Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne sme ovo na doom.

 

Ako hoćemo gej paradu i hipster paradu i elder scrolls paradu i svašta liberalno, onda se moramo radovati i podržavati sirote četnike kad je njihova parada ponosa u pitanju.

 

Evo pozdrava za četnike: nek ste nam zdravi, veseli, rumeni i šareni.

 

I svi da se vole i ljube.

 

Noževi not.

Link to comment

Pa niko ne kaze da bi ih tukao ili da to ne bi trebalo da rade, samo da su budale. Ne znam ko se moze radovati zbog cetnickog ponosa.

Edited by belch
Link to comment

Kad se pogledaju iz daljine, imaju iste kombinezone ko kolege ustase preko

 

Послато са GT-P7500 уз помоћ Тапатока

 

Ja ovlas bacio pogled i kontam da su debili iz garde onog Glavasa  :s_u: , rek'o u jbte neki dan ih bilo 20 u skolskoj sali danas ih pun k***c.

Link to comment

Pa niko ne kaze da bi ih tukao ili da to ne bi trebalo da rade, samo da su budale. Ne znam ko se moze radovati zbog cetnickog ponosa.

 

Za četnike pratim i podižem za bilo koji ponos koji nije posledica ličnog dela. :fantom:

Link to comment

 

 

Iz obesti nasmrt pretukli čoveka
D. NOVKOVIĆ | 19. oktobar 2015. 07:40 | Komentara: 35

Sudski epilog nezapamćenog zločina u Braničevskom kraju, osuđena trojica nasilnika iz Topolovnika. Batinaši smatrali da Srđan ne treba da živi jer je alkoholičar, siromašan i bez posla

 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:572504-Iz-obesti-nasmrt-pretukli-coveka

 

a evo ga ovaj što je dobio 10 godina

 

1926807_598636113554448_1420918962_n.jpg

Link to comment

jebote, na koju foru su dobili tako smehotresne kazne?

 

taj je neki uspešni investitor i razvijač turizma a onaj ubijeni neki propali arhitekta jasno je ko sns državi više vredi  :fantom:

 

inače mi je dosta jako šta je investitor šerovao na fb dok se branio sa slobode

 

Anonymous Srbija with Ilija Fujkic

December 18, 2013 ·

 

Gospodo policajci, koliko tačkica se dobije za ovakav prekršaj? Preticanje preko duple pune 50 metara pre krivine!!! Vi ste opasno ugrozili kako svoje, tako i tuđe živote!

 

Sva sreća, internet vidi sve i od njega se ne možete sakriti tongue emoticon Drugari, delite ovu fotku da ih vidi što veći broj ljudi!

 

Preuzeto od:www.facebook.com/MojaGaraza

 

 

i posle ti slušaj bulažnjenja građanističkog šljama o rehabilitaciji i nepotrebnoj smrtnoj kazni

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...