Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zivot u predgradju je i ovako kao stalno na ivici :D

plus u zivotu generalno imam mnogo srece a i deca i zivotinje me vole

U svakom slucaju primljeno k znanju, ovako nesto se nece ponoviti

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

Link to comment

Fervex, postuj pravila,znam da je tesko sto te stege kapitalizma stezu i ovde,virtuelno al imamo pp #freedom

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

Edited by kurjak92
Link to comment

kurjak, kao što si i sam rekao "loženje levičara sa filozofskog"

 

 

Zivot u predgradju je i ovako kao stalno na ivici :D

 

 

Kako te nije blam jebote  :isuse:

Link to comment

@ferveks

 

ovaj, ne umem ovo da formulišem pristojnije - lupaš. lupaš najstrašnije, sve pokušavajući da i ovu temu nekako upetljaš u svoje omiljene teorije o "beloj srednjoj klasi", svoje divljenje prema "navijačima" i ostale, već uobičajene, gluposti.

 

Molim te objasni mi kako to lupam kada kažem da je možda bolje odgojiti dete na odgovarajući način i naučiti ga da se nosi sa svojom sredinom, umesto da se šalje na kurseve veštine samoodbrane izraelske obaveštajne službe?

Link to comment

Sta blam, mislis da se ja zezam a A ? Jel si nekada isao kuci, i ide ti bus na 50 min, i vec je krenuo, i ti gledas koji ce semafor pre da se otvori,tvom busu ili onom na koji ides,s ekunde te dele od cekanja ili toplog zagipusljivog guranja sa babama sa pijace #thoughlife

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

Link to comment

Mene je samo blam sto takvi kao ti idealizuju nesto nanglup nacin,ne znajuci o kakvoj bedi i ponizavanjima od mikro do makro nivoa pricaju

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

Link to comment

Sta blam, mislis da se ja zezam a A ? Jel si nekada isao kuci, i ide ti bus na 50 min, i vec je krenuo, i ti gledas koji ce semafor pre da se otvori,tvom busu ili onom na koji ides,s ekunde te dele od cekanja ili toplog zagipusljivog guranja sa babama sa pijace #thoughlife

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

:D

Link to comment

Sta blam, mislis da se ja zezam a A ? Jel si nekada isao kuci, i ide ti bus na 50 min, i vec je krenuo, i ti gledas koji ce semafor pre da se otvori,tvom busu ili onom na koji ides,s ekunde te dele od cekanja ili toplog zagipusljivog guranja sa babama sa pijace #thoughlife

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

 

:ziga:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...