Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

niti je to savet koji možeš dobiti učeći bilo koju borilačku veštinu, čak ni od najgorih trenera, veruj mi. a naročito kad se radi o istočnjačkim...

Link to comment

 

Popio je dasku u glavu jer verovatno nije ni pomišljao da će neka od njih to da uradi. Sumnjam da nije bio u stanju da savlada dve klinke, čovek se verovatno suzdržao.

 

Pa u tome i jeste stvar. Pajser koji ide u školu da bije decu se verovatno ne bi suzdržavao - klinke su ga prebile iz prostog razloga jer su one spremne da nekome opale dasku u glavu bez ikakvog oklevanja - on nije.

Link to comment

niti je to savet koji možeš dobiti učeći bilo koju borilačku veštinu, čak ni od najgorih trenera, veruj mi. a naročito kad se radi o istočnjačkim...

 

ali je bilo dovoljno da par puta kad su hteli da ga biju, uzvrati tako da onaj drugi pobegne placuci... jednom je doduse slomio metakarpalne kosti, nije dovoljno stegao pesnicu

Jbg, ja ovo tako vidim, ali mozda gresim.

Link to comment

:) Može, i da se bude sprdnja. Policija neće da se bavi time.

 

e pa to je osnovni i jedini problem.

 

a ne taktika licnog obracunavanja sa delinkventima.

to neka svako po svom nahodjenju, stvarno ne vidim kakva se mudrost moze izluciti iz takvog razgovora, sto mogucih situacija i sto ljudskih cudi i sad kao trazi se neka univerzalna preporuka.

Link to comment

Boks je zakon. Kakav karate, kakvi bakrači.

Boks, rvanje, plivanje, džudo.

 

kad sam ja bio mali, reko starom da bih da treniram boks.

-što?

-pa da se odbranim ako me neko napadne.

-eno ti poljane pa volj' ti  sprint, volj' duge pruge. to ti je najbolje kad te neko napadne.

:(

Edited by koksy
Link to comment

Izvini, o kakvom vređanju pričaš? 

 

O pokušaju nabijanja krivice neistomišljenicima, nazivajući ih forumskim moralnim gromadama.

 

 

Slažemo se da roditelj sme da brani svoje dete (naravno da sme), ali se razilazimo kasnije.

Ja sam protiv uzimanja zakona u svoje ruke, kasnije kada se u glavi razbistri.

Objasnio sam zašto, što god da kažem biće ponavljanje već rečenog.

Edited by Frile
Link to comment

Ne bih svakako išao u školu, probao bi da naučim svoje dete da se nosi sa tim, posavetovao ga da možda počne da se druži sa nekim ko je zajebaniji. Kukanje i tužakanje vode ka većoj nepopularnosti, a tek onda će da te biju svi redom.

 

Huh. Ti si beše onomad pričao kako ne planiraš potomstvo? Ako je tako - odlično. Da se druži sa nekim ko je zajebaniji, brate, a je li, ako je devojčica je l' treba tu odbranu i da plati, šta hvali, takvo je vreme, to treba sve da se nauči u jednom ovako društvu, kako živeti i preživeti. Jebiga, relnost je surova ali jedini lek je prigrliti je, nema više bežanja u taj, neki, zdrav razum.

 

moze da se ide u policiju i u zapisnik izdiktira sta je bilo i to predstavlja krivicnu prijavu. policija ne moze da iskulira, to im je duznost. ne znam sta se desilo kad su bili u policiji, u tom grmu lezi zes sto se mene tice.

 

Sada su mi mnogo jasnija tvoja tumačenja ustava SFRJ iz '74.

Edited by Vapad
Link to comment

meni jedino frka da se moje dete sutra™ ne pobije sa nekim drugim detetom i da ga nalupa a onda roditelj tog nalupanog deteta odluči da istera pravdu na mom detetu i nešto ga, kao, udari :isuse:

Link to comment

Pa onda ti nalupaš tog roditelja.  Jedino trenutno moguće je da braniš dete od roditelja druge dece, a sa vršnjacima mora samo...uf...mada to ume da bude gadno ali tu ne možeš puno pomoći - sport i pamet pomažu.

 

BTW, znam da se lična iskustva ne računaju mnogo ali moram reći, ja sam dobio nož u osmom razredu, u nogu na sreću, nema tu mnogo šta što može da se uradi, ali mogu da potpišem da nikako nije dobro sa budalama se bolje družiti jerbo ćeš budala postati i ostati.

Link to comment

Pa onda ti nalupaš tog roditelja.  Jedino trenutno moguće je da braniš dete od roditelja druge dece, a sa vršnjacima mora samo...uf...mada to ume da bude gadno ali tu ne možeš puno pomoći - sport i pamet pomažu.

 

 

Ma meni je nepojmljiva sama ideja da 1 roditelj može sebi dati za pravo da udara tuđu decu.

Link to comment

To je oduvek bilo tako. Imali smo mi u komšiluku jednu što je volela da šamara tuđu decu, i onda tako nalupano dete ode doma pa ga majka uvati i na vrata dotičnoj - "ne možete gospođo vi moje dete da bijete, mogu samo ja" - pa ga pred njom nalupa još jednom....i naučila gospođa...a i dete...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...