Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Mnogo mi je strasno ovo lesinarenje ove devojke sto je lagala da je silovana. Bas tiuzna slika jednog propalog drustva nesposobnog za bilo kakvu empatiju.

Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mnogo mi je strasno ovo lesinarenje ove devojke sto je lagala da je silovana. Bas tiuzna slika jednog propalog drustva nesposobnog za bilo kakvu empatiju.
Ili kao sto su cerecili decka od one teniserke sto je pokusao da se ubije, itd... Novine u Srbiji su tesko zlo, narocito u poslednjih godinu dana
Link to comment
Stvarno? Transgeneza (transgenika, ili kako već beše na srpskom) je za tebe propast sveta? Ja maštam o tome kao spasu sveta i žao mi je što verovatno neću dočekati da to bude rutinska operacija.Što ti je to propast sveta?
Ma zamisli ukrstiš krokodila i pumu. Ili geparda i čoveka. Pa tačno nastupa propast svih drugih vrsta. Svi drugi bi izumrli, ne bi imali vremena evolutivno da se prilagode. Kao one nesretne dve vrste u Australiji što su iščezle nakon masovnog doseljavanja ljudi i životinja overseas.Nije to isto što i kalem bele i crvene ruže. Životinje su predatori.
Link to comment
Ili kao sto su cerecili decka od one teniserke sto je pokusao da se ubije, itd... Novine u Srbiji su tesko zlo, narocito u poslednjih godinu dana
Da, vrlo slican slucaj. Sad nje jos i gore jer se eksploatisu sve moguce negativne predrasude o zenama. I upravo su mediji ti koji formiraju ovakvu ludacku atmosferu kombinacijom neukosti i senzacionalizma.
Link to comment
Ma zamisli ukrstiš krokodila i pumu. Ili geparda i čoveka. Pa tačno nastupa propast svih drugih vrsta. Svi drugi bi izumrli, ne bi imali vremena evolutivno da se prilagode. Kao one nesretne dve vrste u Australiji što su iščezle nakon masovnog doseljavanja ljudi i životinja overseas.Nije to isto što i kalem bele i crvene ruže. Životinje su predatori.
Možda bi bio kraj neke vrste, ali ne i kraj čovečanstva. Mene mogućnost korišćenja gena drugih vrsta u dobre svrhe ispunjava optimizom, ali smo još daleko od toga.I samo da kažem, pomislio sam da se možda zezaš, pa zato nisam elaborirao. :)
Link to comment

Ovaj mora da se druzi sa Koletom, onomad kad su ulozili zalbu sto je razrusio arheolosko nalaziste crkve u svom selu da sebi podigne zaduzbinu, covek je izjavio da to nije arheolosko nalaziste vec neka gomila kamenja?! :twak:

Link to comment

Sad se setih price o Medijani. Pricam ja sa kustoskinjom tamo, prvi put kad sam bila, kazem kako je super sto je sacuvana cela parcela (veci deo Medijane je i dalje pod zemljom) i kako ce biti super kad se sve to izvuce na povrsinu. Kaze meni zena, jedini razlog zasto je sacuvana cela parcela je sto svo to zemljiste pripada JKP Nis, mislim da je vodovod u pitanju, pa ne mogu da prodaju, inace ne bi nista ostalo od toga odavno :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...