Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pokojni™ Filipenko je imao spisak streljabilnih, to je valjda to...

 

Да ли је правио дистинкцију између оних које би стрељао, вешао, одвео у шуму и секао комад по комад... или је за све предвидео исти третман?

 

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

kažu za labudiće:

 

 

Oštećenja na krilima dva labudića nastala su još pre tri meseca kada su ih napale kornjače u Dunavskom parku, saznaje novosadski portal “021”.

Prema nezvaničnim informacijama, dva labudića nemaju nikakva nova oštećenja na krilima u odnosu na ona od ranije. Ono što su pojedinci smatrali hirurškim sečenjem je trag veterinarske intervencije izvedene nakon što su labudići spaseni od kornjača mesoždera.

Edited by eye of the beholder
Link to comment

pa koji mentoli onda rade u medijima kad nisu mogli sa veterinarskim zavodom da provere šta je bilo i kad?

jebali ih klikovi

 

je l' je ovo trik pitanje? kakva crna provera :lol:

 

da su proverili, ne bi dobili klikove

Link to comment

ma nije trik. jasno je i meni to sa klikovima, ali ovde se nisu zadržali na bombastičnom naslovu, nego su potpuno izmislili sve, komplet sa procenama i criminal minds profajlingom.

Link to comment

ma nije trik. jasno je i meni to sa klikovima, ali ovde se nisu zadržali na bombastičnom naslovu, nego su potpuno izmislili sve, komplet sa procenama i criminal minds profajlingom.

Jeeeste, baš će da proveravaju, pa gde bi onda ljudi mogli da pišu u komentarima kako treba vratiti smrtnu kaznu ili kastrirati počinioce ;)
Link to comment

a pazi, da je to napravio neko xy, prva bih bila za to da ga maknu negde pod ključ da se ne bi sa još nečim igrao hirurga. ne bih doduše vitlala vilama i bakljama po komentarima, ne bih predlagala ni hard kendi pristup. al ključić i lekić- to da. 

takvih iživljavanja stalno ima - seti se one keruše s kojom je bota onomad paradirao. plus milion neprijavljenih slučajeva. i upravo me zbog toga nervira što izmišljaju takve svinjarije i u onih 5 minuta kad ih nema. malo im krvi i divljanja, šta li... 

kapiram sve, al eto, ventiliram kroz rant.

Link to comment

Да ли је правио дистинкцију између оних које би стрељао, вешао, одвео у шуму и секао комад по комад... или је за све предвидео исти третман?

 

 

Mislim da je (u šali i mašti, jel) za sve predviđena proverena NKVD metoda M36-38.

Edited by Prospero
Link to comment

pa koji mentoli onda rade u medijima

 

ljudi osrednjeg obrazovanja, deziluzionirani u svakom smislu, demotivisani veoma niskom platom i pod stalnom pretnjom otkaza. dakle prosecna osoba pored koje prodjes na ulici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...