Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni deluje da je to delo nekoga ko nije baš sasvim svoj

+1

 

dobar deo gelendera u mirijevu isaran je (il je makar bio ranije) sitnim, jako citkim slovima, ispisanim verovatno belim lakom za nokte.

neka ispovest devojke koju je navodno gazda prodavnice u kojoj je radila silovao. jedna od jezivijih stvari koje sam video. toga naprosto toliko ima da nema leba da se radi o neslanoj sali.

Link to comment

prava vest za ovaj topik, toliko o sindikatu kulture a i svemu ostalom u ovom drustvu

 

Pozorišni reditelj Kokan Mladenović izjavio je da se ne plaši krivične prijave koju je protiv njega podneo predsednik Nezavisnog sindikata kulture Zoran Đuričić zbog navodnog pozivanja na rušenje ustavnog poretka i dodao da stoji iza svega što je rekao u intervjuu za portal Moj Novi Sad, a zbog čega je krivična prijava i podneta.
Mladenović je u novoj izjavi za portal Moj Novi Sad (www.mojnovisad.com) ocenio da je Srbija "opasno prekoračila crvenu granicu totalitarizma".
 "To jednoumlje koje vlada našom zemljom i našim životima pokušava da uspostavi apsolutnu kontrolu nad svim tokovima javnog života. A oni koji se ne povinuju tome i koji dozvoljavaju sebi da imaju kritičku svest i svoje stavove javno iznose biće meta svakojakih napada, dok ne shvate, pretpostavljam, da treba da se manu ćorava posla", rekao je Mladenović.
 Na pitanje šta misli o izjavi predesednika Vlade Srbije Aleksandra Vučića, koji se, prilikom jedne konferencije za novinare osvrnuo upravo na Mladenovićeve stavove iznete u intervjuu za Moj Novi Sad, Kokan Mladenović je rekao da "oni pokušavaju na sve moguće načine da poslednje ostatke slobodnog, građanskog mišljenja stave pod kontrolu, jer to njima jako ne prija".
 "Ali ja mislim da je bolje da Aleksandar Vučić ide u pozorište, nego što komentariše ljude iz pozorišta", poručio je Mladenović.
 Nakon intervjua za portal Moj Novi Sad koji je izašao pod naslovom "Ovoliko zlo mora biti ugušeno u krvi, devedesete su došle na naplatu" Aleksandar Vučić je rekao da je "sramota" da radnici iz kulture koriste takve reči.
"Taj čovek (Mladenović) koji priziva na krvoproliće govori o sebi. Šta god da kažem bilo bi malo. Sramota je da radnici iz kulture takve reči koriste. Sramota je blaga reč kojom bih to opisao", rekao je letos Vučić.

Link to comment

moram neki spisak, blog ili tako nešo da napravim, ovakvi ljudi, kao gospodin Đurićić, ne smeju pasti u zaboravi

 

pali su u zaborav svi ovakvi koji su delovali od kraja 80ih, pasce u zaborav i ovaj

Edited by Pontijak
Link to comment

nisam u toku pa sam se svo vreme pitao dok je išao ekst po dnu ekrana na koji to način K.M. može da (s)ruši ustavni poredak. sada vidim.

 

elem, ludi premijer je nešto rekao i našao se potrčko, dupeuvlakač da obavi posao. pre drugih. neverovatno je koliko ima tih uvlakača. pre nekoliko dana, direktor EPSa je u kažiprstu 6 puta pohvalio gazdu. prekjuče, naletim na pink 3 kako krstić priča o pametnom premijeru i "bivšem režimu". sva sreća, u to vreme idu rialiti gadosti pa je imao malo publike.

 

ko je No1. dupelizac?

Link to comment

nisam u toku pa sam se svo vreme pitao dok je išao ekst po dnu ekrana na koji to način K.M. može da (s)ruši ustavni poredak. sada vidim.

 

elem, ludi premijer je nešto rekao i našao se potrčko, dupeuvlakač da obavi posao. pre drugih. neverovatno je koliko ima tih uvlakača. pre nekoliko dana, direktor EPSa je u kažiprstu 6 puta pohvalio gazdu. prekjuče, naletim na pink 3 kako krstić priča o pametnom premijeru i "bivšem režimu". sva sreća, u to vreme idu rialiti gadosti pa je imao malo publike.

 

ko je No1. dupelizac?

Vodi se ogorčena borba između Vulina, Sline i Babića, a Željko Mitrović vreba iz prikrajka i čeka i najmanju grešku vodeće trojke
Link to comment

moram neki spisak, blog ili tako nešo da napravim, ovakvi ljudi, kao gospodin Đurićić, ne smeju pasti u zaboravi

 

Pokojni™ Filipenko je imao spisak streljabilnih, to je valjda to...

Link to comment

Novi Sad: Labudićima iz Dunavskog parka odsečena krila

 

Na društvenim mrežama danas su se pojavile fotografije mladih labudova iz Dunavskog parka u Novom Sadu, na kojima se vidi da im je neko odsekao po jedno krilo.

 

Naime, Isa i Bisa, labud i labudica koji duže vreme žive u ovom novosadskom parku ove godine su dobili dva ptića, što je obradovalo žitelje Novog Sada.

Međutimm, očigledno ne sve jer im je neko odsekao po jedno krilo, verovatno kako bi ih na taj način sprečio da odlete kada odrastu.

Fotografije "osakaćenih" ptica, koje su postavljene u Fejsbuk grupu Društva za zaštitu i proučavanje ptica Srbije izazvale su lavinu negativnih komentara, a za sada nije poznato ko stoji iza ovog bezdušnog čina..

Ako je ovo tacno, to je delo jednog bolesnog uma.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...