Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da je (u šali i mašti, jel) za sve predviđena proverena NKVD metoda M36-38.

Pospero, opet ti u tehniku  :mad:

NKVD metoda se pravilno oznacava kao 9 грамм (свинца), bez obzira na tip, kalibar, itd, itd...

1 folklor takoreci 

Link to comment

Pospero, opet ti u tehniku  :mad:

NKVD metoda se pravilno oznacava kao 9 грамм (свинца), bez obzira na tip, kalibar, itd, itd...

1 folklor takoreci 

 

Ја сам мислио да су му ближи методи организације Смерш (назване немаштовито по опису посла - Смерт Шпијунами :s_p: )

 

Link to comment

starleta u sanu :rolf:

 

ako more -_-

 

 

Divni Blic #zaštitimožene.

 

Manje će štete, kao sekretarica, ona naneti od svih umnih glava na čiju se inicijaciju u članstvo niko nije zgražavao.

Moralna policija u Blicu, licemeri mizogini.

Link to comment

Ја сам мислио да су му ближи методи организације Смерш (назване немаштовито по опису посла - Смерт Шпијунами :s_p: )

 

To je bilo posle, cini mi se da je Prospero imao na umu 30-tе.

Смерш је била озбиљна фирма.

Смерть шпионам!

Osnovana aprila 43. kao vojna - dakle ne NKVD - kontraobavestajna sluzba pri NKO, Narodnom komesarijatu odbrane.

Na celu je bio 1 retko simpatican lik, Viktor Abakumov, a bila je potcinjena direktno drugu Staljinu.

Mornarica je imala svoj Смерш, a kako to vec ide u drzavama kao sto je bio pokojni CCCP, brze bolje se prikljucio i NKVD sa svojim Смерш-om potcinjenim kome drugom nego Beriji.

Inace, firma je trebalo prvo da se zove СМЕРНЕШ (Смерть немецким шпионам), ali je drug Staljin dalekovido izbacio Nemce uz napomenu da у СССР ima raznih spijuna.

Link to comment

http://www.newsweek.rs/svet/52225-uhapseni-u-austriji-srbi-krali-struju-za-uzgoj-marihuane.html

Uhapšeni u Austriji: Srbi krali struju za uzgoj marihuane

 

koji kraljevi :lolol:

 

 

Oni se između ostalog terete se i za krađu električne energije. Iako su prodajom marihuane dobro zarađivali, srpski dileri su odlučili da uštede pa su krali struju za uzgoj marihuane, tako što su se priključili na dovodne kablove pre električnog brojila.

 

 

Nisu krali struju da bi uštedeli pare, nego da ne bi skretali pažnju na sebe sa visokim računima. Posle 5-6 računa bi im neko zakucao da 

ih pita na šta im odlazi ta silna struja.

Link to comment

Divni Blic #zaštitimožene.

 

Manje će štete, kao sekretarica, ona naneti od svih umnih glava na čiju se inicijaciju u članstvo niko nije zgražavao.

Moralna policija u Blicu, licemeri mizogini.

 

realno, da mene neko ovako "brani", pljunuo bih ga...

Link to comment

Nisu krali struju da bi uštedeli pare, nego da ne bi skretali pažnju na sebe sa visokim računima. Posle 5-6 računa bi im neko zakucao da 

ih pita na šta im odlazi ta silna struja.

sta ti je iskustvo :lolol:

Link to comment

Divni Blic #zaštitimožene.

 

Manje će štete, kao sekretarica, ona naneti od svih umnih glava na čiju se inicijaciju u članstvo niko nije zgražavao.

Moralna policija u Blicu, licemeri mizogini.

 

jel treba da oćute svaki put kad se neka zaposli preko tobolca samo zato jer je u posedu istog :fantom:

Link to comment

Sad će Prospero da objasni da je na snazi de facto i de iure zabrana zapošljavanja i da starlete nije ni bilo. :)

znash, to na stranu. ja od sinoc mislim, tj zamishljam kako su nam tajne sluzbe i ostali nevidljivi nivoi verovatno prepuni nekog kurvinskog kadra (svakog pola, da oprosti ova gospojica, onda je mozda samo neduzna frizerka sa shipke, a i ostali rodno svesnii da proste <_<), koji se sad samo iz tame preliva, prvo na inostrane poslove, kao prvi sledeci unosni i legani, a javni hleb, a onda i na sve ostalo, pa i sanu, jer je takvo vreme doshlo, svanulo, a vampirima se nije desilo nishta. pa mislim, doktor buda, poziveo ga partenon, kom je djavolu on duzan da zaposli ovo bice. nachi il je duzan ili voli. dug je zao drug, ili bar ima taj potencijal, a volenje na radnom mestu mora da se radi oprezno, posebno u tim godinama, izbruka se seda glava zachas ^_^

 

edip. u domu zdravlja u nehruovoj, usled pritiska na penzionisanje, tokom zabrane zaposhljavanja, celo leto sede neke devojchice koje ne znaju kako se pishe upit. u lechenje se srecom ne upushtale. valjda imaju diplomu :unsure: (ovo podvlachim jer je izgleda doshlo vreme kad nishta nije bitno, shipka, diploma, baba, dida, nema veze :ph34r:)

 

sve to ima svoje, shto bi reko onaj <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

možda imaju diplomu ali teorija je jedno a praksa nešto sasvim drugo, one su trebale da sede uz te iskusne lekare barem godinu dana da ih uvedu u posao i steknu iskustvo i upoznaju pastvu a posebno hipohondore u njoj ^_^

Link to comment

možda imaju diplomu ali teorija je jedno a praksa nešto sasvim drugo, one su trebale da sede uz te iskusne lekare barem godinu dana da ih uvedu u posao i steknu iskustvo i upoznaju pastvu a posebno hipohondore u njoj ^_^

nema iskusnih lekara. sve odlazi u penziju, momentalno. u tome je fora. crne one, a crni i mi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...