biznis i sl. Vidi se da ih je vaspitao kurir i farma. Sad ce kao da se pravimo da to sta su radili i sta su nas ucili nasi roditelji nije imalo nikakav uticaj.

 

Slavljenje sportista je primarni instinkt... ne bih ja imao nista protiv da su devojcice dosle da vriste na dolazak neke poznate glumice/glumca. Problem je sto im je zorannah uzor za njihov buduci zivot. 

 

Zamisli uzasa, zele da nesto rade samostalno, nije im cilj udaja za mafijasa ili uclanjivanje u SNS.

Klinke bre, imaju idola, jaka stvar, proci ce ih, a nisu uopste na losem tragu kada je u pitanju ovo vreme u kome ce biti sve manje opcija za zaposljavanje sa radnom knjizicom i regresom.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Zamisli uzasa, zele da nesto rade samostalno, nije im cilj udaja za mafijasa ili uclanjivanje u SNS.

Klinke bre, imaju idola, jaka stvar, proci ce ih, a nisu uopste na losem tragu kada je u pitanju ovo vreme u kome ce biti sve manje opcija za zaposljavanje sa radnom knjizicom i regresom.

da li je samo moj bivsi poslodavac inovativan ili je to postala praksa kod nas? naime pre par godina nam je smanjio regres na 1 dinar godisnje. sve po slovu zakona, jer (tadasnji) zakon kaze da je regres obavezan, ali ne kaze i koji je minimalan iznos istog

Link to comment

e ne'am pojma sta je regres.

a kad sam bio u godinama ovih klinaka, porucivao sam "letnji nindza trening" jer sam hteo da budem jedan presavrseni nindza.

 

I jel si uspeo?

Link to comment

nisam, slike su bile mrljave a poglavlja 'Nevidljivost' i 'Letenje' su zapravo govorila o nekakvim iluzijama - dim, trupci u jezeru i slicne kojestarije.

bacene pare imho.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...