Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbg, možda sam ja stvarno lud kada stavljam na DOOM gomilu dece koja se tiskaju da bi dobili autogram za knjigu koju je napisala nepismena modna blogerka, sumnjive inteligencije i još sumnjivijeg obrazovanja.

Link to comment

Jbg, možda sam ja stvarno lud kada stavljam na DOOM gomilu dece koja se tiskaju da bi dobili autogram za knjigu koju je napisala nepismena modna blogerka, sumnjive inteligencije i još sumnjivijeg obrazovanja.

 

A inače su prosečnim klincima vazda idoli bili Tesla, Sokrat i  Leonardo da Vinči.

Link to comment

A inače su prosečnim klincima vazda idoli bili Tesla, Sokrat i  Leonardo da Vinči.

 

 A nisu nikad, znam to, mnogo njih i ne zna ko su ti ljudi, ali baš da im Zorannah bude idol ... to je baš heavy. Još samo Zmaj od Šipova da napiše knjigu i deli autograme, pa da se roknem. 

 

Ili sam stvarno postao matoro džangrizalo i pre četrdesete.

Link to comment

 A nisu nikad, znam to, mnogo njih i ne zna ko su ti ljudi, ali baš da im Zorannah bude idol ... to je baš heavy. Još samo Zmaj od Šipova da napiše knjigu i deli autograme, pa da se roknem. 

 

Ili sam stvarno postao matoro džangrizalo i pre četrdesete.

 

IMHO, Zorannah nije "štetna društvena pojava", klinka (bila, malo porasla) koja b(v)loguje o modi i lifestyle-u, nikog nije zajebala, nikom nije naškodila, nije se oparila o državne pare, ne piše lažne fakture, nema veze sa krimi sredinom itd itd.

 

Mogle su klinke i daleko gore izabrati. 

Link to comment

IMHO, Zorannah nije "štetna društvena pojava", klinka (bila, malo porasla) koja b(v)loguje o modi i lifestyle-u, nikog nije zajebala, nikom nije naškodila, nije se oparila o državne pare, ne piše lažne fakture, nema veze sa krimi sredinom itd itd.

 

Mogle su klinke i daleko gore izabrati. 

ono jeste, ne uchestvuje u i ne hvali trgovinu ljudima. u smislu zenama. istina.

Link to comment

IMHO, Zorannah nije "štetna društvena pojava", klinka (bila, malo porasla) koja b(v)loguje o modi i lifestyle-u, nikog nije zajebala, nikom nije naškodila, nije se oparila o državne pare, ne piše lažne fakture, nema veze sa krimi sredinom itd itd.

 

Mogle su klinke i daleko gore izabrati. 

 

U moje vreme mladi su isli na Sajam knjiga da swarmuju stand "Izdavacke knjizarnice Zorana Stojanovica". Secam se koje je ludilo nastalo kada je objavljen novi prevod Spinozine "Etike", bilo je i padanja u nesvest od guzve.

Link to comment

IMHO, Zorannah nije "štetna društvena pojava", klinka (bila, malo porasla) koja b(v)loguje o modi i lifestyle-u, nikog nije zajebala, nikom nije naškodila, nije se oparila o državne pare, ne piše lažne fakture, nema veze sa krimi sredinom itd itd.

 

Mogle su klinke i daleko gore izabrati. 

 

Niko nije ni rekao da Zorannah najveći problem koji ovo društvo ima, da pljačka ili ruši državu. Uostalom ovo nije ni topik o tome. Takođe, nije ni problem u tome šta ona radi i čime se bavi u svom životu, dokle god to ne utiče na druge ljude. Problem je baš u tome što ona  utiče na druge, do nivoa da ona nekim devojčicama postaje idol, da čekaju u redovima da bi sa njom napravile selfi i da za nju govore da je presavršena. Mislim, ako je stotinama devojčica ideal da budu isprazna i neobrazovana modna blogerka, onda to svakako predstavlja određeni društveni problem.

 

Uzgred, jasno je meni da Zorannah nije uzrok društvenih problema, već samo njihov simptom. Međutim, ne bih ja bio tako optimističan u pogledu izbora ovih devojčica. Osnovna razlika između Zorane i Stanije ili Mimi Oro je u tome što ove dve poslednje nisu napisale knjigu koju promovišu na Sajmu knjiga.

 

EDIT : OK, možda nisam bio jasan. Nisam mislio da se Zorana prodaje za pare, kao ove dve, već da bi ove iste ili veoma slične devojčice sasvim lako mogle završiti i na promociji Stanijine knjige, sa sve selfijima i autogramima.

Edited by Ayatollah
Link to comment

Osnovna razlika između Zorane i Stanije ili Mimi Oro je u tome što ove dve poslednje nisu napisale knjigu koju promovišu na Sajmu knjiga.

 

Ipak mislim da je osnovna razlika u tome sto se Zorana ne jebe za pare. Valjda. Nisam upoznata s likom i delom, pa mozda gresim.

 

That being said, meni jeste za doom sve ovo s knjigom i idolizovanjem.

Link to comment

jaoooo... zorranah nije droljetina ko ove dve, bar u javnosti ne postoje indicije da jeste. takodje, samo je blago retardirana, nasuprot mimi oro.

 

pogledaj na sta su se klinke lozile do sada- cecu, britni spirs, zastina bibera, raznorazne bojz bendove... ovo svakako nije korak nazad.

 

nisi ti za ovaj svet :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...